Gebe kalamayanlar buraya.....

Ablacım benim BAT tarihim 9 gün sonra,18.ci deneme nisan ayı :B çok Yoruldum artık bea :'( :'( :'( ekle deftere güzel ablacmm

Slm kızlar ben 9 marta aşılama yaptırmıştım ama 26 martta hasa oldum olmadı yanı ama 2 gündür tekrar kan gelıyor anlamadım 20 gün arayla tekrar adet oluyorum sanırım anladım ne oldu basına Benım durumum gıbı gelen var mı

Kızlar yarın sabah laparoskopi olucam lütfen dua edin bana çok korkuyorum sonuçta her ameliyatın riskleri var.. İnşallah herşey yolunda gider ve inşallah emeklerim boşa gitmez de çektiğime değer. Allahım kimsenin emeğini, duasını boşa çıkarmasın..

Geçmiş olsun. Laparoskopi ne? Ne icin oldunuz
Küçük bir kamera ile göbekten girdiler ve mavi renkte gazla doldurdular karnımı organlar birbirinden ayrılması için. Sağ ve sol kasıktan iki dikişlik kesi yaptılar. Sonuç olarak sağ tüpüm kapalı ama çok şükür sağ açık. Ben yurtdışındayım burada rahim filmi yok direkt olarak laparoskopi oldum hem eğer bi sorun varsa müdahale etmek için. Ama sağ tüpümü açamamışlar malesef..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…