Gebe kalamayanlar buraya.....

Merhaba arkadaşlar adetim normalde bikac gün gecikir bu ay doktora gittim 8. Gün test yaptı doktor sonuç negatif duphaston verdi bitmeli 3 gün oldu toplam 21 gün oldu gecikeli hala olmadım 1.5 yıldır bebek için uğraşıyoruz ama olmuyor ilk defa bu kadar uzun süre geciktim bugün idrar testi yaptım negatif lütfen bi akıl verin:KK43:

Arkadaslar banada bir fikir söyleyin ne olur
Söylediğin gibi bişey başıma gelmedi ama iyiye alamet gibi gelmedi bana. Yani pko lu bile olsan böyle düşmez ilaçlarla bile geçmeyip, bi ömür kadınla yaşayabiliyorken bu kadar basit bir şekilde düşmüş olamaz. Başka bi sorun olabilir mutlaka dr git derim erkenden çaresine baktır çok geçmiş olsun canım

Canim muayene etti bakti,her şey olmasi gerektigi gbi. Kist vs yok.
Canım dediğim gibi benim de 2_3 ay başıma geldi ama en fazla 5 gün gecikmiştir seninki biraz fazla geldi bana. Bu arada normal bir kist gecikme yapmıyor zaten. Ben kendimi bildim bileli kistim var ama adet gecikmesi sorunu yaşamadım Son birkaç ay hariç :) peki söktürücü ilaç verdimi doktor?

Canım dediğim gibi benim de 2_3 ay başıma geldi ama en fazla 5 gün gecikmiştir seninki biraz fazla geldi bana. Bu arada normal bir kist gecikme yapmıyor zaten. Ben kendimi bildim bileli kistim var ama adet gecikmesi sorunu yaşamadım Son birkaç ay hariç :) peki söktürücü ilaç verdimi doktor?
Can'ım gittim gecikmeyi söyledim, ultrasonda bakalım dedi duruma. Her şey normal rahim duvar kalınlığı 11mm dedi ki ben de gördüm. Sağ tarafta batıcı Ağrı'lar hissetmiştim ya hani orda da yumurtalar oluşmuş bu da çok iyi dedi. Herhalde bir hormon falan var engelleyici. Beta hcg istedi . Sonuç negatif. Ama hekime gidemedim yeniden. Yarın gideceğim. Muhtemelen tarlaysalar falan verir.

hoş geldin arkadaşım , eğer kanaman oluşmadıysa hamile olabilirsin kan testi yaptırırsan çıkar, hayırlısı olsun
Merhaba arkadaşlar adetim normalde bikac gün gecikir bu ay doktora gittim 8. Gün test yaptı doktor sonuç negatif duphaston verdi bitmeli 3 gün oldu toplam 21 gün oldu gecikeli hala olmadım 1.5 yıldır bebek için uğraşıyoruz ama olmuyor ilk defa bu kadar uzun süre geciktim bugün idrar testi yaptım negatif lütfen bi akıl verin:KK43:
Canımmm sanırım benzer durumdayız. Ben de yarın gidip hekimle tedavi planlayacağım.

Canlarr sitenin küçük evli üyelerinden biriyim ben beş aylık evliyim ve anne olmayı çok istiyorum korunmuyoruz... Dün benim adet günümdü ve olmadı bugün kahverengi akıntıyla başladı şimdi çok kahverengi değil ama çok kırmızı da değil böyle akıntılar oluyor geçenlerde Dr doktora muayene oldum bi sıkıntı çıkmadı bi kaç yerde de okudum hamilelik belirtisi bu kahverengi akıntı diyor ama benim lafam karıştı sizce neden oluyor bu
Can'ım benim geçtiğimiz nisan ayında kahverengi lekelenme şeklinde adet habercisi öncüsü gibi damla kanamam olmuştu. Normalde yok silince geliyor gibi. Doktor bana bunların normal olduğunu battan önce olabileceğini söylemişti iki ay oldu geçti.

Can'ım benim geçtiğimiz nisan ayında kahverengi lekelenme şeklinde adet habercisi öncüsü gibi damla kanamam olmuştu. Normalde yok silince geliyor gibi. Doktor bana bunların normal olduğunu battan önce olabileceğini söylemişti iki ay oldu geçti.
Ayyy valla stres yaptım canıımm kanamam oldu şimdi gelecek ayı beklicez artıık

Saolasnn cnm... Sabh 8 de serumla suni verilmeye basladi.. Ilk dogum olcagi icin az damlayls baslattilsr. O arada hafif hafif giriyofu hani dayancagim kadardi.. Snra damlalar arttikca sancida artmaya basladi.. Tabi bu arada acikliga gelip bakiliyo surekli.. 4de suyumu patlattilar. Tabi o o zaman aciklik. 7 8 cmdi.. 4den 6 ya kadar sancilar oldukca kuvvetlendi.. Hic sesi cikmayan brnn artik bagrmaya basladim bos bagirmalar degil hepp dua ederek.. Nolur hayrlsyla bitdin dyerek en son ebelrr geldi aciklik 10cmdi hadi gidiyoruzz dedilrr.. Olcak mi dogum ablaa diyorum ben.. Bakicaz derkenn dogum masasina ciktim.. Kendi ikinmamla uc dort kez olmadi.. Kesti ynr yok en son diger ebe karnimdan baski yapti ikinci ikinmaya cikti pasam.. Onun cikisi o kadar farkli bisidiki... Hem kemiklerin catir catir ediyo hem bi canli cikiyo.. Cook farkli anlstilmayacak kadar guzel bi andi.. Sonrasi dikisler onlarda canli atuldi icin baya canim yandi amaa herseye degerdi snrasinda odaya gectik gayett iyidi kucagmda cktm dpgumhanedrnn
maşallah canım yaaa Allahım sizi korusun . epiidrualsiz iy olmuş vallahi ben nasıl olsa diye düşünüyorum halen :)

Allahım isteyen herkese, önce hiç olmayanlara sonra da bana versin inşallah. Canım ilkinde evlendikten 3 ay sonra hamile kaldım. Tabi çocuk istiyorduk ve korunmamıştık ama yeni evli olduğum için de hiç stresim yoktu tabii :) daha doğrusu çocuğum olmaz diye bi düşüncem yoktu çünkü bizim ailede çocuğu olmayan kimse yoktu ama artık var :) bende tek çocuklu kısır oluyorum. Tabi bu halime sonsuz defa şükürler olsun
Canim sacmalamaaa:KK66:kız niye öyle diyosun yöne olur demek potansiyelin varmis ki olmuş ilki:KK66:benim martta 2 yil dolacak daha yok

Sagol bitanem yaa. Simdi 2 ay 16 günlük oldu cnm. Sen nasilsin bebisin nasil seninkide az kaldi :))
bnd çalışmaya devam yorgunluk bel ağrısı çekiyorum ....bu ay son tamamen bırakıyorum işi...yarın doktora gidicem bir buçuk ay oldu gitmeyeli bakalım ne dicek ...iyi diyodu bebek için...son günler nasıl geçer bilmiyorum heyecan artıyo

maşallah canım yaaa Allahım sizi korusun . epiidrualsiz iy olmuş vallahi ben nasıl olsa diye düşünüyorum halen :)
Nasill dusunursenn dusun oluyo bi sekilde.. Korkulcak bi tarafi yok elbette amaa. Sanci isin zor kismi yoksaa benis doğduktan snra tekrar cekmeyi bile düşünüyosun
. insallah hayrli ve kolay olur hakkinizda insallah canim.. Dktordan gelyorum bnde dikisde acilma olmus niraz ona cnm skldi bnmdeee off

Nasill dusunursenn dusun oluyo bi sekilde.. Korkulcak bi tarafi yok elbette amaa. Sanci isin zor kismi yoksaa benis doğduktan snra tekrar cekmeyi bile düşünüyosun
. insallah hayrli ve kolay olur hakkinizda insallah canim.. Dktordan gelyorum bnde dikisde acilma olmus niraz ona cnm skldi bnmdeee off
anladım canım teşekkürler . dikişlerinin bqkımı yada oturma kalkmadan mı oldu acaba. inşallah hemen atlatırsın canım

X