Gebe kalamayanlar buraya.....

canım bana doktor adet söktürücüyü sabah akşam 5 gün kullan dedi. ya sen de uyku yapıyor mu

Canımmm HSG çekildiğim ay benim adetim 14 gün gecikti! Bu ay da tam günümde oldum. Ben HSG yi kasımda çekildim.

Canımmm ilaç bitikten sonra bir kaç gün bekle mesela üç dört gün.

Canımmm HSG çekildiğim ay benim adetim 14 gün gecikti! Bu ay da tam günümde oldum. Ben HSG yi kasımda çekildim.

Oooo demek ki benim daha 1 hafta kadar oldu, daha da uzayabilir.. Off hsg sonrasi regl gecikmesi de pek olan bir sey degil sanirim, internette arastirinca hemen gebe olabilirsiniz yazilari cikiyor. Gebe olmadan gecikme nadir o da bizi buldu demek.. Neyse hayirlisi hakkimizde Canim insallah hayirli ama cok bekletmeyen Zamanda..

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
emine sabrim ------------------------------------------ Prens Beratbekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeCinsiyetini bekliyoruz
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
yaren92 ------------------24 Aralık-15.denemeGel düzen gel gel gelll
Sonsuz_umut -----------14 Ocak-9.denemeÇalışmalara devam
@Sermincigimm ----------20 Ocak-12.denemeÇalışmalara devam
Amine45 ------------23 Ocak-15.denemeÇalışmalara devam

nurun_ala_nur ----- ---24 Ocak-19.denemePrensesini bekliyor
ciftsariliyumurta -------25 Ocak-31.denemeKün Fe Yekün

A amorevole ---------------------26 Ocak-31.denemeHsg filmi çektirecek
@yusufseyma ---------------28 Ocak-9.deneme Çalışmalara devam

@ebrar09-------------------2 Şubat-21.denemeÇalışmalara devam
ilfa53 ----------------------11 Şubat-13.denemeÇalışmalara devam
Kilim ve tohum ----------21 Şubat-16.deneme Çalışmalara devam

Sen hangisini içiyorsun canım. Ben TARLUSAL içiyorum. Evet uyku hali oluyor. İştahım açıldı bırazda. Senın kacgun oldu gecıkmen
Benimki duphaston. 20 tablet var içinde. 10 tanesini kullan dedi kullandım. Çarşamba akşam bitti. adet ne zaman gelir acaba... Bendeki etkisi uyku halinden öte baygınlık. Eşim ve dürtüp sarsmasına rağmen uyanamıyorum sabahları, ve hatırlamıyorum bile beni uyandırmaya çalıştığını. İştahımda değişiklik olmadı

Tarlusal içseydın keske. Okadar uyku yapmıyor cunku. Senınkı ysn etki olmasın canım

Valla ne bileyim doktor ne verdiyse güvenip içiyoruz işte canım. Zaten yazdığında ne işe yaradığını da anlatmamıştı, forumdan öğrendim ne olduğunu :))
Evet haklısın doktorların oyuncagı olmuşuz. Onlar ne derse inanıyoruz. Allah yardımcımız olsun

canım benide ekler misin benim ilk deneme ayımm ve çalışmalara devam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…