Gebe kalamayanlar buraya.....

Şimdi böyle dedin ya, ben de şüpheye düştüm kendi doktorumdan :)) Gerçi benim çocuğum yok. 34 yaşındayım ama 3 aylık evliyim. Herhalde hamile kalmamı ister yaa
Tabıkı ıster senın hamıle olmanı canım. Baska bır doktorda gebe kalabılırsın bır sorun olmaz dedı. Yanı her doktor farklı bskıyor gebeliğe

Şimdi böyle dedin ya, ben de şüpheye düştüm kendi doktorumdan :)) Gerçi benim çocuğum yok. 34 yaşındayım ama 3 aylık evliyim. Herhalde hamile kalmamı ister yaa
ben doktorumu kötü demedim ama naber :) ben hatta kasımda gebe kaldım neden yatmadın diye bana kızdı kaybettim bebeğimi çünkü.iyidir kendisi severim sağolsun

Tabıkı ıster senın hamıle olmanı canım. Baska bır doktorda gebe kalabılırsın bır sorun olmaz dedı. Yanı her doktor farklı bskıyor gebeliğe
bana doktorun biri amh ı duyunca senin çocuğun olmaz dedi.1 ay sonra gebe kaldım ama nasip olmadı canım.rabbim çok büyük hamdolsun ona

ben doktorumu kötü demedim ama naber :) ben hatta kasımda gebe kaldım neden yatmadın diye bana kızdı kaybettim bebeğimi çünkü.iyidir kendisi severim sağolsun
Geçmiş olsun canım. Sen kasımda da klomen ve duphastonla mı gebe kalmıştın? Kaç gün duphaston kullandın çok merak ettim ya. Forumu okuyorum hiç benim gibi 5 gün kullanan görmedim

bana doktorun biri amh ı duyunca senin çocuğun olmaz dedi.1 ay sonra gebe kaldım ama nasip olmadı canım.rabbim çok büyük hamdolsun ona
Canım aradı doktor şimdi. İlacı mutlaka içmem gerekiyormuş. O yumurtada adetle bırlıkte catlıyacakmış. Bırde kistım varmış. Oda adetle atılıyormuş. Adet olunca 3. Gunu gıdecekmişim. Hem kiste bakacakmış hemde hormon testlerım yapılacskmış

cumartesi öğleden sonra ve pazar bütün gün evdeydim ütüm yandı pazar gidip ütü aldık.pazartesi kar tatili salı çarşamba perşembe şükür bildiğin gibi çalışıyorum :KK70:kızında pek güzelmiş allah size bağışlasın evladınızı canım.sen nasılsın iyimisin bebişin nasıl
Bizde iyiz allaha sukur napalim gunlerin cabuk gecmesini bekliyoz, oglusumu biran once kucagima almak istiyom... sende durumlar nasil? Dusukten sonra bi degisiklik oldumu? Dogum yapan burdan kacip gitmis

inanki 2 gündür kendime gelemedim her ay kendimi toplamam daha da zorlaşıyor. Nankörlük yapamam hiç olmayanlara göre çok çok şanslıyım sonsuz defa şükürler olsun Rabbime.. Oğlumda ki yalnızlığı görünce Kahroluyorum :KK43: ne zor imtihanmış..
merhaba yazdiklarinizin hepsini okudum bastan baslayarak bu kadar umutsuz olmayin bence 1 bucuk yil once ilk bebege hamile kalmistim dusuk yaptim ve o zamndan beri bebek istiyoruz suan klomen e basladim rabbim ne zman nasip ederse o zmn olur hic bebegi olmayan kisilere gore cok daha sanslisiniz en azindan bir cocugunuz var belkide bu kadar kendinizi uzdugunuz icin olmuyo ben her ay kendime yeni bisry buluyorum bi sekilde kendimi motive ediyorm uzulecek hicbirsry yok siz elinizden gelen herseyi yaparsiniz gerisi rabbime kalmis allah gonlunuze gore versin

aynıbenim doktor gibi klomen+duphaston vermiş doktorun kim nerdensin merak ettim şimdi :))
Benim doktorum bana bu ay klomen verdi dört tane yumurtam oldu, estrofem verdi rahim duvarımı kalınlaştırdı, duphaston da verdi çatlatma iğnesine gerek görmedi. Çatladılar kendiliğinden. Ama olmadıııııııııııııııı

Arkadaşlar bende cuma günü gittim dr a 19ve 18mm iki adet yumurta oluşmuş iğne yaptırdım iğneden sonra 24/36 saatte ilişki önerdi dr ve crinone diye bi jel verdi progesteron içeren size de verdi mi yrdm
Progestron veriyorlar canımmmmm endişelenme, bebeğin rahme tutunması için yardımcı oluyor bu hormon ilacı.

Benim doktorum bana bu ay klomen verdi dört tane yumurtam oldu, estrofem verdi rahim duvarımı kalınlaştırdı, duphaston da verdi çatlatma iğnesine gerek görmedi. Çatladılar kendiliğinden. Ama olmadıııııııııııııııı
Merhaba canım. Rahım duvarımda kalınlaşma oldugunu döyledı doktor banada. Ve bır tane 17 mm yumurta duruyor defı. Bu ne demek. Ben anlsmadımda.

Ya bu doktor benım psıkolojımı bozdu ıy ce kızlar. Manyakmıdır nedır. Ben defımkı adet sökturucu haptan sonra nasıl olacak adetlerım boyle heray gecmı olacak defım. Normslde benım çok duzenlıdır adetlerım ılk defa bu ay boyle bozuldu defım. Bana dedıgı lafa bakarmısınız z BUNDAN SONRA BİŞEY BEKLEME. YAŞDAN DOLAYI HERSEY BOZULUYOR DEDI. SALAK ADAM BEN DAHA 39 yadındayım. Ayy nadıl sınırımı bozdu yaaa

Merhaba canım. Rahım duvarımda kalınlaşma oldugunu döyledı doktor banada. Ve bır tane 17 mm yumurta duruyor defı. Bu ne demek. Ben anlsmadımda.[/QUOTE
Can'ım geçmiş olsun, adet döneminde de rahim duvarı kalınlaşır adetle birlikte incelir ve tekrarlar kalınlaşır her ay böyle. Kalınlaşması adet yada gebelik öncülüdür. Doktor kist ve geç büyüyen yumurtayı atıp adet olmanı ve tedaviye temiz başlamanı istemiş.

Ya bu doktor benım psıkolojımı bozdu ıy ce kızlar. Manyakmıdır nedır. Ben defımkı adet sökturucu haptan sonra nasıl olacak adetlerım boyle heray gecmı olacak defım. Normslde benım çok duzenlıdır adetlerım ılk defa bu ay boyle bozuldu defım. Bana dedıgı lafa bakarmısınız z BUNDAN SONRA BİŞEY BEKLEME. YAŞDAN DOLAYI HERSEY BOZULUYOR DEDI. SALAK ADAM BEN DAHA 39 yadındayım. Ayy nadıl sınırımı bozdu yaaa
Bozulma kızma tatlım başka doktor araştır, ama iki evladın varken riskli bir gebelik olacaksa seni çok zorlar. Hayırlısı olsun

X