Gebe kalamayanlar buraya.....

en güzeli du bakalım ne cevap verecek bizede bilgi olur.17 mm. yumurtan erken mi büyümüş önceki dönemden kalma bir yumurtamı anlamadım ben.
İnan bende anlsmadım. Benım adetlerım 26 gunde bır oluyor. En son 20 ARALIK da adet oldum. Ondan sonra 14 ocakda adet olacaktım. Fakat cok agır bir boğaz enfeksıyonu gecırdım. AUGMENTIN antıbıyotık ve Parol agrı kesıcı içtim. Sonra 12 ocskda kanama oldu bende. Ama herzamanki gibi yoğun değildi. Azar azar gelıyordu. Arada kesılıyordu. 13 ocaktada oldu ve bıttı. Ogunden berı hiç kanama olmadı

ciftsariliyumurta D dorti Ben de sohbetinize müdahil olmak istedim.
Ben bu ay ilk kez klomen kullandım ve ilaç bittikten 2gün sonra kontrole gittiğimde 5-6 tane 16 mm civarı yumurta oluşmuş bunlar kiste dönüşebilir dedi. ve bana Duphaston verdi sanırım tarlusallın muadili. bugünden itibaren 5 gün sabah akşam iç adet olsan da olmasan da bana gel dedi. Baya kafam karıştı.
Normal ovulasyon günümden önce bu ilaç bitecek ve ben adet olacam!
İçmeyecektim ama sonra ciftsariliyumurta 'nın düşündüğünü düşündüm ve içtim. Bence de gelecek ay temiz bir tedavi uygulayabilmek adına yumurtaların gitmesini istiyordu doktorum.
Dün gece son duphastonu içtim. 1-2 güne adet olurum sanırım. D dorti Sen de doktoruna güven ve rahat ol bence. Bu iş stresle olmuyor hepimiz öğrendik artık :)

aynıbenim doktor gibi klomen+duphaston vermiş doktorun kim nerdensin merak ettim şimdi :))

Canım bu gıttıgım doktor asla hamıle kalmamı ıstemıyor. Benım ıkı cocugum var. Yadımda 39 dıye. Sınır oluyorum bende o adama. Ama mecburen gıttım yıne ona. Benım yasımı gebelık için rısklı buluyor. Halbukı 40 lı yaslarda cok gebe kalıp foğum yapan var. Oyuzden doktorum benım gebe kalmam için hiçbir ılac vermez

Alla alla o ne saçmalık!!! Değiştirmelisin bence doktorunu

Arkadaşlar bende cuma günü gittim dr a 19ve 18mm iki adet yumurta oluşmuş iğne yaptırdım iğneden sonra 24/36 saatte ilişki önerdi dr ve crinone diye bi jel verdi progesteron içeren size de verdi mi yrdm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…