Gebe kalamayanlar buraya.....

Aleyküm selam canım. Polip yokmuş bu iyi haber. Sulu ultrasonu ilk kez duydum acaba 3d olabilir mi? Üç boyutlu yani...??
Ya bozukluk var dedi o sebep ile beni sulu ultrason a gönderdi bilmiyorum hiç bir fikrim yok öyle mi acaba. Bu arada ah ahaaa dur bakalım daha bilmediğim kaç teknik alet var sıradaki ne bugün sordum benim gebelik şansım nedir dedim bu nedenle uyku uyuyamıyorum v.s dedim o da moralimi iyice bozdu yok ben sana kesin dersem ya da bi başkası yalan söylüyor olacağız hiç bir hastaya yüz de yüz elli diyemeyiz denilmemeli sen evine giderken yolda ne ile karşılaşacağını kestirebilirmisin felan filan dedi beni mahfetti siZce ben büyütüyor muyum gerçekten sağlıklı düşünemiyorum bu konu derinden sarsıyor beni yeterince bu dert bir bende değil ki ben tek de değilim ilk de değilim son da olmayacağım farkında yım Rabbim büyük.

Oncelıkle kafasını rahat ettırmenız lazım doktorlar kesın bısey soylemez kesın dıye bısry yok cunku allahın dedıgı olur allah vermedıkten sonra yapacak bısry yok yanı kafanıza cok takmayın ıns en kısa Zamanda hamıle kalırsınız

Çok teşekkür ederim inşallah doğru diyorsunuz

arkadaşlar eşinde lökasit olan varmı varsa lutfen hangı antıbıyotıgı kullandnız ve ne kadar sure yazarsanz sevınırım. bızde bu sorun var doktr çok ilgisiz kendm alcam antıbıyotıgı ???

arkadaşlar eşinde lökasit olan varmı varsa lutfen hangı antıbıyotıgı kullandnız ve ne kadar sure yazarsanz sevınırım. bızde bu sorun var doktr çok ilgisiz kendm alcam antıbıyotıgı ???
bol miktarda var eşimde augumantin miydi neydi onu kullandık ama geçmemiş

Arkadaşlar iyi akşamlar 2. Bebek için 8 yıldır uğraşıyorum olmuyor kizimda 4 yıl
Sonra olmuştu çok şükür ..
2 defa tüp denedim tutmadı en son adet duzensizligi için progestan verdi Dr. Um biteli 8 gün oldu bende tık yok testlerde de yok zaten geç oluyordum ilaca güvendim yine olamadım
Benim gibi olan varmi progestan kullanip geç adet olan kaçıncı gün adet oldunuz
Yarın Dr. A gitmeyi düşünüyorum bakalım ne diyecek

Neden tüp bebek tutmadı araştırdınız mı? Tüplerinde sıvı mı var acaba?

Neden tüp bebek tutmadı araştırdınız mı? Tüplerinde sıvı mı var acaba?
D4.muz kromozom testi önerdi birde yeniden rahim.filmi istedi muhtemelen embriyonun kalitesinden olabilirmis en iyi kalite görünse de kromozom bozukluk varsa ilerlemez tutmaz dedi
Benim rahim filmim 3 sene önce cekilmisti temizdi oyüzden lqporoskopi vs.istemediler ozaman simfi yeniden çektirilen
İnşallah birsey çıkmaz yoksa neden yeniden istemeden 2 defa tüp denemelerine çok kızarim çünkü

Kocan kan tahlili yaptirsin. Ve spermiyogram. Belki ondan kaynakli bir sorun vardır.mesela gizli guatr varsa hic tutmazmis

Nisan 2 de adet oldum ve ilkdefa bu ay ovulasyon testi kullandim.16.gun ciftcizgi yakaladim ve ogun asiri bel kasik agrisi cektim.14.15.16 .17 .18.19.gunler birliktelik yasadim.yumurtlama gununden itibaren 4 gun az az kanama oldu kirmizi ama pet kullancak kadar degil.peceteye silince.ve wc de 1..2 damla akti..suan 2 gundurde cok acik kahverengiye benzer akintim var..kasiklarimda ara ara sizi seklinde agri var.adetime daha 9 gun varr.acaba hamilelik belirtisi olabilirmi.tam kahverengide degil akintim cok acik kahve.yanma kasinti koku falanda yokk.

Geçmiş olsun. Narkossuz mu çekildi. Nerde? Cok acıyor diyorlar
evet narkozsuz çekindim. okuduğum forumlarda herkes çok ağrıdı yok kanamam oldu kanamam hala bitmedi.. eve gelince belim ağrıdı kasığım ağrıdı falan yazmışlar.. Benim kanamam falan da olmadı evet ped veriyorlar çünkü içeriye verdikleri ilaç bir süre sonra vajindan çıkıyor.. İlaç yani:)

Doktora gittin mi canım ne kadarlık evlisin
2 yillik evliyim ama 5 aydir deniyoruz olmuyo hatta ben de akinti vardi dokrot a gittim hic biri bana sorunun var demedi son doktor a gittigimde bana sende yumurta tembelligi var dedi ben cok sasirdim cunku hic biri bana oyle bise demedi suan sogan kuru yapiyorum 6 gun oldu sari kahve akintim cogaldi bu ay olurmu sizce cnm yaaa cok istyrm ama bu ayda olmazsa allahtan doktor a gitcem kesin

merhaba kızlar bende 1,5 yıllık evliyim 6 aydır bebek düşünüyoruz 3 ay önce doktora gittim bır sıkıntı var mı dıye sormaya 2 adet çikolata kisti var direk ameliyat ol dedi bende başka doktora gidicem dedim ama o surede bende soğan suyu yaptım 5,5 cm ve 3,5 cm olan kistimin 3,5 olanını parçalamış soğan suyu doktor yenıden yap dedı folk aşıt ve bır kıst ıcın ılac verdıı sımdı adet dönemım başladı adet bıtınce gel dedı gidicem inşallah ameliyat ol demez çünkü olmak istemiyorum benım gıbı bu şekil çikolata kisti olupta hamile kalan var mı acaba nasıl tedavi uygulandı doktorlar başarılı oldumu

Kocan kan tahlili yaptirsin. Ve spermiyogram. Belki ondan kaynakli bir sorun vardır.mesela gizli guatr varsa hic tutmazmis
Bizim zaten spermiyogramda sorun varfi ama sigara ve alkole bağlı denildi suan ikisinide bıraktı şükür 5 ay oldu yazın tekrar vericez bakalım değişim olacakmı
İyice araştırma yaptirmadan 3.tup denemesi ni yaptirmicam ama zaman alıyor hepsi yaşım geçiyor diye takiyorym buarada 33 oldum

Bence iyi bir Dr. A gidin iyice araştırıp bütün testlerinizi yapsınlar ben yanlış Dr. Yüzünden 4 senemi verdim

Nasıl bıraktı sigarayı. ? Benim kocam da sigara iciyor birakamiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…