Gebe kalamayanlar buraya.....

benim adetim iki gün gecikti ama hep tek çizgi görüyorum benzer durum yaşayan var mı? kaç gün daha geçmesi gerekiyor?
Merhaba , umudunu kırmak istememumarım hamilesinizdir ama benim her zaman adetim gününde olur ayın 1' inde olduysa diğer ayın 1' inde olur 1 gün gecikmez. Bu ekim 29' unda olacaktı kasım 2 de oldu 1 gün gecikse kesin hamileyim diyebilirdim test yaptım hep negatif, nasip herkes bir değil ama stres çok etkiliyor, stresle başetmenin yolunu bulmak lazım

kızlar merhaba adetın 3 gunu usg sonucum degerlendırebılırmınız d3 uterus normal görünümde endline düzenli sağ overde 1-2 antral folıkül sol over uterusun üzerinde 3-4 antral folikül birde kılolu oldugum ıcın bunu yazmıs obezite nedenıyle suboptimal degerlendırıldı bu sonuclara gore durumum nedir sızın fıkırlerınız benım ıcın degerlı

Baya almisin canim doktorlar bu konuda cok moralini bozuyolar insanin:) ben su zamana kadar 4-5kilo aldim bana bile diyet verdiler dusunebiliyomsn olsun bebegin iyiymis ya gozun aydin ama donmemis demesi icin cok erken 30dan sonra dese bunu hadi neysede

belkide gerçeği tüm açıklığı ile sen söyledin...yarın bir yolunu bulup kan testi yaptırıcam inşaallah...Sağol...
Ben seni üzmek için söylemedim canım keşke ben yanılsamda sen hamile olsan.. Hani klişe bir söz varya hayal kırıklığı yaşamanı istemem aslında o da değil çünkü bunları söylemenin hiç bir yararı yok.. Hiç bir söz teselli olmuyor biliyorum. Benim açık konuşmamım sebebi acaba hamile miyim, galiba bulantım var, göğüslerim ağrıyor vs.. Bunlar daha çok bedenimizin ayarlarını bozuyor, hormonlar şaşıyor bazı şeyler iyi gideceksede biz bu fikirlerle dengeyi bozuyoruz. Benim adetlerim hiç şaşmazdı her ay acaba hamile miyim beklentisi hormonlarımı alt üst etti. Keşke sana yazdıklarımı kendimde çok rahat uygulasam.. Ama yapıcam bu fikirden kurtulucam inşallah yoksa bende, eşimde, evliliğim de çok yıpranıcaz..

Canım bende aynı durumdayım evlendikten 3 ay sonra hamile kaldım hiç bir tedavi görmeden. Ama şimdi 2 senedir olmuyor testlerimiz temiz benim de eşimin de. Doktor muayenem de hiç bir sorun görmüyor ki zaten ona göre durum tamamen psikolojik. Bakılmayan sadece tüplerim kaldı onu bekliyorum şimdi tabii ben hala net kararımı vermedim o ayrı bir konu.. Pko lu muyum demişsin ya bende kendi kendime o teşhisi koydum çünkü nerdeyse tüm belirtiler bende mevcut adet düzensizliği dışında ama doktorum bunu asla kabul etmedi pko lu değilmişim. Hatta bir doktora kanaat etmeyip başka doktorlara da göründüm ama sonuç aynı pko lu değilim yani. Bence sende bi kaç dr görün. Benim dua etmekten başka çarem kalmadı eğer sen bi yöntem, bi çare bulursan lütfen bana da söyle

haklıymışşsın ama:))) bugün kan tahlili yaptım negatif çıktı en azından kafam rahatladı. muhtemelen incir kürü dengemi bozdu

Okumaya yetistiremzdk sayfalari ya demi :/

kilo aldım çünkü çok şükür kusarak geçirmedim ya hamileliği cano eşimde diyo aynı yiyosun belkide doktor kilo alma diye seni korkutuyodur diyo..taktım kafaya bu kilo işini etrafıma bakıyorum herkes benden daha kilolu göbekleri çok çıktı benim top gibi önümde buna rağmen onlar normal doğum yaptı ama bana alma kilo diyo doktorum canım sıkıldı yaa kafayı fena taktım

Sen doktorlara bakma canim zaten dusunmeden konusurlar hep onlar bizde boyle kafaya taka taka hamileligimizin tadini cikaramiyoruz ya. Bende bugin hastanedeyim nst sirasindayim simdi sonra doktorla konuscam artik ne der bilmiorm

beklenen adet tarihim 5 kasımdı. hala adet olmadım dün kan testi yaptırdım negatif çıktı. hala bekliyorum...

Sen doktorlara bakma canim zaten dusunmeden konusurlar hep onlar bizde boyle kafaya taka taka hamileligimizin tadini cikaramiyoruz ya. Bende bugin hastanedeyim nst sirasindayim simdi sonra doktorla konuscam artik ne der bilmiorm
konuştunmu canım ne dedi...bugün yazdan beri görmediğim arkadaşlarımı gördüm 3 kişi hepside kilo almamışın dedi direk görür görmez dedim eee doktor niye öyle diyo kafaya taktım

Darlık mi varmış yani canim

haklıymışşsın ama:))) bugün kan tahlili yaptım negatif çıktı en azından kafam rahatladı. muhtemelen incir kürü dengemi bozdu
Canım ben artık kürlere inanmıyorum ben fazla denemedim soğan kürü hariç ama yapan arkadaşlarım da sonuç alamadı ;( aslında meşgale bulmak lazım kafa dolu olursa düşünemeyiz otomatikman stres de yapmayız. Bu arada senin yaşın kaç? Bi çocuğun vardı senin dimi

konuştunmu canım ne dedi...bugün yazdan beri görmediğim arkadaşlarımı gördüm 3 kişi hepside kilo almamışın dedi direk görür görmez dedim eee doktor niye öyle diyo kafaya taktım
Birak bosver sen doktoru diorm ya ben 4kilo aldm diye bana ble dedi valla nst de sancim cikiyo canm ama hala net bissy demio gerek gordugumde hemn alicam sezeryana dio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…