Gebe kalamayanlar buraya.....

Merhaba arkadaşlar adetim normalde bikac gün gecikir bu ay doktora gittim 8. Gün test yaptı doktor sonuç negatif duphaston verdi bitmeli 3 gün oldu toplam 21 gün oldu gecikeli hala olmadım 1.5 yıldır bebek için uğraşıyoruz ama olmuyor ilk defa bu kadar uzun süre geciktim bugün idrar testi yaptım negatif

arkadaşlar ben 33 günde bir adet oluyorum bazende 29 günde bir netten baktığım ovu testlertine göre 18yle 24 arası yumurtlama günüm sizce kadın doğum doktoruna gideyimmi yumurtam kaçtane var vb diye

Canim gecmis olsun.. Rabbim sifa versin bebegine toplar insallah en kisa zamanda

Merhaba arkadaslar.Benim bir sorum olacakdi.Yardim ederseniz sevinirim.Ben vajinal enfeksiyondan analiz verdim.Doktorum bana en son ne zaman birlikde oldugumu sormadi.Bu gun birisinden duydum ki en azi 3 gun aradan sonra doktora gitmeliymisim.Cevablarim yalnismis.Bu konuda bilgisi olan varsa bana yardim etsin lutfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…