Gebe kalamayanlar buraya.....

kızım ---3 yaş 5 aylık---- ama 2. bebeği 1 yıldır istiyoruz. geçen hafta birsürü test yapıldı sorun varmı diye eşimede banada...çok şükür bi problem yok ama olmadı işte
Kiz bi sorun cikmadiysa insallah en kisa zamanda olur ama canim kafaya takmaman lazim... Bende cok takardim hep derdim badem bi sorun yok neden olmuyor :-( 4 ay oyle gecti sonra 5. Ay esim test yapti iltihap cikti doktor dedi belkiki bu neden oluyordur antibiotik verdi, bende o ay dedim tamam buda bosa gecicek hic takmadim cunku olmicak diye ama allah o ay kismet etti... Insallah en kisa zamanda seninde hamis oldugunu duyariz... Tek yapacagin sey stres yapma, allahtan sen ilk cocukla fazla ara koymadan baslamissin 2,5 yasinda falanken basladiniz calismaya.... Benim kizim 5 yasinda suan baya ara koydum

<hayırlısı artık. bi problem olmadığına çok sevindik :) bu da kar beklemekten başka çaremiz yok. bu arada ovulasyon testleri hakkında bilgin var mı? yada önerin ? bu ay da testle deneyim istiyorum.

Hadi ya bugün kullanmaya başladım bende.. Bi etki yapmadı ama başka topikte çoğu kişi çok memnun kalmış anlamadım bende canım ya..

Günaydin kizlar aranizda inofolic kullanan var mi??? Doktorum folik asit verdi eltimde bunu kullan dedi ve bilmiyorum ama okuduğum her yerde çoğu insan hamile kalmiş.. Bugün başladim bende kullanmaya inş fayda eder

diğer sayfaları okumadım belki cevap veren olmuştur ama yazayım yine de kullanan biri olarak toz halinde olanı kullanmıştım genel de pko olanlara veriliyor diğer folik asitlerden farkı bu. ben sevmiştim kullanıştım ama hafta da 1 kutu gidiyordu kutusu 25 liraydı o yüzden sadece foliasit amaçlı kullanacaksan başka ilaç kullanabilirsin. ama dediğim gbi bnm kullandığım toz olandı

Hadi ya bugün kullanmaya başladım bende.. Bi etki yapmadı ama başka topikte çoğu kişi çok memnun kalmış anlamadım bende canım ya..
bana öyle suya katıp içilen ilaçlar yaramıyo geçen ay kendi doktorumda kemikler için verdi 3 gün bile içemedim kutu öyle duruyo sen dene bi bak belki bişey olmaz

arkadaşlar merhaba bişey sormak istiyorum iki yıldır çocuğum olmuyor 6 ay ilaç tedavisi gördüm. doktor hiçbir problem olmadığını söylüyor bu yüzden zamana bırakmak gerek dedi. göbek düşüklüğünden dolayı çocuk olmazmış ben göbeğimi çektirdim bu şekil olup hamile kalan var mı duydunuz mu böyle birşey ?

<hayırlısı artık. bi problem olmadığına çok sevindik :) bu da kar beklemekten başka çaremiz yok. bu arada ovulasyon testleri hakkında bilgin var mı? yada önerin ? bu ay da testle deneyim istiyorum.
Canim benim adetlerim surekli duzenli oldugu icin yumurtlama zamanimi bilirdim... Ama sende adet dusenzigligi varsa yada yumurtlama doneminde hic belirtin yoksa bilmiyorsan , o testler baya yardimci oluyo, dene derim... Ama en onemlisi asla kafaya takma cok dusunme, biliyorum zor ama baska care yok

Benim kullandiğim da toz canim sen günde kaç tane kullaniyordun?? Ben sadece sabahlari aç karnina içiyorum.

eşimin tüp bebekten beri yenilenmemişti daha yeni yaptırdık.
miktar: 3 ml.
1 cm3 de : 132 milyon
totalde: 396 milyon
sıvılaşma 120 dk.
hareketlilik 4 saatte %70 ten %60 a düşmüş
Canın sonuçlar gayet iyi maşallah ama sıvılaşma süresi uzun biraz,benim eşimdeki sıvılaşma sorunu arimidex diye bir ilaç kullandıktan sonra geçti, abnormaldi 25 dk ya düştü. Rahim arkasındaki kistin gebeliğe engel olmayacağını düşünüyorum.

Canım eşin test yaptırdı mı? İki taraflı da bakılması lazım çünkü. Benim bir arkadaşım var,bir kızı var ve ikinci bebek istiyorlardı 14 ay olmadı onun hep yumurtladığı sol tüpü kapalı çıktı hsg de. Hep tüp bebek dediler,şubat tatilinde tüp yaptıracakları.Geçtiğimiz ay göbeğini çektirmiş,bal tarçın çörekotu ve ve soğan kürü uygulamış,geçen hafta hamileyim diye haber verdi ama bunların hepsi vesile çünkü rabbim ol demeden olmuyor

aslında aadetlerim düzenli ama yumurtlama günümü hiç bilmiyorum bu yüzden birde testle deneyim istiyorum

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme Prens Buğra Miraçbekliyoruz
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme Prens Mehmet Eymenbekliyoruz
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
gamzeli es ----------------3 Ağustos-15.denemeÇalışmalara devam
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------29 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
cansu1109 ----------- ---30 Ekim-5.deneme Çalışmalara devam
@mdk35--------------------4 Kasım-29.denemeHsg filmi çektirecek
@yusufseyma ---------- ---8 Kasım-6.deneme Çalışmalara devam

ciftsariliyumurta -------13 Kasım-30.denemeÇalışmalara devam
Eylulll09 -------------------15 Kasım-18.denemeÇalışmalara devam

nurun_ala_nur ----- ---17 Kasım-17.denemePrensesini bekliyor
ftsch -------------------- ---19 Kasım-22.deneme Totem motem hak getire
yaren92 ------------------24 Kasım-14.denemeÇalışmalara devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…