Gebe kalamayanlar buraya.....

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens Kaan bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeCinsiyetini bekliyoruz
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
@RUKAYYE44 ------------26 Kasım-13.denemeÇalışmalara devam
@yusufseyma ---------- ---5 Aralık-7.deneme Çalışmalara devam

Kilim ve tohum --------8 Aralık-14.deneme Çalışmalara devam
Eylulll09 -------------------11 Aralık-19.denemeÇalışmalara devam
nurun_ala_nur ----- ---20 Aralık-18.denemePrensesini bekliyor
cansu1109 ----------- ----23 Aralık-7.deneme Çalışmalara devam
yaren92 ------------------24 Aralık-15.denemeÇalışmalara devam
A amorevole ---------------------25 Aralık-30.denemeHsg filmi çektirecek

ciftsariliyumurta -------3 Ocak-31.denemeKün Fe Yekün

anladım canım teşekkürler . dikişlerinin bqkımı yada oturma kalkmadan mı oldu acaba. inşallah hemen atlatırsın canım
Oturma kalkmadan sanirim.. Is felan yapmyorum yatisdayimda benegi emzrirken felan dkkat edemedim. Kavusur ins sikinti olmaz. Senin nasil gidiyo.. Son zamanlar epey skintilii

merhaba listede değilim ama hamileyim , inşallah sağlıklıdır , amin

Canlaarr benn yine bişe sorcam size ben şuan adetim lavaboua çıktığım zaten böyle büyük büyük et parçaları geldi neden olur ki böyle acaba ?

Canlaarr benn yine bişe sorcam size ben şuan adetim lavaboua çıktığım zaten böyle büyük büyük et parçaları geldi neden olur ki böyle acaba ?
Bende de oluyordu, bir dönem prolaktin yüksekliği vardı. Doktor yumurtlama olmadığı zaman öyle pıhtıların olacağını söylemişti canım. Prolaktinim düşünce de normale döndü. Hiç hormon testi yaptrdn mı?

Yok canım yaptırmadım ama muayene oldum alttan bi sorun çıkmadı adetin üçüncü günü hormon testi yapturmamı söyledi ve ben yarın yaptırcam :) baya baya büyük parçalar geliyor sorun yaratır mı proklatinin düşmesi yükselmesi hamile kalmam için

Prolaktin 21in altında olmalı gebelik için. Benim 41di ibrahim saraçoğlu nun testere dişli aslan pençesi kürü vesile oldu düştü çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…