Gebe kalamayanlar buraya.....

günaydın canımmm @nurun_ala_nur ve zeynepsibel zeynepsibel e vermişti hatırladığım kadarıyla doktorları.yalnız sana birşey diyeceğim folik asit hapları gebe kalmak için değil gebe kalmaya yardımcı da değil sadece eğer bu ilacı kullandığın esnada gebelik yaşarsan bebeğin zihinsel ve bedensel sağlığı için önemli bir ilaç B12 içerdiği için özellikle.Bunu bana üstüne basa basa doktorum söylemişti herkes bununla hamile kalınacağını sanıyor öyle birşey değil dedi.
Ay abla bilmiyom bende her duyduğumuzu yapar olduk biliyosun.. Bide bunu deniyeyim bari dedim. :KK43:

Canim cok sukur iyilestu bile pipisi hemen. Eşimin arkadasi doktor o yapti sünneti ni o tavsiye etti zaten gercekten de iyi oldu :) büyüyünce daha zor
evet bnd hemen istiyorum aradan çıksın büyüyünce zor olujyo bn abimdan biliyorum babam düğün bile yapmıştı hatırlıyorumda etek falan giydirmişlerdi mecburen :KK48:

Çok şükür canım bak ne mutlu size,İnşallah kucağına aldığın haberini aldığında da resimlerini görürüz bebişin. Ben de peçeteyle baskı yapıyordum ama sonra peçete spoşlar sıvılaşınca emer diye yapmıyorum,önce yarım saat yatar sonra dayanamayıp yıkanırdım hem de sıcak suyla ama öğrendim ki sıcak su spoşları öldürüyormuş,artık hiç kalkmıyorum sabaha kadar, Rabbim günah yazmasın ama biliyorum ki ayağa kalkına hemen akıyor o yüzden sabah yıkanıyorum. peki siz korunmayı bıraktıktan ne kadar süre sonra oldu sizinki,yani 1 seneyi geçmiş miydi? Bu arada biz de ev aldık o yüzden açılmak istemiyoruz,ne olur ne olmaz diye gıdım gıdım para biriktirmeye çalışıyorum. İnşallah Rabbim o paraları bebişimizin eşyalarını almak için harcamamızı nasip eder en yakın zamanda.
2012 temmuzda evlendik 1 yıla yakın yani bi 11 ay falan eşim dikkat etti sonra bıraktık bekledik 1 yıl boş zamanımız geçti bilemedik önce bana bakıp bişeyin yok hem daha erken tedaviye gerek yok diyolardı 1 yıldan sonra eşime bakıldı varikosel dendi hemen ameliyat oldu 2014 nisanda oldu 2015 haziranda hamile olduğumu öğrendim .

Ay abla bilmiyom bende her duyduğumuzu yapar olduk biliyosun.. Bide bunu deniyeyim bari dedim. :KK43:
bana ınofolic verdi ve bana yaramadı içmeye başladım ve 3 gün yataktan kalkamadım bırakmıştım işe bile gelememiştim mide bulantısı ateş ne varsa yaptı iyi gelmedi daha paketiyle öyle duruyo evde..zaten o folicasitte içeriyo ayrı içmene gerek yok

1 yıl kadardır 2. bebeğimizi istiyoruz ama olmuyor doktorum bugün inofolic yazdı. kullanıpta hamle kalabilen var mı aceba?
çıldırmak üzereyim ilk gebeliğim istediğimiz ayda şıppp diye olmuştu :KK43:
Skma canini insallah olur.allah dogru zamani bekliyo sadce.... Bende ikinci bebisim icin 5 ay ugrasdim vesonunda oldu allahin izniyle,banada klomen+duphaston vermisdi. Sadece sabir et , coktanmidir ikinci bebis icin ugrasiyon?

2012 temmuzda evlendik 1 yıla yakın yani bi 11 ay falan eşim dikkat etti sonra bıraktık bekledik 1 yıl boş zamanımız geçti bilemedik önce bana bakıp bişeyin yok hem daha erken tedaviye gerek yok diyolardı 1 yıldan sonra eşime bakıldı varikosel dendi hemen ameliyat oldu 2014 nisanda oldu 2015 haziranda hamile olduğumu öğrendim .
Maşallah canım. rabbim hayırlısyla kucağına almayı nasip etsin,darısı da olmayanlara inşallah ( Aminnnn)

merhaba kızlar bende adet düzensizliği var bir yıldır da evliyim bebek düşünüyoruz. İstanbulda Dr ye gittim ilki alttan baktı temiz yumurtaliklarin miyom kist yok dedi ancak kilo alimindan kaynaklanan yumurta tembelligi olabilir dedi üç ay süre verdi kendiliğinden hamile kalmazsan tedaviye başlayalım dedi başka bir dr ye daha gittim oda pko var ama korkma hamile kalabilir sin dedi zayifla mam gerektiğini soyledi. Sat 30 agustos tu 15 i 16 si gibi kanama oldu memlekete gelmiştim hava değişimi sandım ki gün sürdü sürmedi çok azdı önce kırmızı sonra kahverengiye döndü bir kaç gün kahverengi çamur şekilde atık gibi bişeler geldi sada sonra tekrar ayin sonu Ekim in başı gibi tekrar biraz kanama oldu sonra normal kahverengi geldi bitti Ped bile dolması ikisinden. Şimdi kasık ağrım mide bulantısı var böyle bir durum yaşayan oldu mu uzun oldu k.byin

Eklentiler

• IMG-20151020-WA0002.jpg
    IMG-20151020-WA0002.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 36
eşimin tüp bebekten beri yenilenmemişti daha yeni yaptırdık.
miktar: 3 ml.
1 cm3 de : 132 milyon
totalde: 396 milyon
sıvılaşma 120 dk.
hareketlilik 4 saatte %70 ten %60 a düşmüş
4 saatte e normal o kadar düşmesi bnc iyi sonucu sadece lokosit yani biraz iltahabı var o da olur arada herkeste çıkıyo ....

4 saatte e normal o kadar düşmesi bnc iyi sonucu sadece lokosit yani biraz iltahabı var o da olur arada herkeste çıkıyo ....
sağol zeynebimm bi bende sıkıntı şimdilik amh düşük olduğu için bakalım cumartesi ne dicekler birde şu rahim arkasında miyoma canım sıkıldı ameliyat durumu çıkabilir :KK43: hayırlısı rabbim çok büyük

sağol zeynebimm bi bende sıkıntı şimdilik amh düşük olduğu için bakalım cumartesi ne dicekler birde şu rahim arkasında miyoma canım sıkıldı ameliyat durumu çıkabilir :KK43: hayırlısı rabbim çok büyük
inşallah demezler abla gerçi deselerde yapıyoz yok demiyoz rabbim sesimizi duysun inşallah ...amh yükseltmek için bitkisel yokmu...bide saraçoğlu soğan kürünü yılda 2 kere karı koca yapmalı diyordu içerse bi hafta falan yap eşine...zaten iltahap eşlerden geçiyo

Skma canini insallah olur.allah dogru zamani bekliyo sadce.... Bende ikinci bebisim icin 5 ay ugrasdim vesonunda oldu allahin izniyle,banada klomen+duphaston vermisdi. Sadece sabir et , coktanmidir ikinci bebis icin ugrasiyon?
kızım ---3 yaş 5 aylık---- ama 2. bebeği 1 yıldır istiyoruz. geçen hafta birsürü test yapıldı sorun varmı diye eşimede banada...çok şükür bi problem yok ama olmadı işte :KK43:

X