Gebe kalamayanlar buraya.....

arkadaşlar mrb adetin 3. günü hormon testi yaptırdım sonuçları ft4 1.18- tsh 3.1 - e2 13.47 - fsh 4.1 - lh 5.06- progesteron 0.78 sizce normalmi? doktoru göremedim bu hafta sonuna anca gelcek yurtdışından
anladıgım fsh ve lh normal onun dışındakı aralıkları bilmiyrm maalesf

Kizlar daha once yazmistim doktor yumurtan buyumedi demisti kuculdu falan filan asilama yapcam demisti bana bende bu ay baska doktora gittim yumurtam 30 mm olmus dedi bana nasil kuculsun yyumurta dedi sende bi sorun yok dedi adet bitimnde rahim filmi cekelim dedi bana su an zaten adetimin 3. Gunu buyuyen yumurta ne olacak o arada unuttum doktora sormaya ilacta vermedi :KK43:

Evet kuzum ya konuşamadık napim iyi olmaya çalışıyorum. Aslına bakarsan çok kötüyüm felaket derecede ağır bi alerji geçiriyorum :KK42: yüzüm gözüm dayak yemiş gibi şiş ve kıpkırmızı çoğalıyo bide kaşıntı da var tabi onunla uğraşıyorum işte. Sen nasılsın nasıl oldun toparladın mı biraz daha?
ooo noldu sana öyle doktora gittin mi bari

şükürler olsun iyiyim güzelim sen nasılsın.3.yumurta toplama işlemi için iğnelere başladım öyle uğraşıyorum dua et olurmu
Ablacım duamdasın.. Rabbim hayırlı eylesin inşallah..
Bende bu ay yumurtlamışım, 4. ay bu ay doktorum oluruna bırak dedi..
3 ay daha bekliycem olmazsa tekrar yumurta takibi yaptıracağım inşallah... :KK66:

smiley-icon-gifs-999.gif

SONUÇ 0.1 HAMİLE değilim :KK43: nasıl alışıcam bilmiiyorum artık kendimi çok kaptırıyorum yaşım daha 25 ama ben nasıl baş edicem ya :KK43:

Kizlar selam. Bende 7 aydir ugrasiyorum. Isin garibi cocuk istedigimiz ilk aydan bwri ara kanama yasiyirum. Stresten horminlarim dengesizlesmis. Kafaya takmamak lazim. Yumurtlama dinemimde tatile gidicez bakalim ise yarar mi

Uzulme canim nasip iste bu ay olmazsa bi dahaki ay dua edelim benim gidisat asilama gibi mesela sendeki sorun ne
dün ağlamaktan migrenim tuttu :KK43:. temmuzda rastgele 6 cm kistim varken onun kayboldugunu ve pko olduğumu öğrendim ama aşırı adet düzenliğim yoktu ama temmuzdan bu vakte 4 kilo aldım. yumurtam büyümüyor büyüse bile çatlamıyor 2 ay sonra rahim filmi çekilcek. bu ay yumurta takibi yaptırmak istemıyorum doktorumda kendini ne zaman mutlu hisseettin o zaman gel dedi

X