Gebe kalamayanlar buraya.....

Ben evlendikten 3 ay sonra oğluma hamile kaldım şimdi 4 yaşında. Kardeş istiyoruz 2 yıldır ama olmuyor. Aslında ben 2 yıldır tam olarak korunmadık diyemem çünkü bu iki yıl içinde bazen korunduk bazen korunmadık belki ondan olmadı ama hiç mi denk gelmez anacım milletin kocası üstüne ceket atar hamile kalır :)
aynen valla yaa..bende anlamıyorum nasıl patır patır gebe kalanları..

aynen canım istikrarlı olmak lazım bide bilinen tüm şeyleri uygulamak yataktan kalkma, ayaklarını kaldır yumurtlama takibi yap bigün tutacak inan..
Yaptım hepsini. Sileyim aklımdan çocuk fikrini diyorum tam unutuyorum bi arkadaş yada tanıdık görüyorum yapsana oğluna kardeş diyolar hoopp başa dönüyorum.. Sanki benim elimde olan bişey

yok ya bence stresin pek bir faktörü yok bende habire pozitif idrar testleri görüyorum ,kız isimleri buluyorum rüyamda :)
Yaa bazen moralim çok yüksek oluyor ama adet başlayınca depresyona giriyorum.. Allaha Şükür hayatım da herşey yolunda büyük bir sorunum falan da yok. İnşallah bu ay müjdeler alırız ya allahım ol der inşallah

çalışıyordum canım ev ktedim vardı bitti sonra dedim 1. sınıf bitsin zor çünkü 2 sınıfta şimdi oğlum ..E hadi olsun dedik baktık bukadar zaman geçmiş. Onada 4 aydır bekliyoruz tekrar hormon baktırdım normal dedi Kısmet ama yaş geçmeden olsun istiyorum kardeşi.
Bence kardeşler arasında fazla yaş olması iyi degil inşallah bu ay hamile kalırsın hayırlısı ile tabii.. Bazen diyorum keşke ilk iki sene hiç korunmasaydım :KK43:

selamun aleyküm hanımlar bugün 3 te tüp bebek için ön görüşmeye ordan da başka bir doktora görüşmeye gideceğim nasipse dua edin olurmu hayırlı olsun diye. dönünce fırsat bulursam yazarım görüşmeyi.
hepinize hayırlı haftasonları :KK68:
Allah yardimcin olsun kuzu inşallah iyi gecmistir görüşmen

kızlar doktordan geldim çok şükür rabbime çok iyi gelişimi bi sorunu yok ....ama kilo almışın almıcan diyo doktor bnd anlamadım aynı yiyorum abartmıyorum aşermem bile yok nasıl kilo alıyosam bak normal doğum olmaz falan diyo ...toplamda 13 kilo almışım ama eşimle ben anlam veremiyoz aynı yiyorum ....bide bebeğim başı yukarda dönmesi lazım dedi
Doner döner benim 32de döndü sipa :) bemde ayni yedim aserdim ama toplamda 17 kilo aldim nasil aliyor insan niye aliyor bilmem telefon cekmiyor malum giremiyorum pek ya

Kızlar mrb lütfen bana yardımcı olun bunalimdayim 1 senedir evliyim 27 yaşındayım evlenmeden önce sağlık sorunu olmayan insan dim evlendim 3 ay sonraiç kanama geçirdim dış gebelikten sezaryen oldum ve sol tüpüm alındı 1 ay sonra kontrole gittim hasimatom çıktı onun tedavisine başladım 2 ay sonra kontrole diye yine gittim safra kesesi taşı çıktı ameliyat olmam gerekiyor karaciğer değerleri yüksek olduğundan olamıyorum 2 ay ilaç kullanıp duruma göre ameliyat olucam ve 2 gün öncede idrar dan kan geldi acil gittim idrar yolları iltahbim olmuşum ben bunların hepsine baş edemiyorum bana yardımcı olun ne yapmalıyım eşim çocuk istiyor ve ben ne yapacağımı sasrdim

Kızlar mrb lütfen bana yardımcı olun bunalimdayim 1 senedir evliyim 27 yaşındayım evlenmeden önce sağlık sorunu olmayan insan dim evlendim 3 ay sonraiç kanama geçirdim dış gebelikten sezaryen oldum ve sol tüpüm alındı 1 ay sonra kontrole gittim hasimatom çıktı onun tedavisine başladım 2 ay sonra kontrole diye yine gittim safra kesesi taşı çıktı ameliyat olmam gerekiyor karaciğer değerleri yüksek olduğundan olamıyorum 2 ay ilaç kullanıp duruma göre ameliyat olucam ve 2 gün öncede idrar dan kan geldi acil gittim idrar yolları iltahbim olmuşum ben bunların hepsine baş edemiyorum bana yardımcı olun ne yapmalıyım eşim çocuk istiyor ve ben ne yapacağımı sasrdim
canım çok geçmiş olsun sıkıntı yapma herşeyin başı stres bende 1 senedir evliyim çocuk istiyorum olmuyor.inan stres yapınca üstüne düşünce hastalık da çıkıyor geçen aylarda bende de çıkmayan kalmadı stres yapma cnm inşallah hayırlısıyla düzelir.

X