Gebe kalamayanlar buraya.....

Canım ben artık kürlere inanmıyorum ben fazla denemedim soğan kürü hariç ama yapan arkadaşlarım da sonuç alamadı ;( aslında meşgale bulmak lazım kafa dolu olursa düşünemeyiz otomatikman stres de yapmayız. Bu arada senin yaşın kaç? Bi çocuğun vardı senin dimi
32 yaşındayım bir oğlum var 6 yaşını bitirdi. aslında benim meşguliyet var. ama tezi yazıp bebeği unutmak yerine bebeğe odaklanıp tezimi ihmal ediyorum:))) Allahtan hayırlısı. hala adet olmadım ama sol kasığımda aşırı ağrı var. bana doktor yolu göründü galiba:KK43:

Ya bilmiyorm ki canim hic biseyi kesin olarak soylemiyo delirtcek beni zaten kalmis 2hafta
son zamanların biliyorum ama hastasına bu zamanlarda net blgi vermeyen doktor öyle çok menem bi doktor değildir yani. senin yerinde olsam bir başka doktora da görünürüm normal olabilecekse ne diye sezeryan olasın ki. ben ters ve sıkışan bebek dolayısıyla sezeryan oldum ama şimdi diyorum ki keşke normal olsaydı doğumla ilgili hiçbir fikrim yok eksik gibi hissediyorum kendimi:)

son zamanların biliyorum ama hastasına bu zamanlarda net blgi vermeyen doktor öyle çok menem bi doktor değildir yani. senin yerinde olsam bir başka doktora da görünürüm normal olabilecekse ne diye sezeryan olasın ki. ben ters ve sıkışan bebek dolayısıyla sezeryan oldum ama şimdi diyorum ki keşke normal olsaydı doğumla ilgili hiçbir fikrim yok eksik gibi hissediyorum kendimi:)
İste bende degistirmek cok isterim canim ama burdada sole kotu bisey var 6.aydan sonra baska bi doktor kabul etmiyo malesef tum herseylerin ayni doktorun uzerine gozuktugu icin ya benim rahminde 2cm aciklik var zaten bana gecen hafya tip dilyle biseler anlatti ama anlamadim :) rahim boyun acilma bilmem ne cart curt etti seni zora sokmaycam ben sezeryana alabilirim dedi tamda bisey demiyo delircm

Kizlar merhaba, şimdilik bi değişiklik yok. Adet günüm hep 24 az başlar sonra 26 gunden tam olarak başlardı. Dün çok az birşey görüldü bugün 29 gün bekliyorum. Başlıcaklar galiba, ama 11,12,13 başlamazsa test yaparım. Bu ay içinde ikinci kısmında çok kasık ağrılarım vardı. Umutlanmıştım ama şu an tam adet oncesi hissler var ve bu ayda boşa çıkacak galiba (((((

Slm kızlar 25 gün önce bebeğim Öldüğü için 8 haftalıkken kürtaj oldum şimdi idrar testi yaptın korunuyorduk (eşim) hamilelik belirtilerim devam ediyordu pozitif çıktı doktor kontrolde kürtajdan 10 gün sonra temiz Demişti acaba hamile miyim yoksa hormonlarım daha yeni mi düşcek

yürüyüş yap günlük cano aslında arkadaşım ev işi yapmıştı iki güne doğurmuştu
Ev iside yaptim dun canim lavabolari falan hep yikadim sadece belim cok agriyo o kadar :) banamisin demio yani. Acile gittigim zaman alttan muayne ettiler ebe dedi aksaminda veya ertesi gun mutlaka nisanin gelir cunku uyardim orayi dedi ama yok anacim oda gelmedi :)

benim adetim iki gün gecikti ama hep tek çizgi görüyorum benzer durum yaşayan var mı? kaç gün daha geçmesi gerekiyor?
boyle durum yasayan elbete cok vardır canım ama sen doktora gıtmeden umıtlenme derım ben hep umutlanıyordum ve sonra yıkılıyordum sonerdım resmen hersey bıtterdı gıbı benım ıcın bence boyle olanlar test le zaman kaybetmeden doktora gorunsunler o zaman beklentı ıcın de kalmıyor ınsan

32 yaşındayım bir oğlum var 6 yaşını bitirdi. aslında benim meşguliyet var. ama tezi yazıp bebeği unutmak yerine bebeğe odaklanıp tezimi ihmal ediyorum:))) Allahtan hayırlısı. hala adet olmadım ama sol kasığımda aşırı ağrı var. bana doktor yolu göründü galiba:KK43:
Bende 32 yaşındayım oğlum da 4. Yaş ilerleyince gebelik zor olurmuş ama 32 daha genç yaa :) ben s
Bende 32 yaşındayım. Yaş ilerledikce gebelik şansı azalıyormuş ama biz daha genciz yaa :) bu aralar yoğunum fazla düşünemiyorum bebek olayını hatta tamamen çıkarsam daha iyi olur. 2 senedir olmuyor pek umudum kalmadı zaten..

Ev iside yaptim dun canim lavabolari falan hep yikadim sadece belim cok agriyo o kadar :) banamisin demio yani. Acile gittigim zaman alttan muayne ettiler ebe dedi aksaminda veya ertesi gun mutlaka nisanin gelir cunku uyardim orayi dedi ama yok anacim oda gelmedi :)
daha günü var sen yavaştan yavaştan devam et ev işine yürümelere stres olma sancıyı geri kaçırırsın

daha günü var sen yavaştan yavaştan devam et ev işine yürümelere stres olma sancıyı geri kaçırırsın
Herseyi hazir bekliyoruz teyzesi :) artik sabirsizlasmaya basladik ya bak buda besigimiz :) yeni kurdugumuz zaman cekmistim 1saat ugrastik sonra netten baktik kurulumuna :)

Eklentiler

• IMG_20151107_205908.jpg
    IMG_20151107_205908.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 68
Herseyi hazir bekliyoruz teyzesi :) artik sabirsizlasmaya basladik ya bak buda besigimiz :) yeni kurdugumuz zaman cekmistim 1saat ugrastik sonra netten baktik kurulumuna :)
Allahımmm sağlıkla sıhhatle o beşiğinde büyümesini nasip etsin inşaallah çok az kaldı ya Allah yardımcın olsun bir avazda doğurursun inşaallah.Gelsin gelsin kuzucuklarrr :KK68:

Slm kızlar 25 gün önce bebeğim Öldüğü için 8 haftalıkken kürtaj oldum şimdi idrar testi yaptın korunuyorduk (eşim) hamilelik belirtilerim devam ediyordu pozitif çıktı doktor kontrolde kürtajdan 10 gün sonra temiz Demişti acaba hamile miyim yoksa hormonlarım daha yeni mi düşcek
Merhaba.benim bildiğim kadarıylada 1 hafta-10 gün içinde bhcg kandan temizleniyor.sen kürtaj olalı 25 gün olduysa normalde kanda bhcg olmaması lazım eğer idrar testinde pozitif gördüysen tekrar hamile olma şansın yüksek tabiki.kaybın için üzüldüm dilerim rabbim bu sefer sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla verir.

X