Gebe kalamayanlar buraya.....

KIZLAR YARDIM
SONUÇLAR :
FSH 7.19
LH 4.51
PROKLATİN 4.74 ARALIĞI 3.8-26,7
ESTRODLOL 35
TOTAL TESTESTERON 0,33
TSH 2.14

PROKLATİN FAZLA GİBİ NE DEMEK BİLEN VARMI?

Prolaktin süt hormonudur..Fazlalığı gebeliği engeller,adetlerinde düzensizlik az gelmesi v.s yapar.. Ama sende bence o kadar yüksek değil..Benim prolaktinim 31 küsür seviyelerinde ve doktorum bana gün içinde değişen hormon olduğundan fazla kafama takmamam gerektiğini söylemişti..

bende 34 yaşındayım 7 yaşında oğlum var ama o da 18 ay da gebe kalabilmiştim. Şimdi bakalım ne zaman gelecek bebiş.

yüksek değer 26,7 miş. Senin biraz geçmiş ama fazla sayılmaz bencede.

Allahımmm sağlıkla sıhhatle o beşiğinde büyümesini nasip etsin inşaallah çok az kaldı ya Allah yardımcın olsun bir avazda doğurursun inşaallah.Gelsin gelsin kuzucuklarrr
Aminn.. Cok sagol ablam Allah razi olsun az kaldida bizim oglan babasina cekmis :),agir kanli sanirim :) nst de agrilarim cikiyo 2cm acilmada var ama tospamda acele yok hic :)

Aminn.. Cok sagol ablam Allah razi olsun az kaldida bizim oglan babasina cekmis :),agir kanli sanirim :) nst de agrilarim cikiyo 2cm acilmada var ama tospamda acele yok hic :)
Canım inşallah kolayca kurtarır Allah'ım. Stres olma millet 42. Haftada doğuruyor yani. Sen yürüyüşe falan bo bol cik bir de çömelme hareketi yapin diye duymustum bir de hurma ye mutlaka çok etkisi varmış. Bu arada ilişki serbest mi serbeste yapmak faydaliymis doğumu hizlandiriuomis spermlerdrki bazi maddeler .

Amin canim insallah. Yuruyus pek yapamiyorum ya hurmayida yarin alicam carsiya ciktigim zaman devamli tuvaletim geliyo o yuzden biyere gitmek eziyet yani :) iliski serbest evet 37. Haftadan sonra olabildigince iliskiye girmeye calisin dediler ebeler bakalim oglusum ne zamn gelecek saglikli olsun yetr

Aynen inşallah canım ikinizde sağlıklı ca çıkarsınız doğumdan. Sana birşey sorucam sun anda bende adet sancisi gib8 kasık sancısı ve adetteki gibi bel agrisi var normal mi acaba ki. Bu aralar hamile olmasaydim adet gunlerimdi. Ondan mi acaba ki

canım merhaba hamilesin galiba cok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin.hatırlarmısın bilmiyorum bayadır girmiyodum foruma.ben hala uğraşıyorum 3 gün önce laparoskopi ve histereskopi ameliyatı oldum tüpler rahim teniz çok şükür ama çok fazla yapışıklığım varmış karın içinde durmak yok yola devam bende

bende pco var malesef 1,5 yıldır hamile kalamıyorum bir kez kaldım 2 aylıkken kalp atışı olmadığından aldılar.klomen menegon gonalf bir sürü tedavi uygulandı sonuç negatif. bu ay doktora gitmedim kendim uyguladım tedaviyi incir ve havuç kürüde yaptım klomen de kullandım bi de spor ve diyet yapıyorum zayıflamak iyi geliyormuş bu hastalığa dua edelim birbirimize inşallah rabbim hepimize nasip eder anne olmayı

evet benim çevremde de herkes hamile bi ben kalamıyorum hepsi gözümün önünde çocuğunu doğurup büyütecek bana da hadi sende yap demiyorlar mı anneliğin nasıl duygu olduğunu anlatıyorlar çok zoruma gidiyor ama yapacak bişey yok dua ediyorum bol bol rabbim yardım etsin bize.

Aminn insallah canim benim. Senin zamanlarindayken banada oluyodu hemen hemen 20.haftama kadarda devam etti sanirim hep bi kasiklarimda rahatsizlik vardi dedigin gibi adet olcakmisim gibi yada usutmusum gibi oluyodu ama yinede bi doktoruna sor istersen icinde kalmasn

İnşallah çok bekletmez bebeğin..neden bu kadar ara verdin.? Ben ilk 2 sene korundum 2 senedir de olmuyor zaten yoksa fazla yaş farkı olsun istemezdim
çalışıyordum canım ev ktedim vardı bitti sonra dedim 1. sınıf bitsin zor çünkü 2 sınıfta şimdi oğlum ..E hadi olsun dedik baktık bukadar zaman geçmiş. Onada 4 aydır bekliyoruz tekrar hormon baktırdım normal dedi Kısmet ama yaş geçmeden olsun istiyorum kardeşi.

normal aralıktı ama arasındaki değer..
Rakamsal olarak bilemem ama bu hormonun fazla olması gebeliği geciktiriyor. Bende de yüksekti bir ara resmen göğüslerimden süt geliyordu ki ben oğlumu fazla emzirememiştim.. Dr bana dedi prolaktin çok hassas bir hormon öyle ki test için kan verirken stres olsan değerler yüksek çıkar.. Yani stres çok etkiliyor

hayır benim fazla değilmiş orada hata yapmışım aksine düşük bile. yani tesrtlerim hepsi normal dr da söyledi zaten. Sagol

senin ne kadar sonra oldu kaç yaş olacak arası olursa nekadardır 2 planlıyorsun peki.
Ben evlendikten 3 ay sonra oğluma hamile kaldım şimdi 4 yaşında. Kardeş istiyoruz 2 yıldır ama olmuyor. Aslında ben 2 yıldır tam olarak korunmadık diyemem çünkü bu iki yıl içinde bazen korunduk bazen korunmadık belki ondan olmadı ama hiç mi denk gelmez anacım milletin kocası üstüne ceket atar hamile kalır :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…