Gebe kalamayanlar buraya.....

Masallah canim yaa, cok az kalmis . Darisi bana insallah. Sayili gunun kalmis hemencik gecer , allah yardimcin olsun insallah[/QUOTE]
Cabuk geciyo günler hazirlikla ugrasinca anlamadım bile ama artık kimildamaya bile hal yok her yerin agriyo bi an önce gelseydi[/QUOTE]
Masallahhh kiz bitmisss... eli kulagindadir prensinin, nasil bakalim kilosu falan yerindemi? Hersey yolundami? Kiz bide sen kac kilo aldin? Ben sankim cokmu aldim ney, cunku asil kilo 6-7 ayda basliyomus... ben suan 24+2 haftadayim ve 7 kilo aldim

Yorgunlukla geciyo evde bos vakit yok hep iş dolabi doldurdum sanki kıtlık var gibi...bnd merakla bekliyom ne zmn gelirse artik ogluş..pazartesi gidicem yine doktora..sn nspiosn kaynananla nsl gidiyo

Ne güzel yaa tatlı telaşlar artk bunlar darısı bize olsun inşaallah sağ salim al kucağına :)) iyiyim kuzum bende ne olsun. İyiyiz çok şükür bi sorun yok elhamdülillah gözü çıkasıca milletin nazarıydı sanırsam

Çok geçmiş olsun canım umarım bu çektiğine değer de tatlı bir bebiş gelir. Çok çok teşekkür ederim tecrübeni paylaştığın için. Biraz zor geldi bana allah yardımcımız olsun ahh keşke kendiliğinden olsada bunlara hiç gerek kalmasaydı. Peki sonuç ne çıktı sende?

canım ben Son bir yıldır aralıksız korunmadim ama öncesi de vardı. Hiçbir tedavi olmadım sadece testler yapıldı bana ve eşime sonuçlar iyi olduğu için dr herhangi bir ilaç tedavisine gerek görmediğini söyledi. Tüplerin durumunu bilmediğimiz için bakalım dedi ama hsg değil de direkt laparoskopi istedi. Buna bile zor ikna oldum eşimi de zor ikna ettim yaptığım yapacağım bu olur tekrar tekrar ne ameliyat nede başka bişey yapmam yapamam. Tüp bebek düşünemeyiz bayağı masraflı diye biliyorum hem bir çocuğum olduğu için devlet yardım etmiyor. Şu laparoskopiyide yaparsam inşallah gerisini bırakırım artık nasip der otururum

Tuhaf ya benim de adetim miktar olarak azaldı hsg den sonra,niyeyse artık, sadece bi kez LAPAROSKOPİ bi kez de hsg çektim canım, umarım yardımcı olmuşumdur
Elbette ki çok yardımcı oldun çok teşekkür canım.. Tüplerde tıkanıklık varsa adet miktarı azalıyormuş diye okudum ondanmıdır nedir bana az geliyor sanki

Elbette ki çok yardımcı oldun çok teşekkür canım.. Tüplerde tıkanıklık varsa adet miktarı azalıyormuş diye okudum ondanmıdır nedir bana az geliyor sanki
Valla canım ameliyat sonrası Dr dedi tüpler açıkmış rahim filmi çekilirken rahim kasılmış kapalı görünmüş, ama benim kanamam ameliyattan sonra iyice azaldı, bitkilere yöneldik artık, allak o kadar bitkiyi boşuna yaratmamış bence ya mutlaka biri işe yarar

Ben hep diyordum aileme, bebeğim olmuyorsa demekki bi rahatsızlığım var diye ama annem tedavi olma kendiliğinden hamile kalacaksın diyordu , ama bak olmadı yani,imtihan dünyası erken başlasaydım tedaviye keşke neyse nasip artık

Yorgunlukla geciyo evde bos vakit yok hep iş dolabi doldurdum sanki kıtlık var gibi...bnd merakla bekliyom ne zmn gelirse artik ogluş..pazartesi gidicem yine doktora..sn nspiosn kaynananla nsl gidiyo
Vay be hamilelik haberini daha dün almış gibiyim şimdi ise doğuruyorsun ne güzel canım rabbim tek avazda kurtarsın inşaallah, canım o güzel sancıları çekerken hepimize ismen dua et nolur, benim adım Emine lütfen dua et

Açıkçası eşimde, annemde istemiyorlar ameliyat olmamı başka bir zararı olabilir diye sonuçta en basit ameliyatın bile riski var. Bakalım şimdilik olmaya karar verdim. İnşallah gerek kalmadan müjde alırım.. Haklısın bitkilerin yararı vardır muhakkak ama hangisi? Canım senden ricam fayda gördüğün bir kür olursa bana da yazar mısın?

Benim annem de hep diyor senin sorunun yok olacak sadece rahat ol, sabırlı ol diye ama elimde değil ki ne zaman işim gücüm bitse aklıma geliyor. Bazen unutuyorum gerçekten tanıdık akraba görüştüğümüzde hemen biri çıkıp soruyor yapmıyor musun, çok ara verme vs bişey belli etmiyorum ama bütün keyfim kaçıyor..

Ya kizlar adetim bittikten 6 gun sonra wc gittim camasirim kanliydi normalde duzenliydi adet donemim acaba neden oyle oldu sonrasinda dewami gelmedi

Aynen hemen o soruyu sorarlar

Günaydın kızlar herkese iyi pazarlar.. Kızlar size birşey sormak istiyorum ilk defa geçen adetim bitince soğan kürü yapmıştım tam 15 günü tamamladım. Kür bitene kadar hiçbir değişiklik akıntı falan olmamıştı ama kür bittikten sonra bir iki gün akıntım olmuştu bu durum kürle alakalımıdır tam bilmiyorum tabi ama ona bağladım işte.. Acaba diyorum bu ay yine başlasam mı soğan kürüne? Siz yaptınız mı? Varsa tecrübeniz paylaşırmısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…