Gebe kalamayanlar buraya.....

inanki 2 gündür kendime gelemedim her ay kendimi toplamam daha da zorlaşıyor. Nankörlük yapamam hiç olmayanlara göre çok çok şanslıyım sonsuz defa şükürler olsun Rabbime.. Oğlumda ki yalnızlığı görünce Kahroluyorum :KK43: ne zor imtihanmış..

Cok haklisin kesinlikle.. Bugun bende de umutlar sondu gibi.. 2 gun geçmişken bir idrar testi yaptim negatif demiştim ya. Bugun de 5 gun gecmiş oldu, Bi hassas idrar testi daha yaptim negatif, incecik bile yok çizgi. Yarin doktoruma gideceğim belki kan testi ister. Hiç bu kadar geçmedi aylardır anlamadim. Umut dunyasi tabii ya varsa gebelik diyorum, benim yumurtlama hep daha gec oluyor testlerde de yumurta takibinde de. Belki gec döllenme diyorum.. Hayırlisi bakalım

Sen buradaki herkese moral veren destek olan kadinsin, insallah bu olumsuz ruh halini de atlatirsin hayirlisiyla. Hakkinda hayirlisi neyse o olsun belli mi olur korunuyorum saniyorken oluverir belki :) Benim de reglim gecikiyor hala ama inan test yapmayi kan tahlilini erteliyorum her gun, ya negatifleri görürsem umudumu kaybedersem diye düşünmekten. Ama yarin olmazsa da persembe kan vereceğim ve insallah pozitiftir, değilse de gecikme nedenine bakmak doktora danismak lazım artik..
Pozitif biriyimdir genelde ama Son bir yıl her ay negatif olunca gücüm azaldı. Dünden beri kendime gelemedim yaa evin içi bomba atılmış gibi sesimi çıkarmıyorum diye oğlum da bütün oyuncaklarını oturma odasına taşıdı. En geç yarına kadar kendimi toplamam lazım. Kızlar hep söylüyorum bekarken yada henüz bebek olana kadar bol bol depresyona girin inanın çocuk olunca kendinize ayıracağınız çok zaman olmuyor hele hele depresyona hiç giremiyorsunuz. Bak 2 gün bunalım yapayım dedim evin aklı şaştı :)

Cok haklisin kesinlikle.. Bugun bende de umutlar sondu gibi.. 2 gun geçmişken bir idrar testi yaptim negatif demiştim ya. Bugun de 5 gun gecmiş oldu, Bi hassas idrar testi daha yaptim negatif, incecik bile yok çizgi. Yarin doktoruma gideceğim belki kan testi ister. Hiç bu kadar geçmedi aylardır anlamadim. Umut dunyasi tabii ya varsa gebelik diyorum, benim yumurtlama hep daha gec oluyor testlerde de yumurta takibinde de. Belki gec döllenme diyorum.. Hayırlisi bakalım
Umarım umutların sönmez canım yaa.. Benim ki umutlanmana bile izin vermiyor ki tam gününde geliyor sanki yolunu gözleyen var..!! Allahım halimizi görüyorsun, ne kadar üzüldüğümüzü en iyi sen biliyorsun ne olur acı bize.. :KK43: isteyen herkese ver rabbim.. Aminnnn..

Umarım umutların sönmez canım yaa.. Benim ki umutlanmana bile izin vermiyor ki tam gününde geliyor sanki yolunu gözleyen var..!! Allahım halimizi görüyorsun, ne kadar üzüldüğümüzü en iyi sen biliyorsun ne olur acı bize.. :KK43: isteyen herkese ver rabbim.. Aminnnn..

Amin canim.. Yani gebelik yoksa gecikmesinler zaten ya bosuna umutlanmayalim ben hep oyle dua ettim Allahim hayirli bir sey varsa geciksin de yoksa hasta olayim artik diye ama gelen giden yok. Allah biliyor ya duygu olarak da var gibi hissettim hep bu birkaç gun. Seni de ben takip ediyorum epeydir, son bir yil diyorsun ama sanirim ilk Zamanlar cok da duzenli korunmadan falan geçmemiş. O yuzden bir yil dememelisin. Doktoruna danisarak en doğrusu neyse karar verirsin.

Amin canim.. Yani gebelik yoksa gecikmesinler zaten ya bosuna umutlanmayalim ben hep oyle dua ettim Allahim hayirli bir sey varsa geciksin de yoksa hasta olayim artik diye ama gelen giden yok. Allah biliyor ya duygu olarak da var gibi hissettim hep bu birkaç gun. Seni de ben takip ediyorum epeydir, son bir yil diyorsun ama sanirim ilk Zamanlar cok da duzenli korunmadan falan geçmemiş. O yuzden bir yil dememelisin. Doktoruna danisarak en doğrusu neyse karar verirsin.
İnşallah senden müjde alırız canım. Üç yıl oldu ben ikinciyi isteyeli ama başka rahatsızlığım da var demiştim ya tamda yeni istediğim zamanlarda atağa geçti ayrıca eşim işi dolayısıyla uzaktaydı derken bir yıl öncesi bir ay korunmadim ikinci ay korundum hep böyle oldu yani toplamda 3 yılın Son bir senesi dışında ilk iki yılın yarısı korundum yarısını korunmadim ama olsaydı olurdu zaten şimdiye kadar kaç kez olurdu hemde kesin bende yapışıklık, tıkanıklık gibi bir sorun var. Artık kendi kendime teşhis koyuyorum bi de tedavisini bulsam süper olacak.. Ben sezeryan sonrası aşırı iltihaptan 5 kez ameliyat oldum. Ne olduysa ondan sonra olmuştur kesin yoksa eşimin benim testlerimiz iyi ters olan hiçbirşey yok

İnşallah senden müjde alırız canım. Üç yıl oldu ben ikinciyi isteyeli ama başka rahatsızlığım da var demiştim ya tamda yeni istediğim zamanlarda atağa geçti ayrıca eşim işi dolayısıyla uzaktaydı derken bir yıl öncesi bir ay korunmadim ikinci ay korundum hep böyle oldu yani toplamda 3 yılın Son bir senesi dışında ilk iki yılın yarısı korundum yarısını korunmadim ama olsaydı olurdu zaten şimdiye kadar kaç kez olurdu hemde kesin bende yapışıklık, tıkanıklık gibi bir sorun var. Artık kendi kendime teşhis koyuyorum bi de tedavisini bulsam süper olacak.. Ben sezeryan sonrası aşırı iltihaptan 5 kez ameliyat oldum. Ne olduysa ondan sonra olmuştur kesin yoksa eşimin benim testlerimiz iyi ters olan hiçbirşey yok

Gecmiş olsun cok haklisin etkisi olmuştur belki de. Rahim filmi çekilmiş miydi hiç sana onu atlamisim bak yazdiysan da.

Biraz daha bekle bakalım olmazsa gidersin. Havalardan da gecikebiliyo. Ama umarım seninki bebiştendir :KK66:
İnşallah canım. Benım adetlerım çok duzenlıdır. Hiç şaşmazdı. Bu yaşına gelfım ılk defa böyle bır adet bozukluğu yasıyorum. Adet sökturucuyude içmedım bırakıyorum içmeyı onuda

Rahatsızlığın çok fazla ise git doktora ama sen kendini tanırsın canım yani normalde adetlerin ağrılı mı olurdu? Genelde ağrılı regl olanlar gecikme yaşadığında biraz daha fazla ağrılı olur diye biliyorum. Tabii en doğrusunu sen bilirsin
Yok benım adetlerım çok duzenlı ve agrısız olurdu. Sadece mıktarı çok olur. Mesela ben normal ped kullanamam. Buyuk hasta bezlerı alırım her ay

Arkadaşlar yumurta toplama işi çok mu ağrılı oluyor bi de tüp bebek için alınan yumurta ve sperm dışarda döllenince direk rahimin içine mi konuluyor yoksa tüplerin girişine mi bi beni aydınlatın yaa zaten adet günüme de az kaldı hormonlar kafayı yememe çabalıyor :KK43:

Yok benım adetlerım çok duzenlı ve agrısız olurdu. Sadece mıktarı çok olur. Mesela ben normal ped kullanamam. Buyuk hasta bezlerı alırım her ay
Aaaa ne kadar tuaf çok mu geliyor öyle herkesin mi öyle dir benim çok gelmiyor ilk gün çok az geliyor sancım çok tabi sancım geçince adetim de çoğalıyor katı halinde üçüncü güne kadar geliyor dördüncü gün azalıyor beşinci gün daha da azalıyor altıncı gün leke leke oluyor bitti diyorum şimdi benim ki anormal mi ki :KK17::KK35:

Aaaa ne kadar tuaf çok mu geliyor öyle herkesin mi öyle dir benim çok gelmiyor ilk gün çok az geliyor sancım çok tabi sancım geçince adetim de çoğalıyor katı halinde üçüncü güne kadar geliyor dördüncü gün azalıyor beşinci gün daha da azalıyor altıncı gün leke leke oluyor bitti diyorum şimdi benim ki anormal mi ki :KK17::KK35:
Yok canım benımkı anormal. Çunku normalden fazla kanama ıyı degıl. Senınkı normal

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 tm26 -------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz umutbitmz ------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 aysima00 --------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
esoes1919 esoes1919 --------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Kaan :emir_bebek:27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel zeynepsibel ------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
emine sabrim emine sabrim ----------:anneadayı:--------------------------------:nazar: Prens Berat:KK37:bekliyoruz
Karabocugum Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Sirinemm_lina Sirinemm_lina -------:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
ftsch ftsch -------------------- :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Ezra35 Ezra35 -----------------:110:---30 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
citlembik1994 citlembik1994 --------:110:---3 Kasım-11.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
@RUKAYYE44 ---------:110:---26 Kasım-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
yaren92 yaren92 ---------------:110:---24 Aralık-15.deneme:KK69:Gel düzen gel gel gelll
Sonsuz_umut Sonsuz_umut --------:110:---14 Ocak-9.deneme:KK69:Çalışmalara devam
A Ayyten -------:110:---20 Ocak-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Kilim ve tohum Kilim ve tohum ------:110:----21 Ocak-15.deneme :KK69:Çalışmalara devam
nurun_ala_nur nurun_ala_nur ----- :110:---24 Ocak-19.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ----:110:---25 Ocak-31.deneme:KK69:Kün Fe Yekün
xenforo-smilies-kk36.gif

@mdk35-----------------:110:----26 Ocak-31.deneme:KK69:Hsg filmi çektirecek:KK4:
@yusufseyma -----------:110:----28 Ocak-9.deneme :KK69:Çalışmalara devam

@ebrar09----------------:110:---2 Şubat-21.deneme:KK69:Çalışmalara devam
ilfa53 ilfa53 -------------------:110:---11 Şubat-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam

Selam arkadaslar. Ben 39 yasındayım. Ve hayatımda ılk defa adet duzenın bozuldu. Sıze sormak ıstedıgım seyler var. Ben 26 gunde bır düzenli adet gören bırıyım. Fakat bu ay agır bır boğaz enfeksıyonu gecırdıgım için Antıbıyotık ve agrı kesıcıler kullandım. Beklenen adetım 14 ocak iken benım adetım 12 ve 13 ocakda oldu. Az mıktarda oldu ve bıttı. Ondan sonrada kesıldı. Dun doktora gottım kanda gebelık yokmuş. Ultrasonda baktı ve bır tane 17 mm lık yumurta var dedı. Bırde rahım duvarı kalınlaşmış gibi bişey soyledi. Bana adet sökturucu hap verdı. Ikı gundur sabah akşam içiyorum. Ama bazı arkadaslar ilacı içme geç döllenme oluyodur belki dıyorlar. Kafam çok karıştı. Yorumlarınız benim için çok önemli.
merhaba canım birkaç yere yazmışsın okudum.şimdi arkadaşım seninde yaşın ileri benimde yaşım 42.
yumurta rezervini bilemem ama şu varki kadınlarda yılda bir veya iki kez adet olmama gibi durumlar olabiliyormuş.bu bizim gibi yaşı ileri olup yumurta rezervi azalmaya başlayan kadınlarda daha olası bir durum.2014 yılında eylül ve aralık ayında olmak üzere iki kere adetim geçtiği halde gelmedi.kanda negatif çıktı.40.günü doktora gittim 1-2 gün bekle gelmezse eğer gel sana adet söktürücü vericem korkma gebelik olsa bile bebeğe zarar vermeyen ama gebelik yoksa adeti söktüren bir hap dedi.ben gittim eve 43.günümde adet oldum hapa gerek kalmadan.sana tavsiyem bekle şubat ayı adetinide o zamanda olmazsan bakarsın duruma.çünkü sende kist var dememiş hesabıma göre dün gitmişsin doktora ve adetten sonra 7.gününde 17 mm. yumurta var demiş sana.bana göre bugünden itibaren sen günaşırı ilişkiye girmelisin.hele bi bu ayıda bekle derim ben.

Kızlar çoktandır giremiyorum rapor aldım evdeyim işim bitmiyo dondurucuya biseyler yapıp atmakla meşgulu ..bide gribim hiç geçmiyo bu ara zayıflamış ım dün tahlil vermiştim kolesterol çıktı ellerimde şişme var uyku yok bel agrisi var ...bebek iyi şükür artık gün sayiyoruz
zeynomm çok geçmiş olsun canım makarna pilav yeme kız bu sıralar çorba ve sebze yemekleri yemeye çalış.evde internet varmı artık yoksa ceptenmi giriyosun

merhaba canım birkaç yere yazmışsın okudum.şimdi arkadaşım seninde yaşın ileri benimde yaşım 42.
yumurta rezervini bilemem ama şu varki kadınlarda yılda bir veya iki kez adet olmama gibi durumlar olabiliyormuş.bu bizim gibi yaşı ileri olup yumurta rezervi azalmaya başlayan kadınlarda daha olası bir durum.2014 yılında eylül ve aralık ayında olmak üzere iki kere adetim geçtiği halde gelmedi.kanda negatif çıktı.40.günü doktora gittim 1-2 gün bekle gelmezse eğer gel sana adet söktürücü vericem korkma gebelik olsa bile bebeğe zarar vermeyen ama gebelik yoksa adeti söktüren bir hap dedi.ben gittim eve 43.günümde adet oldum hapa gerek kalmadan.sana tavsiyem bekle şubat ayı adetinide o zamanda olmazsan bakarsın duruma.çünkü sende kist var dememiş hesabıma göre dün gitmişsin doktora ve adetten sonra 7.gününde 17 mm. yumurta var demiş sana.bana göre bugünden itibaren sen günaşırı ilişkiye girmelisin.hele bi bu ayıda bekle derim ben.
Ozaman adet sökturucuyu içmeye devam edeyımmı. Dun çok sancım oldu korkudan akşam içmefım. TARLUSAL VERDI BANA

Ozaman adet sökturucuyu içmeye devam edeyımmı. Dun çok sancım oldu korkudan akşam içmefım. TARLUSAL VERDI BANA
ya 7.gün 17 mm. yumurtan için sağlıklı bulmadı sanırım doktorun kist olmasa bile tarlusalla onu atmanı istiyor olabilir.ama kist dememiş kiste dönüşmesin diyede kullan demiş olabilir.senin doktorunu arayıp sorma ihtimalin varmı? deki 17 mm. yumurta varken yinede kullanayım mı bu ilacı de.rahim duvarınıda tam sökülme yaşamadığın için kalın buldu sanırım şimdiden.büyük ihtimal bu ayı sağlıksız gördü sana yazdıktan sonra bunları düşündüm.eğer ulaşabiliyorsan doktoruna bunları bi sorarmısın net cevap iste ondan güzelim.17 mm. kiste dönüşeceğine atılsın ve rahim duvarı kalın olacağına adet olup normale dönsün diye bunu vermişte olabilir sana.seni yeni aya sıkıntısız girmeni istiyor olabilir doktorun böyle bir durumda var yani.doktoruna ılaşırsan sancın olduğunuda söylemeyi unutma

ya 7.gün 17 mm. yumurtan için sağlıklı bulmadı sanırım doktorun kist olmasa bile tarlusalla onu atmanı istiyor olabilir.ama kist dememiş kiste dönüşmesin diyede kullan demiş olabilir.senin doktorunu arayıp sorma ihtimalin varmı? deki 17 mm. yumurta varken yinede kullanayım mı bu ilacı de.rahim duvarınıda tam sökülme yaşamadığın için kalın buldu sanırım şimdiden.büyük ihtimal bu ayı sağlıksız gördü sana yazdıktan sonra bunları düşündüm.eğer ulaşabiliyorsan doktoruna bunları bi sorarmısın net cevap iste ondan güzelim.17 mm. kiste dönüşeceğine atılsın ve rahim duvarı kalın olacağına adet olup normale dönsün diye bunu vermişte olabilir sana.seni yeni aya sıkıntısız girmeni istiyor olabilir doktorun böyle bir durumda var yani.doktoruna ılaşırsan sancın olduğunuda söylemeyi unutma
Aradım şimdi on dakıka sonra arayacaklarmış beni

X