Gebe kalamayanlar buraya.....

Bence hayır kafanda soru işareti kalmasın hepsini yaptır cünkü ben o hatayı yaptım olmuyor diye önce tüp bebek o olmayınca kendimi yedim... Sonra yaptırdım ama rahim filmide önemli doktorun iyi değil mi rahim filminde de bişey anlamayan oluyor...

23. Günde adet oldum Rahim filmi bu ay kaldı Bayram'a denk gelicek çünkü çekilmesi gereken dönem

Bu rahim filmi o zaman çok ağrılı bisey
Beni yalnızca uyuşturdu, hiç ağrı olmadı. Sızı gibi yalnızca. Kişiden kişiye ve bünyeye göre değişiyor. Eğer tüplerde tıkanıklık varsa ağrı yapıyormuş galiba. Ben çok rahattım, çıktım geldim sonra işime devam ettim. Kendini korkutma bence.

kızlar merhaba 15 günlük soğan kürüm dün bitti. incir kürüne başlasam mı başlamasam mı çok kararsızım. pkoluyum zaten pkoda yumurta çok olup gelişemiyor. incir de çok şekerli bi meyve. hormonlarımı alt üst eder mi acaba? çok yumurta yapıp kistleştirmesinden korkuyorum. var olan düzenimi de bozmak istemiyorum. var mı incir küründen şikayeti olan? of bıktım artık ya

4 ay adet olamadiktan,sonra pihti sorunu ve 5 cmlik miyomun ortaya cikmasindan sonra 3 ay duzenli kan tedavisinden sonra,saat gibi olan adetim bu ay 6 gun gecikti,bende kan verdim,su anda tahlil sonucunu bekliyorum.ne olur bi dua edin bende bebegimin mujdesini aliyim,rabbim hepimize yardim etsin saglikli birer bebek nasip etsin,dualarinizi eksik etmeyin

Allah'ım inşallah bu mucizeyi yaşatsın sana arkadaşım dualarım seninle

CANIM BENİİMMM İNŞALLAH RABBİM BU HAYIRLI GÜNLERİN HÜRMETİNE DUALARIMIZI KABUL ETSİN....İNŞALLAH HAMİLESİN CANIM TÜM KALBİMLE BUNU DİLİYORUM,BU AY GÖBÜŞÜNÜ 9 AY SONRADA KUCAĞINI DOLDURSUN İNŞALLAH...CANI GÖNÜLDEN İSTİYORUM...BİRİ HAMİE KALINCA BEN ÇOOOOK MUTLU OLUYORUM...HADİ ALLAHA EMANET OL KUZUM HAYIRLI HABERİNİ BEKLİYORUM

sağlıkla al kucagına inşallah canımmm cok sevindim adına. rabbim isteyen herkese versin inşallah :)

şükürler olsun rabbime canım bak nasip etti :B ALAH SAĞ SALİM KUCAKLAMAYI NASİP EDER İNŞALLAH :*

Malesef kaybettim bebegimi,mujdesini yeni almistik ama iki gun once dusuk yaptim ve kurtaj oldum..nasipten ote koy yok,simdi 5 haftalik gebeligimde 7 cm olan miyomum icin ameliyat olmam gerekiyomus doktor ariyorum.allah bi daha yasatmasin

Malesef kaybettim bebegimi,mujdesini yeni almistik ama iki gun once dusuk yaptim ve kurtaj oldum..nasipten ote koy yok,simdi 5 haftalik gebeligimde 7 cm olan miyomum icin ameliyat olmam gerekiyomus doktor ariyorum.allah bi daha yasatmasin
Çok çok geçmiş olsun canım rabbim beterini yaşatmasın inşallah kısa zamanda sağlıklı sıhhatli kavusursun bebeğine

Cnm bende kullandım incir kuru bir ay denedim ve ardından doktora gittim 21 gün bile icmedim incir i daha sonra doktor ufak ufak kistlerin var dedi ve inofolic verdi ardından klomen e başladım doktor tavsiyesi olmadan birşey kullanmayın derim herkese fayda edecek diye bir durum yok sonucta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…