Gebe kalamayanlar buraya.....

Yumurtalama bizim düşündüğümüz gibi olmayabiliyor arkadaşlar.doktora gitmek şart.mesala ben 25 gunde adet oluyorum.normalde 14 çıkarınca 11. Gün yumurtlama dönemine.ovulasyon testi de yaptim. O dönemlerde hiç çift çizgi yok.15. gün doktora gittim o da bizim gibi hesapladı.ama alttan muayene edince senin bugün dedi mutlaka bugün deneyin dedi.yani geç yumurtlama oluyormuş.malasef hesaptaki gibi olmuyor.yalnis dusuup umutsuzluğa kapiliyoruz
Bence de o yuzden gun asiri iliski sart. Tek bir ezber kalip yok bu yumurtlama ve bebek işinde. Resmen Allah'ın mucizesi.. Bu mucizeyi biz de yasariz inşallah bir gün..

Evet canim 16 ay oldu ztn hic korunmadim. Hissediyordum sanki cocugum olmayacagini o yuzden korunmadim zaten. Rahim filmi simir testi yaptirmadim. Su an vaktim ve maddi imkanim yok. Ama 3. Gun 21. Gun testlerim normal. Adetim duzenli. Yumurtaliklarimda pko gorunumu var. O onemli degilmis ama bebek de yok :)
İnsallah maddi durumun elverince rahim. Filmi çektir cnm. ben simir testini devlette bedava yaptırdım.bayan doktor seçtim ben daha rahat olabilmek için ama yine de çok utandim ve kasildım çok az ağrım oldu sanki adet ağrısı gibi cnm.korkma simir için
Biz de 12 ay oldu herşeyi yaptırdım prolaktin hormonu yüksekliğinden dostinex verdi doktor 36 ydi ilaçla 24 e düştü yumurta geliştirici iğne verdi bana pazartesi gitcem yine ve catlatma ignesi verecek hayırlısı bakalım
Cnm bu aşamada en azından bitkisele geç ben ilk kez bu ay bitkisele geçtim

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 tm26 -------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz umutbitmz -----------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 aysima00 -------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
esoes1919 esoes1919 ------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Kaan :emir_bebek:27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel zeynepsibel ----------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem :emir_bebek:12 Şubat 2016 Doğum Saati 11:20
@Emine sabrim -------:anneadayı:--------------------------------:nazar: İyi ki doğdun Prens Berat Ömer:emir_bebek: 21 Mart 2016 Boy: 49 Cm. Kilo: 2550 Gr.
@Sirinemm_lina -----:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar: İyi ki doğdun Prenses Elif Eslem
xenforo-smilies-kk46.gif
26 Temmuz 2016 Doğum Saati 15:40
@Kara_bocugum88 - :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Prens Eren :KK37:bekliyoruz
ftsch ftsch ------------------ :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar:İyi ki doğdun Prenses Gökçe Hatun :emir_bebek:16 Ağustos 2016 Doğum Saati ?
yaren92 yaren92 --------------
xenforo-smilies-kk78.gif
---04 Mart-17.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Prens Doğan Alp :KK37:bekliyoruz
@kiymetlimiz ---------
xenforo-smilies-kk78.gif
---10 Mayıs-36.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@kilim ve tohum -----
xenforo-smilies-kk78.gif
---01 Temmuz-22.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Sonsuz_umut ------:110:---18 Şubat-10.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@pembe-beyaz ------:110:---10 Mart-14.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@Sermincigimm ----:110:---12 Mart-14.deneme:KK69:Çalışmalara devam
S sudeizmir ----------:110:---?-23.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@amelia2 -------------:110:---25 Haziran-6.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@mdk35----------------:110:---09 Ağustos-39.deneme:KK69:Hsg tamamdır hadi hayırlısı :KK9::KK36:
Karadut41 Karadut41 ----------:110:---11 Ağustos-50.deneme:KK69:Çalışmalara devam
citlembik1994 citlembik1994 -----:110:----16 Ağustos-26.deneme :KK64:Çok çalışıyomuş öyle dedi:KK70:
@RUKAYYE44 -------:110:---24 Ağustos-22.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@yusufseyma ---------:110:---15 Eylül-16.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@edasrc21 ------------:110:---- 30 Eylül--8.deneme :KK69:Çalışmalara devam
ilfa53 ilfa53 -----------------:110:---13 Ekim-21.deneme:KK69:Çalışmalara devam
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta --:110:---19 Ekim-42.deneme:KK69:Kün Fe Yekün
xenforo-smilies-kk36.gif

nurun_ala_nur nurun_ala_nur --- :110:---03 Kasım-27.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
@ebrar09--------------:110:---?-28.deneme:KK69:Çalışmalara devam

İnsallah maddi durumun elverince rahim. Filmi çektir cnm. ben simir testini devlette bedava yaptırdım.bayan doktor seçtim ben daha rahat olabilmek için ama yine de çok utandim ve kasildım çok az ağrım oldu sanki adet ağrısı gibi cnm.korkma simir için
Biz de 12 ay oldu herşeyi yaptırdım prolaktin hormonu yüksekliğinden dostinex verdi doktor 36 ydi ilaçla 24 e düştü yumurta geliştirici iğne verdi bana pazartesi gitcem yine ve catlatma ignesi verecek hayırlısı bakalım
@berraksudakibalik canım benim üzülme geçicek maddi durumun için de git üniversite hastanesine orada tüp bebek bölümü var al numaratör den numara bakıl inan özel den pek farkı yok ücretsiz film tahlil yapılıyor ki aşılamanın büyük bir bölümünü de karşılıyor sadece 250 tl ilaca veriyorsun aşıla tüp bebek için yani vakit kaybetme canım

@berraksudakibalik canım benim üzülme geçicek maddi durumun için de git üniversite hastanesine orada tüp bebek bölümü var al numaratör den numara bakıl inan özel den pek farkı yok ücretsiz film tahlil yapılıyor ki aşılamanın büyük bir bölümünü de karşılıyor sadece 250 tl ilaca veriyorsun aşıla tüp bebek için yani vakit kaybetme canım
Valla cnm ben 6 tane iğne ye 400 verdim rahim filmini uyutularak istedim 500 verdim çocuk için çok para gidiyo bari başarılı sonuçlansa keşke gitsin de bişey olmayınca insan üzülüyo
Hatta bi yakınımız tüp bebek için 50 milyar harcadı Allah im inşallah hiç birimize tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırız sağ salim

Valla cnm ben 6 tane iğne ye 400 verdim rahim filmini uyutularak istedim 500 verdim çocuk için çok para gidiyo bari başarılı sonuçlansa keşke gitsin de bişey olmayınca insan üzülüyo
Hatta bi yakınımız tüp bebek için 50 milyar harcadı Allah im inşallah hiç birimize tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırız sağ salim
Öyle tabi ben arkadaş maddi sıkıntısı olduğu için yazdım hani şimdilik oraya gitsin Rabbim ya nasip nasip eder diye maddi durumu iyi olunca insanın her istediği yere gidebilir canım olmayınca para napcan mecbur bırakmasın Rabbim maddi durumun olmayınca üniversite hastanesinde tedavi görmek zorundasın ki çocuğu olan da çok üniverside de devlette bazı özel kurumlarada para dayanmıyor malesef :KK43: inşallah Rabbim isteyen herkes e nasip etsin inşallah

Öyle tabi ben arkadaş maddi sıkıntısı olduğu için yazdım hani şimdilik oraya gitsin Rabbim ya nasip nasip eder diye maddi durumu iyi olunca insanın her istediği yere gidebilir canım olmayınca para napcan mecbur bırakmasın Rabbim maddi durumun olmayınca üniversite hastanesinde tedavi görmek zorundasın ki çocuğu olan da çok üniverside de devlette bazı özel kurumlarada para dayanmıyor malesef :KK43: inşallah Rabbim isteyen herkes e nasip etsin inşallah
Amin inşallah para demek kolaylık demek gercekten

teşekkür ederim canım fikirlerin için. ama dediğim gibi bu ara tedavi için ayrıntılı tetkik için bile ayıracak vaktim yok. bir iki ay daha kendiliğinden olmasını beklicem. artık olmazsa maalesef o çok gözümde büyüttüğüm ve sıkıntılı tedavi sürecine ben de başlayacağım. of of doğal olarak hamile kalmak en büyük isteğimdi. benim için anca bir hayal oldu artık. hamile kalanlara imrenerek bakmakla geçecek ömrüm sanki..

bitkisel derken canım?

Cnm ben hormon dengeleyici yumurta geliştirici bal +corek otu +tarcin macun yapıp yiyorum.
Corek otu öğütülmüş olacak
Adetin 2.günü başladım 12 gün boyunca yenilmek sabah akşam aç karnına cmm
Bu tarifi de kk dan aldım zaten ilk kez hamilelik icin bitkisele geçtim cnm
ben onu da yaptım. ama yok hiçbir sonuç alamadım. şu anda soğan kürü yapıyorum. geçen ay 15 gün yaptım. bu ay da 10 gün daha yapıp bırakıcam. sonrasında da olmazsa artık mecbur tedavi ;'( hiç istemiyorum doktora gitmeyi ama kendiliğinden olmasını beklemeye sabrım da gücüm de kalmadı...

ben onu da yaptım. ama yok hiçbir sonuç alamadım. şu anda soğan kürü yapıyorum. geçen ay 15 gün yaptım. bu ay da 10 gün daha yapıp bırakıcam. sonrasında da olmazsa artık mecbur tedavi ;'( hiç istemiyorum doktora gitmeyi ama kendiliğinden olmasını beklemeye sabrım da gücüm de kalmadı...
Cnm belki senin rahimde yapisiklik vardır ondan olmuyordur rahim filmi çektirince öğrenirsin onu ve o an bi yapiskklik varsa o sıra doktor onu düzeltiyo.ta da tüplerin kapalı mı açık mı onu öğreniyorsun.hormon bozukluğun varır belki benim gibi ona göre doktor aşırı etkili yan etkisi bol.bi ilaç veriyo ama düşüyor ilaçla.hormon bozuklugundan dolayi yumurta tembelliği oluyomus bende mesela.şimdi de yumurta geliştirici iğne verdi sonrasonda da catlatma ignesi verecek.bak cnm o kadar şeyi yapmama rağmen yine hamile kalamadım. Hele ki sen hep doğal yollarla sadece bitkisel le çözmeye çalışmışsın ama çok zor.öncesinde doktor şart maddi manevi ne zaman hazır hissedersen o zmn git cnm
Ben de o kadar ilaç iğneden sonra artık karar verdim bitkisel geciyim dedim ve de bol dua.ben gerekeni yapiyim da cnm gerisi Allah in takdiri inşallah olur sen de üzülme inşallah olacağı varsa oluyo bi şekilde zaten

Cnm belki senin rahimde yapisiklik vardır ondan olmuyordur rahim filmi çektirince öğrenirsin onu ve o an bi yapiskklik varsa o sıra doktor onu düzeltiyo.ta da tüplerin kapalı mı açık mı onu öğreniyorsun.hormon bozukluğun varır belki benim gibi ona göre doktor aşırı etkili yan etkisi bol.bi ilaç veriyo ama düşüyor ilaçla.hormon bozuklugundan dolayi yumurta tembelliği oluyomus bende mesela.şimdi de yumurta geliştirici iğne verdi sonrasonda da catlatma ignesi verecek.bak cnm o kadar şeyi yapmama rağmen yine hamile kalamadım. Hele ki sen hep doğal yollarla sadece bitkisel le çözmeye çalışmışsın ama çok zor.öncesinde doktor şart maddi manevi ne zaman hazır hissedersen o zmn git cnm
Ben de o kadar ilaç iğneden sonra artık karar verdim bitkisel geciyim dedim ve de bol dua.ben gerekeni yapiyim da cnm gerisi Allah in takdiri inşallah olur sen de üzülme inşallah olacağı varsa oluyo bi şekilde zaten
Hormon testlerim normal ve adetlerim düzenli. Yumurtaliklarimda minik kistler var ama doktor hamilelige engel degil dedi. Gerci doktorlar hep pozitif ama gelen giden yok..

sen ve herkes boyle deyince artik yavastan aklima yatiyor. Paraya kıyıp bir rahim filmi cektirmenin vakti geldi sanirim ;(

Hormon testlerim normal ve adetlerim düzenli. Yumurtaliklarimda minik kistler var ama doktor hamilelige engel degil dedi. Gerci doktorlar hep pozitif ama gelen giden yok..

sen ve herkes boyle deyince artik yavastan aklima yatiyor. Paraya kıyıp bir rahim filmi cektirmenin vakti geldi sanirim ;(
Tatlım sen samsunda mı doktora gidiyorsun?

kızlar merhaba bende 1.5 aydır deniyorum daha yani olumsuz düşüncelere kapılmadım ama buraya bi yazıyım dedim belki faydalı bir şeyler görürüm :)

X