Gebe kalamayanlar buraya.....

sorun yok ... muayene, hormon testleri, rahim filmi, spermiyogram herşey normal.. ama olmuyo dr 1 sene deneyin dedi 1 seneyi doldurduk .. aşılama da ilk kez deniyeceğiz..
Bizde aynıyız canım sadece daha uzun zaman oldu 2-3 sene kadar uğraşıyoz olmuyo nasip olmadı henüz 1 ay daha deneyip bende aşılama düşünüyorum

sorun yok ... muayene, hormon testleri, rahim filmi, spermiyogram herşey normal.. ama olmuyo dr 1 sene deneyin dedi 1 seneyi doldurduk .. aşılama da ilk kez deniyeceğiz..
Canım inşallah en kisa zamanda hamile kalırsın bisey sormak istiyorum bende 1 senedir hamile kalamiyorum doktora gittim sperm testi istedi kan verdim kan testinde hormon testide yapiliyomus bide radyolojide ultrason olcaksin dedi randevu yoktu alamadim sana Hangi testleri yapti

Canım inşallah en kisa zamanda hamile kalırsın bisey sormak istiyorum bende 1 senedir hamile kalamiyorum doktora gittim sperm testi istedi kan verdim kan testinde hormon testide yapiliyomus bide radyolojide ultrason olcaksin dedi randevu yoktu alamadim sana Hangi testleri yapti
Adetin 2. Günü fsh, prolaktin, LH ,E2 bi de rahim filmi çektirdim

mrb arkadaşım bide benim söylicem yöntemi dene derim tamamen bitkisel incir kürü 15 gün kullan 1 hafta ara ver ve bir 15 gün daha kullan yumurta kaliten oldukça artacaktır

Merhaba kızlar

Artık yazmaktan da yoruldum ama ben de gebe kalamıyorum.1yıllık evliyiz yaklaşık 10 aydır deniyoruz ama olmuyor.kendimi rahat bıraktım olmadı, dikkat ettim yine olmadı.yaş 34 , 24 olsam kafaya hiç takmıcam ama 35 yaş sınırı beni endişenlemdiriyo.arkadaşım var 35 inde evlendi 2 ay sonra gebe kaldı hem de 6 ay korunduktan sonra şimdide bebeğini kıcagına aldı maşallah tabi.testler yapıldı çok büyük sorun yok Allah a şükür sadece bende haşimato tirodi var.
Doktor 1 yıl dene olmazsa tüp yapalım dedi.aslında olmaması içinde neden yokmuş.ben hiç aşılama veya yumurta geliştirici haplar kullanamdım.hiçbir tedavi de uygulamadım.

Sizler bu konuda ne düşünürsünüz:KK43:((((
mrb bence doktoruna git adetin 5 gün serophone diye bi ymurta geliştirici veriyor ben bununla beraber 15 gün incir kürü uyguladım ve 2 adet yumurtam oluştu beklemedeyim inş bu ay güzel haberler almayı umut ediyorum

arkadaşlar merhaba, ben de tam 1 sene oldu uğraşıyorum. Ama olmuyor. Doktor herhangi bir sorun tespit edemedi.. bu da iyi bişey mi kötü bişey mi bilemiyorum.. 1 hafta var adetime olursa ekimde ilk aşılamamı yaptıracağım. allah sonumuzu hayır etsin ne diyeyim.. Kafayı kırdım kıracağım :KK43:
1 sene boyunca sürekli bunu düşündünüzmu? Bence sürekli kafaya taktiğiniz için olmuyor

Ben de varım kızlar malesef :KK43:
Bugün MERİONAL iğnemi vurulduğum ilk gün
Bu iğneyi kullananlar var mı yan etkileriyle karşılaştıniz mi kullananlar
?????

Ben de varım kızlar malesef :KK43:
Bugün MERİONAL iğnemi vurulduğum ilk gün
Bu iğneyi kullananlar var mı yan etkileriyle karşılaştıniz mi kullananlar
?????
canım doktorum adet olunca gel aşılama programımızı yapalım dedi. sen adetin kaçıncı günü gittin? iğneye kaçıncı gün başladın?

Kizlar bendr pko 2 yildir cocuk istiyiruz nasip olmadi daha sogan kuru nasul ve ne zaman yapiliyor soyler misiniz?
canım ben kistim olunca soğan kürü kullanmıştım bir baş soğanı 5 dk kaynatıp suyunu içtim sabah akşam.. 15 gün boyunca .. sonra adetimle kisti attım..gerçekten bi sonraki ay dr gittiğimde 3 cm lik kist yoktu.. İnciride yanlış hatırlamıyorsam 7-8 inciri 1 lt suda kaynatıp suyunu içmiştim.. o da yumurta oluşumunda yardımcı oluyormuş.. Ama arkadaşım bana sorarsan önce doktor sonra bitkisel destek derim..

Bende doğan dsuyuu ictikte sonra doktora gittim hiçbirşey çıkmadı artık soğan suyundan mıdır yoksa gerçekten mi birşey yoktu bilemiycem.folik asit verdi hamilelik öncesi onu kullanicam.insallah sonuç güzel olur

hafta sonu rahim filmim çekildi ve sonuç çok şükür tüplerim açık doktor isterseniz aşılama yaptırın ama ben yumurta takibi derim dedi.

canım doktorum adet olunca gel aşılama programımızı yapalım dedi. sen adetin kaçıncı günü gittin? iğneye kaçıncı gün başladın?
Adetin ikinci günü gel dedi cnm gittim ama ben üçüncü günü gitmek zorunda kaldım sorun olur mu dedim hayır dedi ve bu pazar başla iğneye dedi adetin 5.günü başlanilması gerekiyormuş iğneye
Ve 6 tane verdi cuma son gün
Yumurta gelişiminden sonra da catlatma ignesi verecek bana bakalım inşallah hayırlısı
Sen ne olur ne olmaz 2.günü git genelde 2. Veya 3.günü gel der hep doktorlar ztn çünkü aşılama adetin 5.günü başlaması gerekiyormuş
İlişki şart mı bu aşamada dedim olursa olur olmasa olmaz sıkıntı olmaz dedi

Adetin ikinci günü gel dedi cnm gittim ama ben üçüncü günü gitmek zorunda kaldım sorun olur mu dedim hayır dedi ve bu pazar başla iğneye dedi adetin 5.günü başlanilması gerekiyormuş iğneye
Ve 6 tane verdi cuma son gün
Yumurta gelişiminden sonra da catlatma ignesi verecek bana bakalım inşallah hayırlısı
Sen ne olur ne olmaz 2.günü git genelde 2. Veya 3.günü gel der hep doktorlar ztn çünkü aşılama adetin 5.günü başlaması gerekiyormuş
İlişki şart mı bu aşamada dedim olursa olur olmasa olmaz sıkıntı olmaz dedi
Peki canim kimileri adetliyken alttan muayene olmus böyle bi durum var mi ? Biraz tedirgin oldum malum hoş bi görüntü olmaz :)

X