Gebe kalamayanlar buraya.....

Canım öncelikle çok geçmiş olsun.. Yeni evlisin çocuk istemeniz çok doğal ama sen önce kendi sağlığına kavuş rabbim evlatta verir inşallah. Canım düşünsene bu kadar problemin arasında gebe kalsan belki çok zor gececek belki yada doğumdan sonra bebeğinle tam olarak ilgilenebilecek misin? Seni anlıyorum kadınlar her koşulda anne olmak istiyor ki bu dünyada en büyük mutluluk. Ben derim ki birkaç ay kendine ayır tedavini ol yaşın daha genç allahım şifanı versin sonra da hayırlı evlatlar verir inşallah. Zaten gebelik için öncelikle iltihaptan kurtulmalısın ki iltihap bitene kadar gebe kalmamalısın. Bi şekilde stresini kontrol et sende biliyorsun ki tüm hastalıkların başı stres.

Canım bu arada hasimatom nedir bilmiyorum da

Guatr gibi bişi kızlar ben bunca şeyin ağrının için de çocuk düşünmüyorum sağlığımı kavusup oyle dusunuyorum ama beni bizim burdaki kimse anlamıyor

kızlar benim bu ay hormonlarımda bi farklılık var sanki tüğlerim ağdayla almama rağmen bir haftada yeniden cıktı normalde bir ay sürerdi sonra yumurtlama zamanımda kasık ağrım olurdu ama gecerdi ama bu ay gecmedi sağ kasığıma sancı giriyo ara ara sızlıyo ve gögüslerim adetime 3 gün kala anca şişerdi sızlardı ama bu ay adetime daha 10 gün varken şişti sızlıyo adet olacakmışım gibi ağrılarım var sizce neden olabilir hamilemiyim acaba diye düsünmek istemiyorum ama yasayan varmı bu sekilde eğer adet olursam doktora gitcem hemen

Bana doktor kesin konustuydu canim 1 haftaya gelcek diye yok ama oğlan çocuğu gününü doldurur derler ya doldurdu da 40+1de kendi geldi kesin senin de oyle olur

Bana doktor kesin konustuydu canim 1 haftaya gelcek diye yok ama oğlan çocuğu gününü doldurur derler ya doldurdu da 40+1de kendi geldi kesin senin de oyle olur
Gunum dolunca gelceni bilsem yine beklerim :) gecerde 42falan olur diye tedirgin oluyrm canim ya

Valla normal dogurursun insallah canim sezeryan olma ya insallah rabbim H ayirlisini versiin
Bende normal istiyorum canim ama dedigin gibi herseyin hayirlisi benim icin yani bizim icin hangisi daha iyiyse o olsun napayim ikisinede raziym evladimi sag saglim alayimda kucagima

Guatr gibi bişi kızlar ben bunca şeyin ağrının için de çocuk düşünmüyorum sağlığımı kavusup oyle dusunuyorum ama beni bizim burdaki kimse anlamıyor
Takma kafana milletin lafını diyeceğim ama biliyorum illa ki insanı etkiliyor.. Doktora gitmeyi, kontrolleri ihmal etme önce sağlık canım. Birkaç ay kendi sağlığınla ilgilen. Zaten benim bildiğim guatr, rahimde iltihap gibi hastalıklar tedavi olmadan gebe kalmak zor oluyor yani önce bebek istesen bile bu iş uzuyor. Allah şifa versin bütün hastalara Aminn

Gebelik mi var dicem ama tüylerin hemen çıkması tuhaf geldi bana. Hormonlarda değişiklik olabilir canım sen bi doktora görün bence

Benim sorunum şu anda doktor değil ihmal etmiyorum hepsine gidiyorum ama bulunduğum yer sıkıntılı bir yer ben batıdan doğuya bir evlilik yaptım evin tek kızıyim kendi ailem üzerime çok düşüyor ben suan bulunduğum yerde doktora gitmekten çekiniyor 6 eltim 4 görünce var her kafadan bir ses beni yoruyor ben düşük sezaryen i kendi ailemin yanında oldum karaciğer biyopsisi kendi ailemin yanında oldum ben her seferinde kendi Memleketim gidince ailemle geciremiyorum kendi ailemin yanına gitme bahanesiyle sürekli doktordayim burda bunu yapamıyorum görüş kültür farkı çok ve kimse beni anlamıyor zamanla olucagina inanıyorum ama esimi etkiliyorlar

rabbim sağlıkla bi an önce sizinde yüzünüzü güldürsün ...çok geçmiş olsun artuık dikkatle yola devam edicen

Doner döner benim 32de döndü sipa :) bemde ayni yedim aserdim ama toplamda 17 kilo aldim nasil aliyor insan niye aliyor bilmem telefon cekmiyor malum giremiyorum pek ya
bnd nasıl kilo alıyom anlamıyorum aşermediğim halde günlük nasıl yiyorsam öyle ama millete göre almamışım doktora göre almışım bnd çözemedim daha sağlıklı olsunda napayım ...evet ya giremiyosunuz artık tadi kalmadı buranın heaaa

Kızlar ses kısıklığı için ne yapam ya sesim tamamen gitti offf ilaç almaya da korkuyom.
Ben de gebeliğimde aynı problemi yaşadım Sonra gelorevoice diye bir pastil keşfettim. Bildiğin şeker gibi bişey değil. Hamileler de kullanabiliyor. Gebelikte benim kurtarıcım oldu ses kısıklığında. Tavsiye ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…