Gebe kalamayanlar buraya.....

bnd aynen tekleme yada küçük kutular alırım hastane çıkışı dediğinden de 1 tane yeter artık haftaya a101 e puset geliyomuş 50 liraya ona bakıcam kalitesine haftaya inşallah
Benim anakucagi var cantali olandan haftaya hangi gun geliyomus canim bende bakarm 50liraysa iyi burda en ucuzlari 100den basliyo

Benim anakucagi var cantali olandan haftaya hangi gun geliyomus canim bende bakarm 50liraysa iyi burda en ucuzlari 100den basliyo
puset daha kullanışlı aylarca onda yatıyo yeğenimin vardı geceleri beşikte yatardı gündüz onda hem bi yere giderkende iyi oturmaya başladığında da iyi olur evet yaa kaliteli olanlar 150 civarı buna bakıcam orta halliyse alıcam bnd

Biz büyüdük de tosun olma yolunda ilerliyoruz teyzesi yaza cikmadan düşünüyoruz bakalım yaz sonuna da Mevlüt olur sanırım :) dogunca vakit cabuk geçiyor ama sana daha fazla zamandir seninleymis gibi geliyor. Belki de hic bir bebekle bu kadar hasir nesir olmadigim için bilmiyorum da :)
anaaaa neee 1. ay mı ne çabuk yaaa nasıl geçiyo zaman bi bakmışın okula gidecek heee bu arada sünneti ne zamana düşünüyosunuz cano

Herkese merhaba. Ben de 2 yıldır denediğimiz halde doğal yöntemlerle hamile kalamayanlardanım. Ben ve eşim bütün testleri yaptırdık, ikimizde de bir sorun yok şükür. En son Ağustos gibi rahim filmi çektirdim, tüplerimin açık olduğu görüldü. Yalnızca rahim girişinde 5-6 mm.'lik bir polip varmış. Çok büyük olmamasına rağmen spiral görevi görüp hamile kalmamı engelliyor olabilirmiş. Bu ay çatlatma iğnesi deneyeceğiz. Eğer olumsuz olursa polibin alınması gerekecek. İnşallah iş bu noktaya kadar gelmez diye dua ediyorum ama ortada belli bir sorun yokken 2 yıldır hamile kalamamam da pek normal gelmiyor artık bana.

Onu tasimasi zor oluyo diyolar canm benim bicok arkadasm aldida pisman oldular eltimde dahil. Ama arac icinde iyi oluyo o yuzden bitane almak lazm

ben de kırkı çıkmadan yaptırmak sünnet diye o zmn yaptırmayı düşünüyorum bakalım pipinin büyüklüğünü doktor uygun görürse yaptırırız bide bu tuzlama mevzusu var onu da yaparız heralde

canım yumurtanda sorun olmadığnı nasıl anlıyo doktor. yumurta takibi mi yaptırdın??? yada progesteron testi mi???

ameliyattan önce soğan kürü dene bence. boşuna bıçak altına yatma. soğan kürü çok etkili. eminim düzenli yaparsan faydası olacaktır.

kilo alınca ağır olurda bi komşuya falan giderken hemde ev içinde kullanışlı olur alırım bn ondan
Esin yanindayken her zmn iyi aslnda :) onlara biz kadar agir gelmez evet misafirlikte falan iyi olurda ben evde yatirmam ona fazla ya daracik yerde yatacana rahat rahat besikte yatar yada yatakta falan yatr

Canim tuzlama isini sakin yapma gecen annelikke ilgili bi site paylasmis bebegi tuzlamak vucudunda su kaybina neden oluyoms hatta Allah korusun hayatini kaybetmesne bile neden oluyomus bak arastr

Tuzlama: Yenidoğan bebek tuzlu su ile yıkanır veya tuzla ovulur. Bu uygulamada tuzun bereket ve uğur vereceğine inanılır. Ayrıca bazı yörelerde bebeğin büyüdüğünde terinin korkmaması için bebeği tuzlamak gerektiği inancı da vardır. Bebeklerin vücuduna sürülen tuz, cildi çok hassas olan bebeklerde yanıklara neden olabilir. Ayrıca yoğun tuz, sıvı kaybına, kanda tuz oranının artması ile beyin kanamasına yol açabilir. Netten baktm canm tabi yinede sen bilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…