Gebe kalamayanlar buraya.....

Bozulma kızma tatlım başka doktor araştır, ama iki evladın varken riskli bir gebelik olacaksa seni çok zorlar. Hayırlısı olsun
Yok rısklı bir durum yok çok şükğr bende. Mesela benım dogum doktorumda orada hemde prof. Synı hadtanedeler. Onun ücretı yuksek oldugu için gıtmefım ona.yazın onunla konustum bır bebek daha düşünüyorum ama yaşımdan korkuyorum demiştım. Oda tabıkı gel ne gerekıyosa yaparız korkma dedı. Bence bu doktorda garıplık var.

O zaman hiç bir sıkıntı yok Canım sağlıkla doğsun bir evladın daha inşallah.

Geçmiş olsun canım. Sen kasımda da klomen ve duphastonla mı gebe kalmıştın? Kaç gün duphaston kullandın çok merak ettim ya. Forumu okuyorum hiç benim gibi 5 gün kullanan görmedim
ben 2015 mart nisan mayısta kullandım.adetin 16.günü başlayıp 10 gün kullandım iki gün sonrada adet oluyodum.kendince adetimi 3-5 ay 28 güne çevirdi ama sonra hormonlar bildiğini okudu 26 güne geri döndü :) 5 günü ben ilk defa duydum canım

bak iyi oldu aradığın gördünmü kistten bahsetmemişti sana ve önümüzdeki ay için rahimi temizlemek için yapıyor.hadi bakalım kullan şu ilacıda hayırlısıyla önümüzdeki aya hamile kal inşaallah :)

Bizde iyiz allaha sukur napalim gunlerin cabuk gecmesini bekliyoz, oglusumu biran once kucagima almak istiyom... sende durumlar nasil? Dusukten sonra bi degisiklik oldumu? Dogum yapan burdan kacip gitmis
yok bi değişiklik güzelim kendi halinde yine ilaç falanda kullanmıyorum şuan.deme öyle deme bebeem duymasın fırsat buldukça bakıyor o size :)

olmaz diyenlere kulağını tıkamayı sende alıştır kendini insanın Allah'tan ümidini kestirirler tövbe haşa.Sen ol deyince olduran rabbine sığın

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
emine sabrim ------------------------------------------ Prens Beratbekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeCinsiyetini bekliyoruz
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
yaren92 ------------------24 Aralık-15.denemeGel düzen gel gel gelll
Sonsuz_umut -----------14 Ocak-9.denemeÇalışmalara devam
@Sermincigimm ----------20 Ocak-12.denemeÇalışmalara devam
Kilim ve tohum ----------21 Ocak-15.deneme Çalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------23 Ocak-15.denemeÇalışmalara devam
nurun_ala_nur ----- ---24 Ocak-19.denemePrensesini bekliyor
ciftsariliyumurta -------25 Ocak-31.denemeKün Fe Yekün

@mdk35---------------------26 Ocak-31.denemeHsg filmi çektirecek
@yusufseyma ---------------28 Ocak-9.deneme Çalışmalara devam

@ebrar09-------------------2 Şubat-21.denemeÇalışmalara devam
ilfa53 ----------------------11 Şubat-13.denemeÇalışmalara devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…