Gebe kalamayanlar buraya.....

kızlar akşam o kadar huzursuz uyudum ki, sürekli pc basında hamilelikle ilgili araştırma yapıyorum ve bilinç altıma mı işlemiş bilemiyorum sürekli wc icin uyandım ve her uyandıgımda hamileymişim gibi hissettim ve acı çekiyorum gibi hissettm, kesinlikle huzurlu değildim reglime son 4-5 gun kaldı neden böyle oldum acabaa, gerçekten hamile olabilirmiyim,
birde hamilelik belirtisi suan hiiç yok sadece göğüslerim dolgun o kadar onun dısında yerleşme kanamasıda olmadı mantıken hamile değilim ama buna rağmen hamile cıkabilirmiyim,

canım duphastonu bıraktıktan sonraki 3. veya 4. gün adet olursun. dalgınlık yaptı bende de ama ben 16 tablet içtim.

ben doktoruma sormuştum normal mi diye o da ilk düşündüğüm gebelik olur dedi, sonra baktı etti gebelik yoktu. rahim ve tüpler uyarıldığı için adetin birinci gününü hsg çekildiği gün olarak değiştrebilir vücut demişti. bir de ingilizce bir sitede okumuştum gecikme yaşanabileneceğini yazıyordu.

hsg bende çektim ama adet gecikmesi olmadı bende, ağustos ayında çektim sağ tüp tıkalı çıktı bende 3 aydır LAPAROSKOPİ ameliyatı oldum açtık dediler ama halâ tık yok bu işler biraz da nasip kısmet işi, dua edip bekliyoruz

Selamlar kızlaaarrr
Her mesajda ilaç serüvenimi tekrar anlatıyorum amaaa gene anlatacam bişey soracam çünkü size.
9 ocakta klomen 16 ocakta duphastona başladım ve çarşamba günü bitti. Doktor adet olsan da olmasan da gel yanıma dedi. Şimdi batım 7 şubat. 7 şubatta mı gideyim yoksa yarın gideyim mi? Yarın o civarda sınava girecem de aklıma düştü :)

Ya benim de sol tıkalı bana ameliyat yapmıyor gerek yok diyor anlamadım benim tıkalı olan tüpü de gördüm sanki nohut tanelerini arka arka ya koyarsın ya dört beş tane öyle senin de öyle bişeymiydi yoksa benim le uğraşmak istemedi mi

arkadaslar ben 2 yıl önce hsg çekildim ve 2 yıl önce tüpler açık rahim şekkli normaldi, 2 yıl icinde tüpler tıkanmıs olamaz deilmi ya da şekil bozuklugu olamaz değilmi bilgisi olan varmı bu konuda hsg sonucu kaç yıl gecerli:)

Çocuk düşünmedik dedin anlamadım
canım benide ekler misin benim ilk deneme ayımm ve çalışmalara devam :)
İlk denemeyse nasıl hsg çekildin anlamadım senin bi yanlışın var gibi hsg yi gebelik olmadıgında yani uzun süre gebe kalınmadığında çekilir sebebi için yani ilk deniyor isen bi tuaflık vardı

Çocuk düşünmedik dedin anlamadım

İlk denemeyse nasıl hsg çekildin anlamadım senin bi yanlışın var gibi hsg yi gebelik olmadında çekilir yani ilk deniyor isen bi tuaflık var
cnm ben 2 yıl önce regl sancısı ile özel hastahaneye gitmiştim sırf ağrı kesici iğne vurdurmak icin cunku cok kötü geçer regl dönemim neyse.. doktor hiç alttan muayene olup olmadıgımı sordu bende olmadıgımı söylemiştim beni o kanlı ve ağrlılı halde muayene edip sende çift rahim var dedi ve kağıda tavsan kulağı gibi bir resim çizdi.. işte bunun gibi vs dedi o zaman 1 yıllık evliydim ve bana snn cocugun olmaz olsa bile düşer sürekli dedi.. bütün aile perişan olduk hsg çekilmen lazım dedi reglim geçince gittim hemen ilaç verdi işte onlarıda aldım giderken.. ve film çekildi hersey normal cıkmıstı tüpler sağlam ve şekli normal armut gibi isi ama film icin 400 tl ödemştik. özel hastahane oldugu icin doktor orda benim toylugumu kullandı.. hsg o şekilde çekildi bana 3 senedir ben hiç cpcuk denemedim.. suan deniyoruz bu ilk ayımız.. o yuzden sordum 2 yılda tupler tıkanmıs olabilirmi :) diye

Canım valla bana filmi göstermediler nasıl bişey bilmiyorum, ama kapalıysa ameliyat şart diye biliyorum rabbim tez vakitte sevindirir inşaallah

Hee anladım kafam karıştı benim okurken neyse rabbim nasip etsin isteyen herkese inşallah bol dua et iyi akşamlar

Canım valla bana filmi göstermediler nasıl bişey bilmiyorum, ama kapalıysa ameliyat şart diye biliyorum rabbim tez vakitte sevindirir inşaallah
İnşallah amin canım aşılama olucam bilmiyorum ben onu dedim doktora biz bu gibi durumlarfa ameliyat etmiyoruzsenin rahatsızlığın geçerli değil ameliyata eğer gerek duyulsa biz zaten öneriyoruz dedi ameliyata ihtiyacın var diye bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…