Gebe kalamayanlar buraya.....

1 yıl kadardır 2. bebeğimizi istiyoruz ama olmuyor doktorum bugün inofolic yazdı. kullanıpta hamle kalabilen var mı aceba?
çıldırmak üzereyim ilk gebeliğim istediğimiz ayda şıppp diye olmuştu

Geçer geçer rabbim veriyor kolayligini hep allahi an bildiğin duaları oku zaman geçiyor çabucak bi bakmisim sabrın sonunda selamet yok canim bildiğin çatır çatır dogurdum
ayyyy keşke doğurabilsem benim sağ kalçada kemik batması var kemik battığı an çığlık çığlığayım bacamın üstüne basamıyom kımıldayamıyorum dün akşam yine oldu yani her gün oluyo artık eşim kucağına aldı kaldırdı bu yüzden ilerde daha da ağırlaşırsam korkuyorum normal doğuramazsam diye

bnd mendille baskı yapıyodum 2-3 saat sonra yıkanıyodum sonrada doğru kanepeye uzanmaya gidiyodum ayakta fazla hareket etmemek için..bide eşimin omuzlarına atıyodum ilk anlarında havaya kalkmış oluyodu bi nevi....bze de bekleyin aşılama yaparız isterseniz diyodu bzd tam o aylarda aşılama yapmayı istiyoduk ama yeni ev aldığımız için yapamamıştık zaten diğer ayda gerek bile kalmadı...eşim aralık ocak gibi bıraktı haziranda öğrendik..ve bnd kışın ateş takibi yapıyodum sonradan onu bile bırakmıştım hiç yumurtlama testi almadım...bi ara artık sinirden neye saracanı şaşıyodu insan son ay ama hiç tartışmadık kafaya bişeyi takmamaya çalıştık hep olumlu düşünmeye çalıştım ve oldu

Çok şükür canım bak ne mutlu size,İnşallah kucağına aldığın haberini aldığında da resimlerini görürüz bebişin. Ben de peçeteyle baskı yapıyordum ama sonra peçete spoşlar sıvılaşınca emer diye yapmıyorum,önce yarım saat yatar sonra dayanamayıp yıkanırdım hem de sıcak suyla ama öğrendim ki sıcak su spoşları öldürüyormuş,artık hiç kalkmıyorum sabaha kadar, Rabbim günah yazmasın ama biliyorum ki ayağa kalkına hemen akıyor o yüzden sabah yıkanıyorum. peki siz korunmayı bıraktıktan ne kadar süre sonra oldu sizinki,yani 1 seneyi geçmiş miydi? Bu arada biz de ev aldık o yüzden açılmak istemiyoruz,ne olur ne olmaz diye gıdım gıdım para biriktirmeye çalışıyorum. İnşallah Rabbim o paraları bebişimizin eşyalarını almak için harcamamızı nasip eder en yakın zamanda.

Günaydin kizlar aranizda inofolic kullanan var mi??? Doktorum folik asit verdi eltimde bunu kullan dedi ve bilmiyorum ama okuduğum her yerde çoğu insan hamile kalmiş.. Bugün başladim bende kullanmaya inş fayda eder

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
B Benbirlaydii -------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme Prens Buğra Miraçbekliyoruz
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme Prens Mehmet Eymenbekliyoruz
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
gamzeli es ----------------3 Ağustos-15.denemeÇalışmalara devam
ftsch -------------------- ---24 Ekim-21.deneme Totem motem hak getire
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------29 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
cansu1109 ----------- ---30 Ekim-5.deneme Çalışmalara devam
@mdk35--------------------4 Kasım-29.denemeHsg filmi çektirecek
@yusufseyma ---------- ---8 Kasım-6.deneme Çalışmalara devam

ciftsariliyumurta -------13 Kasım-30.denemeÇalışmalara devam
Eylulll09 -------------------15 Kasım-18.denemeÇalışmalara devam
nurun_ala_nur ----- ---17 Kasım-17.denemePrensesini bekliyor
yaren92 ------------------24 Kasım-14.denemeÇalışmalara devam

Günaydin kizlar aranizda inofolic kullanan var mi??? Doktorum folik asit verdi eltimde bunu kullan dedi ve bilmiyorum ama okuduğum her yerde çoğu insan hamile kalmiş.. Bugün başladim bende kullanmaya inş fayda eder
günaydın canımmm nurun_ala_nur ve zeynepsibel e vermişti hatırladığım kadarıyla doktorları.yalnız sana birşey diyeceğim folik asit hapları gebe kalmak için değil gebe kalmaya yardımcı da değil sadece eğer bu ilacı kullandığın esnada gebelik yaşarsan bebeğin zihinsel ve bedensel sağlığı için önemli bir ilaç B12 içerdiği için özellikle.Bunu bana üstüne basa basa doktorum söylemişti herkes bununla hamile kalınacağını sanıyor öyle birşey değil dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…