Gebe kalamayanlar buraya.....

Cnm bende kullandım incir kuru bir ay denedim ve ardından doktora gittim 21 gün bile icmedim incir i daha sonra doktor ufak ufak kistlerin var dedi ve inofolic verdi ardından klomen e başladım doktor tavsiyesi olmadan birşey kullanmayın derim herkese fayda edecek diye bir durum yok sonucta

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz --------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 ----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
esoes1919 ---------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel -------------9 Haziran-14.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem 12 Şubat 2016 Doğum Saati 11:20
@Emine sabrim --------------------------------------- İyi ki doğdun Prens Berat Ömer 21 Mart 2016 Boy: 49 Cm. Kilo: 2550 Gr.
@Sirinemm_lina --------22 Ekim-13.deneme İyi ki doğdun Prenses Elif Eslem
26 Temmuz 2016 Doğum Saati 15:40
@Kara_bocugum88 - ---3 Eylül-6.deneme Prens Eren bekliyoruz
ftsch ------------------ ---15 Aralık-23.deneme İyi ki doğdun Prenses Gökçe Hatun 16 Ağustos 2016 Doğum Saati ?
yaren92 --------------
---04 Mart-17.deneme
Prens Doğan Alp bekliyoruz
@kiymetlimiz ---------
---10 Mayıs-36.deneme
Cinsiyetini bekliyoruz
@kilim ve tohum -----
---01 Temmuz-22.deneme
Cinsiyetini bekliyoruz
@Sonsuz_umut ---------18 Şubat-10.denemeÇalışmalara devam
@pembe-beyaz ---------10 Mart-14.deneme Çalışmalara devam
@Sermincigimm -------12 Mart-14.denemeÇalışmalara devam
S sudeizmir -------------?-23.deneme Çalışmalara devam
@amelia2 ----------------25 Haziran-6.deneme Çalışmalara devam
@mdk35-------------------09 Ağustos-39.denemeHsg tamamdır hadi hayırlısı
Karadut41 -------------11 Ağustos-50.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 ---------16 Ağustos-26.deneme Çok çalışıyomuş öyle dedi
@ebrar09-----------------24 Ağustos-28.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ----------24 Ağustos-22.denemeÇalışmalara devam
ilfa53 --------------------? Ağustos-19.denemeÇalışmalara devam
seyyav ------------15 Eylül-16.deneme Çalışmalara devam
ciftsariliyumurta -----26 Eylül-41.denemeKün Fe Yekün

@edasrc21 ---------------- 30 Eylül--8.deneme Çalışmalara devam
nurun_ala_nur --- ---04 Ekim-26.denemePrensesini bekliyor

Kızlar öncelikle geçmiş bayramınız mübarek olsun.
Beklenen Adet tarihlerinizi bana yazar mısınız adet olanlar huu :)
Sagol abla seninde mubarek olsun.. 13 ekim tahmini tarihim birde sorum olacak butun arastrma hastanelerin de asilama yapiliyormu ve devlet karsiliyormu tecrubeli olanlar bilir

kızlar mrb bi arkadaşım hamile kalmak istiyor ilişkiye girip eşi boşalınca ayaklarını duvara kaldırıp biraz bekliyormuş 20 dk kadar ama sonra ayağa kalktığında içinden sperm akıyormuş bu normalmi

spermlerin içerde dolup bekleyeceği bir bölge yok. tabiiki normal. içerde kalanlar yetecektir zaten bir problem yoksa. herkeste akar dışarı.

Aşılama inşallah tutar ama tutmazsa burdan herkese sesleniyorum birde arkadaşlar Kaplıca deneyin ben faydasını gördüm tavsiye ettiğim bir a4kadasimda gördü hemen o ay üstelik Nevşehir Kaplıcaları bu konuda iyi

arkadaşlar merhaba, ben de tam 1 sene oldu uğraşıyorum. Ama olmuyor. Doktor herhangi bir sorun tespit edemedi.. bu da iyi bişey mi kötü bişey mi bilemiyorum.. 1 hafta var adetime olursa ekimde ilk aşılamamı yaptıracağım. allah sonumuzu hayır etsin ne diyeyim.. Kafayı kırdım kıracağım

Merhaba kızlar

Artık yazmaktan da yoruldum ama ben de gebe kalamıyorum.1yıllık evliyiz yaklaşık 10 aydır deniyoruz ama olmuyor.kendimi rahat bıraktım olmadı, dikkat ettim yine olmadı.yaş 34 , 24 olsam kafaya hiç takmıcam ama 35 yaş sınırı beni endişenlemdiriyo.arkadaşım var 35 inde evlendi 2 ay sonra gebe kaldı hem de 6 ay korunduktan sonra şimdide bebeğini kıcagına aldı maşallah tabi.testler yapıldı çok büyük sorun yok Allah a şükür sadece bende haşimato tirodi var.
Doktor 1 yıl dene olmazsa tüp yapalım dedi.aslında olmaması içinde neden yokmuş.ben hiç aşılama veya yumurta geliştirici haplar kullanamdım.hiçbir tedavi de uygulamadım.

Sizler bu konuda ne düşünürsünüz((((

Merhaba canım yaşın küçükse bekle bence 2.yıl içinde de gebe kalan var mesela benim arkadaşım 4.yılında kendiliğinden gebe kaldı.tamamen yaşla ilgili benim de olmuyo 10aydır ama yaşım küçük olsa 2.yılı da bekelerdim. Aşılamanın bir de çok az etkisi oldugu söyleniyor gebe kalma konusunda

canım 33 yaşındayım geç evlendim 1 sene de salak gibi bekledim. Sanki yapınca hemen olucakmış gibi ...1 senedir de uğraşıyorum.. gitti 2 senem

doktorum sorunu olmayan çiftlerde aşılamanın etkili olacağını söylüyor. siz muhtemelen yumurtlama gününü tutturamıyorsunuz yada vajinanın içinde spermlerin ilerlemesini engelleyen yapılar olabiliyor dedi. Bu nedenle aşılama işinizi görür dedei. birde tüp bebek çok pahalı .. Aşılama daha uygun madem net bir sorun yok o zaman bizde aşılama deneyelim dedik.. sen de aşılamaya bu kadar soğuk bakma derim..

Canım bende aşılama düşünüyorum ama %30 ihtimal diyo doktorlar nette araştırdım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…