Gebe kalamayanlar buraya.....

Cok haklisin kesinlikle.. Bugun bende de umutlar sondu gibi.. 2 gun geçmişken bir idrar testi yaptim negatif demiştim ya. Bugun de 5 gun gecmiş oldu, Bi hassas idrar testi daha yaptim negatif, incecik bile yok çizgi. Yarin doktoruma gideceğim belki kan testi ister. Hiç bu kadar geçmedi aylardır anlamadim. Umut dunyasi tabii ya varsa gebelik diyorum, benim yumurtlama hep daha gec oluyor testlerde de yumurta takibinde de. Belki gec döllenme diyorum.. Hayırlisi bakalım

Pozitif biriyimdir genelde ama Son bir yıl her ay negatif olunca gücüm azaldı. Dünden beri kendime gelemedim yaa evin içi bomba atılmış gibi sesimi çıkarmıyorum diye oğlum da bütün oyuncaklarını oturma odasına taşıdı. En geç yarına kadar kendimi toplamam lazım. Kızlar hep söylüyorum bekarken yada henüz bebek olana kadar bol bol depresyona girin inanın çocuk olunca kendinize ayıracağınız çok zaman olmuyor hele hele depresyona hiç giremiyorsunuz. Bak 2 gün bunalım yapayım dedim evin aklı şaştı :)

Umarım umutların sönmez canım yaa.. Benim ki umutlanmana bile izin vermiyor ki tam gününde geliyor sanki yolunu gözleyen var..!! Allahım halimizi görüyorsun, ne kadar üzüldüğümüzü en iyi sen biliyorsun ne olur acı bize.. isteyen herkese ver rabbim.. Aminnnn..

Amin canim.. Yani gebelik yoksa gecikmesinler zaten ya bosuna umutlanmayalim ben hep oyle dua ettim Allahim hayirli bir sey varsa geciksin de yoksa hasta olayim artik diye ama gelen giden yok. Allah biliyor ya duygu olarak da var gibi hissettim hep bu birkaç gun. Seni de ben takip ediyorum epeydir, son bir yil diyorsun ama sanirim ilk Zamanlar cok da duzenli korunmadan falan geçmemiş. O yuzden bir yil dememelisin. Doktoruna danisarak en doğrusu neyse karar verirsin.

İnşallah senden müjde alırız canım. Üç yıl oldu ben ikinciyi isteyeli ama başka rahatsızlığım da var demiştim ya tamda yeni istediğim zamanlarda atağa geçti ayrıca eşim işi dolayısıyla uzaktaydı derken bir yıl öncesi bir ay korunmadim ikinci ay korundum hep böyle oldu yani toplamda 3 yılın Son bir senesi dışında ilk iki yılın yarısı korundum yarısını korunmadim ama olsaydı olurdu zaten şimdiye kadar kaç kez olurdu hemde kesin bende yapışıklık, tıkanıklık gibi bir sorun var. Artık kendi kendime teşhis koyuyorum bi de tedavisini bulsam süper olacak.. Ben sezeryan sonrası aşırı iltihaptan 5 kez ameliyat oldum. Ne olduysa ondan sonra olmuştur kesin yoksa eşimin benim testlerimiz iyi ters olan hiçbirşey yok

Gecmiş olsun cok haklisin etkisi olmuştur belki de. Rahim filmi çekilmiş miydi hiç sana onu atlamisim bak yazdiysan da.

Biraz daha bekle bakalım olmazsa gidersin. Havalardan da gecikebiliyo. Ama umarım seninki bebiştendir
İnşallah canım. Benım adetlerım çok duzenlıdır. Hiç şaşmazdı. Bu yaşına gelfım ılk defa böyle bır adet bozukluğu yasıyorum. Adet sökturucuyude içmedım bırakıyorum içmeyı onuda

Yok benım adetlerım çok duzenlı ve agrısız olurdu. Sadece mıktarı çok olur. Mesela ben normal ped kullanamam. Buyuk hasta bezlerı alırım her ay

Arkadaşlar yumurta toplama işi çok mu ağrılı oluyor bi de tüp bebek için alınan yumurta ve sperm dışarda döllenince direk rahimin içine mi konuluyor yoksa tüplerin girişine mi bi beni aydınlatın yaa zaten adet günüme de az kaldı hormonlar kafayı yememe çabalıyor

Yok benım adetlerım çok duzenlı ve agrısız olurdu. Sadece mıktarı çok olur. Mesela ben normal ped kullanamam. Buyuk hasta bezlerı alırım her ay
Aaaa ne kadar tuaf çok mu geliyor öyle herkesin mi öyle dir benim çok gelmiyor ilk gün çok az geliyor sancım çok tabi sancım geçince adetim de çoğalıyor katı halinde üçüncü güne kadar geliyor dördüncü gün azalıyor beşinci gün daha da azalıyor altıncı gün leke leke oluyor bitti diyorum şimdi benim ki anormal mi ki

Yok canım benımkı anormal. Çunku normalden fazla kanama ıyı degıl. Senınkı normal

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
emine sabrim ------------------------------------------ Prens Beratbekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeCinsiyetini bekliyoruz
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
@RUKAYYE44 ------------26 Kasım-13.denemeÇalışmalara devam
yaren92 ------------------24 Aralık-15.denemeGel düzen gel gel gelll
Sonsuz_umut -----------14 Ocak-9.denemeÇalışmalara devam
A Ayyten ----------20 Ocak-12.denemeÇalışmalara devam
Kilim ve tohum ----------21 Ocak-15.deneme Çalışmalara devam
nurun_ala_nur ----- ---24 Ocak-19.denemePrensesini bekliyor
ciftsariliyumurta -------25 Ocak-31.denemeKün Fe Yekün

@mdk35---------------------26 Ocak-31.denemeHsg filmi çektirecek
@yusufseyma ---------------28 Ocak-9.deneme Çalışmalara devam

@ebrar09-------------------2 Şubat-21.denemeÇalışmalara devam
ilfa53 ----------------------11 Şubat-13.denemeÇalışmalara devam

merhaba canım birkaç yere yazmışsın okudum.şimdi arkadaşım seninde yaşın ileri benimde yaşım 42.
yumurta rezervini bilemem ama şu varki kadınlarda yılda bir veya iki kez adet olmama gibi durumlar olabiliyormuş.bu bizim gibi yaşı ileri olup yumurta rezervi azalmaya başlayan kadınlarda daha olası bir durum.2014 yılında eylül ve aralık ayında olmak üzere iki kere adetim geçtiği halde gelmedi.kanda negatif çıktı.40.günü doktora gittim 1-2 gün bekle gelmezse eğer gel sana adet söktürücü vericem korkma gebelik olsa bile bebeğe zarar vermeyen ama gebelik yoksa adeti söktüren bir hap dedi.ben gittim eve 43.günümde adet oldum hapa gerek kalmadan.sana tavsiyem bekle şubat ayı adetinide o zamanda olmazsan bakarsın duruma.çünkü sende kist var dememiş hesabıma göre dün gitmişsin doktora ve adetten sonra 7.gününde 17 mm. yumurta var demiş sana.bana göre bugünden itibaren sen günaşırı ilişkiye girmelisin.hele bi bu ayıda bekle derim ben.

zeynomm çok geçmiş olsun canım makarna pilav yeme kız bu sıralar çorba ve sebze yemekleri yemeye çalış.evde internet varmı artık yoksa ceptenmi giriyosun

Ozaman adet sökturucuyu içmeye devam edeyımmı. Dun çok sancım oldu korkudan akşam içmefım. TARLUSAL VERDI BANA

Ozaman adet sökturucuyu içmeye devam edeyımmı. Dun çok sancım oldu korkudan akşam içmefım. TARLUSAL VERDI BANA
ya 7.gün 17 mm. yumurtan için sağlıklı bulmadı sanırım doktorun kist olmasa bile tarlusalla onu atmanı istiyor olabilir.ama kist dememiş kiste dönüşmesin diyede kullan demiş olabilir.senin doktorunu arayıp sorma ihtimalin varmı? deki 17 mm. yumurta varken yinede kullanayım mı bu ilacı de.rahim duvarınıda tam sökülme yaşamadığın için kalın buldu sanırım şimdiden.büyük ihtimal bu ayı sağlıksız gördü sana yazdıktan sonra bunları düşündüm.eğer ulaşabiliyorsan doktoruna bunları bi sorarmısın net cevap iste ondan güzelim.17 mm. kiste dönüşeceğine atılsın ve rahim duvarı kalın olacağına adet olup normale dönsün diye bunu vermişte olabilir sana.seni yeni aya sıkıntısız girmeni istiyor olabilir doktorun böyle bir durumda var yani.doktoruna ılaşırsan sancın olduğunuda söylemeyi unutma

Aradım şimdi on dakıka sonra arayacaklarmış beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…