Gebe kalamayanlar buraya.....

arkadaslar eşimle ilişki yasadıgımızda benden cok afedersiniz ama lapa gibi bir parça düştü şeffaf fakat cok hafif kanlı bir şey iki defa bu ne olabilir (polikistik overim)

gebe kalanlar hangi yontemleri kullandilar..yardimci olabilir miisniz
Canim ,allahim insallah en kisa zamanda sizede nasip eder...bende 3 klomen ve duphaston kullandim olmadi sonra 4. Ay sut ve maydanoz kaynatip buharina oturdum cunku bende iltihapda vardi, normalde rahim agzini yumusatiyo spermin daha cabuk illerlemesini sagliyomus... Ama belkide o 3 ayin klomen etkisini 4.ayda gosterdi bilemicem hangisi ama allahima bin sukur hamile kaldim ve suan 19 haftalik hamileyim

Arkadaşlar aranızda mol gebelik geçiren var mı benim beta hcg sonucum 160 dı 4gün sonra 2000 e çıktı keseyi gördük ama mol gebelik olabilir dediler betası böyle hızlı yükselen oldu mu hiç

canım bu konuyu hep merak etmiştim ssğolasın bilgi verdiğin için.

Ben de birazdan gidip beta hcg baktıracağım bence hamile değilim olsaydı idrar testleri negatif çıkmazdı bat 8 aralıktı bugün 9. gündür gecikme var sanırım bir sıkıntım var ama nedir öğreneceğim inşallah.

Arkadaşlar aranızda mol gebelik geçiren var mı benim beta hcg sonucum 160 dı 4gün sonra 2000 e çıktı keseyi gördük ama mol gebelik olabilir dediler betası böyle hızlı yükselen oldu mu hiç
Canım ben böyle bir şey yaşamadım ama, değerlerin anormal yükselmiş, kanaman var mı? bu son dğerin bat kaç gün geçtikten sonra oldu?

Sagol canim benim. Sen nasilsin uzun zaman oldu gorusmeyeli. Bebisine kavusmussun Rabbim anali babali buyutsun insallah yavrucaguni canim
Sagol canim bende idare ediyorm iste dustum bende 9gun oldu ayagim kirildi sandim ambulans cagirdilar emara falan girdim yan bagim yirtilmis dizimde. Cok zor yuruyorum suan kac gun hic yuruyemedim bebegime bile bakamadm Allah ima sukurler olsun bebegm iyi ama emziremiyorm da cnku gogus uclarimin yarisi yok sayilir koptu resmen etleri disina firladi bende sut sagma makinsyle veriyorm sagipta tabi yetmio mamada veriyorm onun hatici sknti yok elhamdulillah.

Oyyy masallah canim benim,cok sukur kurtulmussun ... Allahim herkese o heycani tatli aciyi tatdir .. Daha biz yolun yarisindayiz, insallah bende sag salimkucagima alirim..
Insallh canim... Her anin ayri bi guzelligi var... Bugunlerin tadini cikartmayaa bak... Ins kolay ve haurli gecer gunlerin btanem

gözün aydın cnaım Allah analı babalı büyütsün:) sunı sancı yada sancı nasıl bırsey oldu doğum anını anlatırmısın
Saolasnn cnm... Sabh 8 de serumla suni verilmeye basladi.. Ilk dogum olcagi icin az damlayls baslattilsr. O arada hafif hafif giriyofu hani dayancagim kadardi.. Snra damlalar arttikca sancida artmaya basladi.. Tabi bu arada acikliga gelip bakiliyo surekli.. 4de suyumu patlattilar. Tabi o o zaman aciklik. 7 8 cmdi.. 4den 6 ya kadar sancilar oldukca kuvvetlendi.. Hic sesi cikmayan brnn artik bagrmaya basladim bos bagirmalar degil hepp dua ederek.. Nolur hayrlsyla bitdin dyerek en son ebelrr geldi aciklik 10cmdi hadi gidiyoruzz dedilrr.. Olcak mi dogum ablaa diyorum ben.. Bakicaz derkenn dogum masasina ciktim.. Kendi ikinmamla uc dort kez olmadi.. Kesti ynr yok en son diger ebe karnimdan baski yapti ikinci ikinmaya cikti pasam.. Onun cikisi o kadar farkli bisidiki... Hem kemiklerin catir catir ediyo hem bi canli cikiyo.. Cook farkli anlstilmayacak kadar guzel bi andi.. Sonrasi dikisler onlarda canli atuldi icin baya canim yandi amaa herseye degerdi snrasinda odaya gectik gayett iyidi kucagmda cktm dpgumhanedrnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…