Gebe kalamayanlar buraya.....

arkadaşlar bişey sorcam ben vajinismusu yeni yendim artık hamile kalmak istiyorum ilk ay olmadı sizce ne kadar süreden sonra olmazsa dr a gitmeliyim
Yasin 25 altıysa 1 Sene Korunmasız ilişkide bebek beklenir.tavsiyem doktora git, kontrollerini yaptır. İnşallah en kisa zamanda da bebiş gelir

Yerlseme kanamasi derler ama o kadar cok surmez canim ya iltihaptir yada yumurta kisti olustu bende de bi defa oldu yumurta kistiydi :/

Hangi doktora basladin canim tedaviye

Ya kızlar kafama takmayayım dıyrum ama mumkun olmuyr ben 2 yılı gectı hamıle kalamıyorum ya ıkı asılama oldum tutmadı evde kur denedım olmadı sebensız ınfertılıte yanı dıyrum bu da bı hayırdır byle olması daha ıyıymıa demek kı ama cevrem sureklı sorup duruyr ve ben artık evden cıkmak dahı ıstemıyorum ya sabır...

Herkese merhaba.. psikolojim iptal lütfen yardımcı olun. 3 yyıllık evliyim .cocugum olmuyor.olmuyor ocak ayında hsg çekildi ve iki tüpümde tıkanıklık olduğu normal yolla hamile kalamıyacagım ve Direk tüp bebek yapmam gerektiği söylendi. Yaşım 30. Laparoskopi denen bi operasyon var bugün Dr a gittim. Bilgi sahibi olun lütfen aydıaydınlatsın

kızlar önümüzdeki ay 1 senem dolacak hiç korunmadım bu ayda hasta oldum daha önce devlet hastanesine gitmiştim bişi yok dedi ama iyi bi dr.gitsemmi acaba

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz --------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 ----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
esoes1919 ---------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel -------------9 Haziran-14.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem 12 Şubat 2016 Doğum Saati ?
emine sabrim --------------------------------------- İyi ki doğdun Prens Berat Ömer 21 Mart 2016 Doğum Saati ?
@Melekkaya19 -----------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Kara_bocugum88 - ---3 Eylül-6.deneme Prens Eren bekliyoruz
Sirinemm_lina --------22 Ekim-13.denemePrenses Elif Eslem bekliyoruz
ftsch ------------------ ---15 Aralık-23.deneme Prenses Gökçe Hatunu bekliyoruz
yaren92 --------------
---04 Mart-17.deneme
Prens Doğan Alp bekliyoruz
Ezra35 ---------------
---02 Mart-16.deneme
Cinsiyetini bekliyoruz
kiymetlimiz ---------
---10 Mayıs-36.deneme
Cinsiyetini bekliyoruz

ilfa53 --------------------11 Şubat-13.denemeÇalışmalara devam
Sonsuz_umut ---------18 Şubat-10.denemeÇalışmalara devam
Karadut41 -------------28 Şubat-44.denemeÇalışmalara devam
Pembe-beyaz ---------10 Mart-14.deneme Çalışmalara devam
@Sermincigimm -------12 Mart-14.denemeÇalışmalara devam
S sudeizmir -------------?-23.deneme Çalışmalara devam
Kilim ve tohum -------14 Nisan-19.deneme Çalışmalara devam
@yusufseyma ------------08 Mayıs-12.deneme Çalışmalara devam
@ebrar09-----------------29 Mayıs-25.denemeÇalışmalara devam
@amelia2 ----------------25 Haziran-6.deneme Çalışmalara devam
citlembik1994 --------12 Temmuz-25.deneme Çok çalışıyomuş öyle dedi
@RUKAYYE44 ----------23 Temmuz-21.denemeÇalışmalara devam
nurun_ala_nur --- ---24 Temmuz-24.denemePrensesini bekliyor
ciftsariliyumurta -----30 Temmuz-39.denemeKün Fe Yekün

@mdk35-------------------09 Ağustos-39.denemeHsg tamamdır hadi hayırlısı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…