Gebe kalamayanlar buraya.....

evet cano bnd kist falan yoktu ya ek takviye olsun diye vermişti öyle duruyo kutu ulaştırabilsem kullanırdın o zmn 25 liraya almıştık bi daha vermek zorunda kalmazdın kullanırdın

günaydın cano yat dinlen iş yapma sancını tetikler bnm arkadaş öyle oldu 1 ay erken doğurdu hem çalışıyodu hemde evde temizlik yapınca 2 günde geldi...haa bu arada A101 den puset ,yorgan yastık nevresim takımı, nukun cam biberonunu aldım akşam bide bana tartı aldım totalde 130 lirayı buldu ama olsun ürünlerde güzeldi eve getirdik açtık eşim diyoki bana böyle güzel şeyler alan olmamıştı bn oğluma alıyom diyo canım ya napsın

ALLAH GÜLE GÜLE KULLANMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH ZEYNOM.CAPS AÇIK KALMIŞ :)

Gunaydin hanimlar, sabah serifleri hayr olur insallah... Nasilsiniz bakalim? Ben 2 hftadir gripten kurtulamadim halen ugrasiyom yaff bu nedir boyle yeni hamis mujdesi varmi???

ALLAH GÜLE GÜLE KULLANMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH ZEYNOM.CAPS AÇIK KALMIŞ :)
farketmemek mümkün değil baya açık kalmış abla...çok saol ilk alışverişini yapmış olduk böylelikle çok güzel bi duygu rabbim herkese yaşatsın bide kuvet kova falan vardı almadım zaten evde kova var illa çocuk için ayrımı almak lazım ki evdeki de temiz kullanılıyo bu kadar da sakınmak istemiyorum

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme Prens Buğra Miraçbekliyoruz
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme Prens Mehmet Eymenbekliyoruz
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
gamzeli es ----------------3 Ağustos-15.denemeÇalışmalara devam
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------29 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
cansu1109 ----------- ---30 Ekim-5.deneme Çalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
@mdk35--------------------4 Kasım-29.denemeHsg filmi çektirecek
@yusufseyma ---------- ---8 Kasım-6.deneme Çalışmalara devam
ciftsariliyumurta -------13 Kasım-30.denemeKün Fe Yekün
@ebrar09-------------------15 Kasım-18.denemeÇalışmalara devam

nurun_ala_nur ----- ---17 Kasım-17.denemePrensesini bekliyor
ftsch -------------------- ---19 Kasım-22.deneme Totem motem hak getire
yaren92 ------------------24 Kasım-14.denemeÇalışmalara devam

evet cano bnd kist falan yoktu ya ek takviye olsun diye vermişti öyle duruyo kutu ulaştırabilsem kullanırdın o zmn 25 liraya almıştık bi daha vermek zorunda kalmazdın kullanırdın

saol cnm . bende de var 1 kutu duruyor öyle kullanmadım. zaten folikasit için folbiol kullanıyorum benim için folbiol daha etkili .

ben de bu ay beklenti sıfır cicişler yumurtlama günlerimi kaçırdık,değerlendiremedik .bat 30ekim. 4kasımda da dr.randevum var bakalım ne olacaka

çatlatma iğnesinden sonraki 36. saati değerlendirmediniz mi cnm
ben çatlatma iğnesi olmadım canım ,dr.bile gitmedim daha hiç ,ov.testi kullandım ilk kez ama bu ay yumurtladığım günün öncesi ve 2gün sonrası da dahil olmak üzere yumurtladığım günü de değerlendiremedik ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…