Gebe kalamayanlar buraya.....

hani kimse gelmiyor yazmıyor diyen hatunlar neredesiniz :) bak 12:30 da paydos edicem yokmu gelen giden sorusu olan :KK70:
Napyon abla Ben ablama geldim giremedim anca firsat bulabildim... Bat bekliyorum normalde pazartesi ama yarinda gelebilir. Bide yarin nurun pazartesi benim sali seninmiş.. Inşallah arka arkaya güzel haberler veririz :KK51:

o zaman hayırlı uğurlu olsun bebişin sünneti daha bebekken erkek adam oldu yani :) damatlığınıda göstersin Allah bu bebenin herşeyi erken sana hemencik gelin getirir bu velet :)
Allah razi olsun canim :) valla cok haklisin herseyi erkenden yasatti bana bu bebis :KK66:

Kizlar bu arada uzun süre giremedigimdem simdi bebisimle kendi fotomu atiyorum bu fotoda bebegim daha 2 haftalik :nazar::emir_bebek:
20151010_202537.jpg

Amin inşallah canım benim.. doğum nsl oldu kolay mıydı zor muydu =)
Canim valla biraz erken oldu 36.ci haftada dogdu. Eşim izne geldigi gun sancim basladi hastaneye gittik nst de sanci cikti 2 cm aciklik vardi, suni sanci verdi doktorum sonra suyumu patlatti 7 saat sonra acikligim 10 cm oldu bebegim zorlamadi pek beni 3.cu ikinmayla dogdu :)) ama suni sanci cok cok zordu o sancilari tarif edemem ama tabiki sonucu guzel oldu şükürler olsun ki :))

Canim valla biraz erken oldu 36.ci haftada dogdu. Eşim izne geldigi gun sancim basladi hastaneye gittik nst de sanci cikti 2 cm aciklik vardi, suni sanci verdi doktorum sonra suyumu patlatti 7 saat sonra acikligim 10 cm oldu bebegim zorlamadi pek beni 3.cu ikinmayla dogdu :)) ama suni sanci cok cok zordu o sancilari tarif edemem ama tabiki sonucu guzel oldu şükürler olsun ki :))
Ne güzel canım doğum hemen olmuş.. Bakalım benimki nsl olacak..
Daha çok yolun başındayım şu an 2 aylık..
Ama insan ister istemez merak ediyo
nsl doğuracağını..
O an gelince kendiliğinden
gelişiyomuş her şey..
Nasip bakalım.. :KK66:

Ne güzel canım doğum hemen olmuş.. Bakalım benimki nsl olacak..
Daha çok yolun başındayım şu an 2 aylık..
Ama insan ister istemez merak ediyo
nsl doğuracağını..
O an gelince kendiliğinden
gelişiyomuş her şey..
Nasip bakalım.. :KK66:
Canim yaa daha cok yolun basindasin hersey gonlunce olsun insallah :KK66:

Aman aman maşallah :) büyüdünüz mü kiz bir güncük var aramizda seninki aceleci çıktı tabi :-) biz yatıyoruz yuvarlaniyoruz memislerle kavga ediyoruz :-)
Canim aramizda 1 gun vardi dimi :)) benimki cok aceleci cnm gercekten. Sen nasilsin tatlm uzun zaman oldu konusmayali, bebiscigin nasil canim? Benim bebisim cok kucuk yaa görenler cok küçük diyorlar

Kac kilo ki erken doğdu normal küçük olmasi toparlar :) asil dogmasi gerektiği vakitten sonra alir sanırım. Benimkine masaj yaptim emdi uyuyor şimdi :)
Canim aramizda 1 gun vardi dimi :)) benimki cok aceleci cnm gercekten. Sen nasilsin tatlm uzun zaman oldu konusmayali, bebiscigin nasil canim? Benim bebisim cok kucuk yaa görenler cok küçük diyorlar

Kac kilo ki erken doğdu normal küçük olmasi toparlar :) asil dogmasi gerektiği vakitten sonra alir sanırım. Benimkine masaj yaptim emdi uyuyor şimdi :)
Masallah size cnm :)) benim bebegim 2780 gr dogdu. Gecen hafta kontrole götürdüm 3400 gr olmustu, doktor iyi dedi ama sanki bakinca hic kilo almamis gibi bebegim

X