Gebe kalamayanlar buraya.....

ayyy cok sevindim tatlim yaa. darisi basima artik

Çook güzel yaa ne denir ki Allah bağışlasın

Canım gözlerim dolu okudum. Allahim saglik versin.

Ayy can cok gecmis olsun Rabbim korumuş seni. Insallah tez zamanda toparlanirsin. Bebisinide Rabbim anali babali buyutsun insallah. Gogsun konusunda seni cok iyi anliyorum ama gececek bunlarda emin ol. Insallah en yakin zamanda iyilesirsin cnm benim

çok geçmiş olsun canım ALLAH şifa versin

Canlarr sitenin küçük evli üyelerinden biriyim ben beş aylık evliyim ve anne olmayı çok istiyorum korunmuyoruz... Dün benim adet günümdü ve olmadı bugün kahverengi akıntıyla başladı şimdi çok kahverengi değil ama çok kırmızı da değil böyle akıntılar oluyor geçenlerde Dr doktora muayene oldum bi sıkıntı çıkmadı bi kaç yerde de okudum hamilelik belirtisi bu kahverengi akıntı diyor ama benim lafam karıştı sizce neden oluyor bu

hoş geldin arkadaşım , eğer kanaman oluşmadıysa hamile olabilirsin kan testi yaptırırsan çıkar, hayırlısı olsun

Canim 1.nasıl oldu benim hiç yok da ))))
Allahım isteyen herkese, önce hiç olmayanlara sonra da bana versin inşallah. Canım ilkinde evlendikten 3 ay sonra hamile kaldım. Tabi çocuk istiyorduk ve korunmamıştık ama yeni evli olduğum için de hiç stresim yoktu tabii :) daha doğrusu çocuğum olmaz diye bi düşüncem yoktu çünkü bizim ailede çocuğu olmayan kimse yoktu ama artık var :) bende tek çocuklu kısır oluyorum. Tabi bu halime sonsuz defa şükürler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…