Gebe kalamayanlar buraya.....

Canın sonuçlar gayet iyi maşallah ama sıvılaşma süresi uzun biraz,benim eşimdeki sıvılaşma sorunu arimidex diye bir ilaç kullandıktan sonra geçti, abnormaldi 25 dk ya düştü. Rahim arkasındaki kistin gebeliğe engel olmayacağını düşünüyorum.
bakalım sonucu aldık haftasonu göstericez inşaallah doktora.sağol canım ya dilerim ameliyata gerk kalmaz 2 ameliyat oldum ben yine derlerse diye stres yapıyorum

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
@tm26-------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz umutbitmz ------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: Prens Buğra Miraç:KK37:bekliyoruz
@aysima00--------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: Prens Mehmet Eymen:KK37:bekliyoruz
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
@esoes1919--------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
@zeynepsibel------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@gamzeli es-------------:110:---3 Ağustos-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Sirinemm_lina -------:110:---22 Ekim-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@RUKAYYE44 ---------:110:---29 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Ezra35 -----------------:110:---30 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@citlembik1994 --------:110:---3 Kasım-11.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
@cansu1109 ----------- :110:---30 Ekim-5.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@mdk35-----------------:110:---4 Kasım-29.deneme:KK69:Hsg filmi çektirecek:KK4:
@yusufseyma ---------- :110:---8 Kasım-6.deneme :KK69:Çalışmalara devam
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ----:110:---13 Kasım-30.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@ebrar09----------------:110:---15 Kasım-18.deneme:KK69:Çalışmalara devam

@nurun_ala_nur ----- :110:---17 Kasım-17.deneme:KK68:Prensesini bekliyor
ftsch ftsch -------------------- :110:---19 Kasım-22.deneme :-) Totem motem hak getire:KK70:
@yaren92 ---------------:110:---24 Kasım-14.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Totem motem hak getire :KK43:

Bende kan pıhtılaşması yasayan bırıyım 4 kayıp gebelkk bu kan pıhtılasması konusunda ıyı bır doktor onerebılcenız varmı avrupa yakası

merhaba bir arkadaşımızda vardı sanırım mesajını gördüğünde önerebileceği biryer veya doktor varsa cevaplar seni.kayıpların için çok geçmiş olsun

Bende kan pıhtılaşması yasayan bırıyım 4 kayıp gebelkk bu kan pıhtılasması konusunda ıyı bır doktor onerebılcenız varmı avrupa yakası

mrb günaydın kızlaar... ben aranıza yenı katılıyorum ama dertlerimiz aynı :KK43: biz de 15 aylık evliyiz. ve ilk 1-2 aydan sonra hıc korunmadık.ama olmadı bebişimiz. bu ay ilk kez klomen tedavisine başladık.bakalım ınş. hayırlısı olr hakkımızda hepımızınn

mrb günaydın kızlaar... ben aranıza yenı katılıyorum ama dertlerimiz aynı :KK43: biz de 15 aylık evliyiz. ve ilk 1-2 aydan sonra hıc korunmadık.ama olmadı bebişimiz. bu ay ilk kez klomen tedavisine başladık.bakalım ınş. hayırlısı olr hakkımızda hepımızınn
inşaallah hayırlı olsun hakkında.rabbim cümlemizin gönlünün muradı olan evlatlarımızı sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla versin inşaallah

amin inşaallah

yani nasip tabi rabbim nasip etti çok şükür ama benim tüp bebek tedavisindeki adettim kesilmedi ilaçlar yan etki yapmış ve östrojen hormonu salgılamıyormuş vücud ve doktor hap verdi günde 1 tane alınan ilacı bana 3 doz verdi 1 aylıktı kesildi kanamam sonraki adetimde yine kanamam kesilmedi ilaç veremem artık falan dedi o sırada d vitaminim düşük diye dvit damla yağ kullanmaya başladım ve haftasına kanamam kesildi ve sonraki aylar yumurtlamam oldu kendiliğinden ve çok şükür ki hamile kalmışım rabbim herkese evlat versin biz anne adaylarınında bebeklerini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin

X