Gebe kalamayanlar buraya.....

Arkadaslar 1 kilo sarmisagi soyup 2 kilo suyla kaynatin onun buharinda oturun battaniyeye sarilip 3 gün ayni kürü deneyin kaynatip kullanabilirsiniz spbrada incir ve havuç kurunu uygulayin rabbim herkese nasip etsin

Arkadaşlar merhaba benimde ilk deneme de tutmadi mart ayında yaptırmıştı bizde sperm kaynaklı sorun vardı ama regli duzenim bozuldu regli olacağım yerde kahverengi az az akinti ve ipliksi geliyor lütfen sizdende bu tarz problem yaşayan var mi helpppp

Canim tup bebekmi denedin...

Bendede regl olmam gerekirken hep kahve leke geldi ve adetim gecikti dr gittim kist var dedi kisttenmis

Merhaba kızlar bende aranıza yeni kayıldım.bende bebek deniyorum ama henüz pozitifi görmüş değilim.gecen ay doktora gittim bir problemin yok dedi.buarada 1yıl önce bir düşük yaşadım.garip olan bu ayın 14regli olmam lazımdı ama olmadım normalde hiç sekmez hep günümde olurum test yapıyorum negatif cok sinirim bozuk

Canım inşallah olur stresten kaynaklı olabilir mi acaba çünkü kafaya taktiginda moralin bozuluyor ve geçirebiliyor rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin

Evet mart ayında denedim regli oldum nisan bu ay ayın 12 olmak gerekliydi ama kahverengi az akinti var
Canim bnimde adet baslangicinda oyle oluyor...bekle baklm ikinci yada ucuncu gun atmaya baslar...benim bu ay yumurta toplama oldu donduruldu adetin baslangici senin dedgin gbi oldu iknci gun sanciyla birlijte atti kendini,benim esimdede sprm sorunu var yani varikosel vardi doktorumuz mikrocip yontemini kullandi

Inşallah nasıl stres yaptı bizde de sperm azlığı var pgt yaptirdik sadece 2 adet sağlıklı embriyonun çıktı inşallah hayırlısıyla haziranda tekrar deneyeceğiz

Inşallah nasıl stres yaptı bizde de sperm azlığı var pgt yaptirdik sadece 2 adet sağlıklı embriyonun çıktı inşallah hayırlısıyla haziranda tekrar deneyeceğiz
Inan duzenim bozulup tekrar yumurta az oluşacak diye ödümkopuyor inşallah sağlıklı çok sayıda döllenme olur da bizde dondururuz sizin ilk deneme miydi

Hadi baklm canm Rabbim saglikli hamilelik nasip etsin.stres yapma.,Rabbim ol derse olack bitane bile yetiyo yetrki nasip etsin.Rabbime teslim et stres yapma

Hadi baklm canm Rabbim saglikli hamilelik nasip etsin.stres yapma.,Rabbim ol derse olack bitane bile yetiyo yetrki nasip etsin.Rabbime teslim et stres yapma
Evet ilk denememiz uc tane kaldi dondurduk benim p4 yuksek cikti doktor dusmesini bekliycegz dedi mayis sonuna kadar bekliycgz dua et canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…