Gebe kalamayanlar buraya.....

Ayy abla bi harikasından sen ya

Aminnnn canım Aminn.. İkinciyi ilk istediğim zamanlar hiç kafaya takmadım olur nasılsa diye tabi o aralar eşim uzakta çalışıyordu ayda iki kere falan görüyordum yumurtlama falan o zaman hiç bilmiyordum yani onada dikkat etmemiştim ama Son bir yıldır olmayınca kafada huni ile gezme noktasına geldim. Şu laparoskopiyide olayım o zaman ben elimden geleni yaptım gerisini rabbim bilir diyeceğim. Hep söylüyorum allahım önce hiç olmayanlara versin, sonra ikinciyi isteyenlere, sonra üçüncü... Çok adil değilmi böyle? İlk hamileliğim hemen olduğu için tekrar kalamama durumunu ben kendime konduramadım galiba.. Ama artık. hazmetmek zorundayım bunu biliyorum

Canım neden böyle düşünüyorsun durup dururken.. Bugüne kadar korunduğun için hamile kalmadın boşuna bozma moralini. Benim ailemde ve eşimin ailesinde hiç çocuğu olmayan hatta geç çocuğu olan da yok. Annem hamile kalmamak için çare ararmış bende bebek için arıyorum. Çocukluğumdan beri anne olmayı hep istemiştim ve olmaz diye düşüncem hiç olmadı ama bak şimdi ikinci için uğraşıyorum yani hislere de pek güvenmeyelim hele de olumsuz olanlarına

Yaşın çok uygun canım bence zaman kaybetme sonra çok pişman olursun. Küçük yaşta evlilik ve anne olmaya karşıyım ama inan yaş ilerledikçe keşke daha önce olsaydı dersin. Ben 28 yaşında anne oldum. Güzel yaşlar değerlendir canım gereken ne ise yap inşallah çok beklemeden nasip olur

Haklısın tatlım ama bu durumdan nasıl kendimi kurtarırım bilmiyorum

A Ayyten bu arada herkesin sorununa uzun uzun yorum yazmıssın canımm ne kadar ilgilisin cok teşekkürler herkes adına :)
Ben teşekkür ederim canım burası bana çok iyi geldi birbirimizi tanımıyoruz ama çok samimiyiz. Annem dışında çevremdeki kimse şuan gebe kalamadığımı bilmiyor yani kimseyle paylaşmıyorum içimdekileri bu sebeple burada yardım almak ve yardımcı olmak mutlu ediyor beni

Elbette değişebilir geçirdiğin herhangi bir rahatsızlık, enfeksiyon vs hasar verebilir ama senin bildiğin bir sorunun yok bunu düşünmen için çok erken. Daha ilk ayın ve ne kadar olumsuz şey varsa hepsini kendine yakıştırdın.rahat ol canım sen bu negatif halinde hamile olsan bile doğuma kadar nasıl beklersin elli bin tane kötü senaryo yazarsın rahat ol canım

Canım şubatta laparoskopi olucam kısmetse sen tecrübe etmişsin sakıncası yoksa benimle paylaşır mısın? Kaç defa oldun? Çok zor mu? Hastanede yattın mı? Laparoskopi öncesi ve sonrası yaşadıkların? Benim adetim miktar olarak azaldı seninde böyle oldu mu? Kusura bakma çok soru sordum..

canım seninle arkadas olabiliriz istersen, bende hiçkimsyle paylaşamıyorum tedirginliklerimi

çok sevindim hiçbir sorun olmamasına canım umarm tüplerde sorunsuz cıkacaktır.. aslında kafaya takarak kendimiize yapıyoruz herkeste aynı sorun valla off benimde regl sancısı gibi sancılarım olmaya basladı.. sanırım regl olcam A Ayyten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…