Gebe kalamayanlar buraya.....

Boşuna mi derler annenin gözünde hic buyumez diye daha ne olsun tatlım maşallah :) haftada 150 gr almasi gerekiyormus dedi saglik ocagindaki ebe. Bizimki 4kilocuk oldu ama 3.100 doğdu.
Masallah size cnm :)) benim bebegim 2780 gr dogdu. Gecen hafta kontrole götürdüm 3400 gr olmustu, doktor iyi dedi ama sanki bakinca hic kilo almamis gibi bebegim

Boşuna mi derler annenin gözünde hic buyumez diye daha ne olsun tatlım maşallah :) haftada 150 gr almasi gerekiyormus dedi saglik ocagindaki ebe. Bizimki 4kilocuk oldu ama 3.100 doğdu.
Oyy masallah yavrucuguna canim :)onu yerime iyice kokla mis gibi kokusunu :)) canim saglikli olsunlar da gerisi bos ya ama her gorenin cok kucuk demesi de hosuma gitmiyo acikcasi

Oyy masallah yavrucuguna canim :)onu yerime iyice kokla mis gibi kokusunu :)) canim saglikli olsunlar da gerisi bos ya ama her gorenin cok kucuk demesi de hosuma gitmiyo acikcasi
Sende kokla tatlim söyle kara saçların dibinden :) benimki kumral ya erken dogmus bebek 6 kilo olacak hali yok. Gerci bir şekilde konusacaklar yani kacis yok

bnm de annem örüyo battaniye şubata geliyo cano...yelek başladım kısa kol olur bu bitsin bi tane daha yaparım seninde az kaldı alışveriş işlerini napıyon hangi marka bez kullanıcan
annelerr saolsun... iyi olur sıcacık.. alışverişi tamamladık sayılır..temzlik ürünlerineel atmadım bi onlarımız eksik yıkama işimzde bugun bitti ütülenip çantamıza yerleşcek. bez olarak molfix düşünüyorumm

kizlar merabalar iyi geceler.ya sizlere bisi sorucam ben pkoyum 3aydir adet olmuyodum.su 4 5 gundur leke seklinde oluyorum. ciftsariliyumurta ablam sende duy:)yani ic camasirima damliyo sadece.birde wc kagidina geliyor.bir haftadir hizli tempo yuruyuse basladim sanirim etkisi oldu..mekik cekiorum birde.ama sokulemedi.korkuyom birde rahimle ilgili bisiymi diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…