Gebe kalamayanlar buraya.....

Anladım hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda alırsın güzel haberi. Kaç yaşındasın ne kadarlık evlisin? Çok endişeli gördüm seni
Benden daha kötü durumdakilere haksızlık etmek istemem. Ben 27 yaşındayım ama eşim 36 yaşında 19 aylık evliyiz fakat eşimin ailesinde,amca ve yakın akrabalarında çocuğu hiç olmayan çooook var. 2 sene düşünmüyorum diyordum ama ne olur ne olmaz diye dr a gidince eşimdeki sorunu öğrendik.

ciftsariliyumurta abla yoksun gözümden kaçmadı hayırdır inşallah facede de göremedim
senelik izindeydim ev baştan aşağı temizliğe girdim 5 gün sonrada hasta oldum hem adet hem üşütme yorgunluk derken bayram ve şükür burdayım zeynom faceten fotolarına baktım zaten göbiş belli oluyor artık maşaallah

Evde evde ama zaten bu ara gelen giden olur cok ev bos kalmaz
biliyormusun tam şuan bu mesajını okurken hamilelik takviminin kalktığını görünce yine gözlerim doldu ya ne oluyorsa bana çok duygu yüklüyüm bugün he alışmışım Alperi ordan takip etmeye gülmeyele ağlamak arasında bişeyim

anlatıyorum güzelce sadece sen gitmiyorsun herkes gidip görünüyo dr diyorum ben herkes değilim diyo.. ya belkide aylarca yıllarca sürecek tedavimiz ama inat ediyo..
canım benim hemen üzüp kendini bunalıma sokma tabiki burda yıllarca olmayan arkadaşlarda var ama kötü tarafından bakma hemen.her erkek herşeyi hemen bizim gibi kabullenemiyor istersen bekle biraz sen kendi tahlillerini yaptır.eşinide bebeem in yaptığı gibi havuç suyu ve keçi boynuzu ile takviye yap belki herşey çok güzel olacak ne bu hemen diplere çekiyosun kendini acele etme.herşeyi yesen içsen istediğin ilacı kullansan yumurta takibi yaptırıp tüp bebek bile yaptırsan ne zamansa o zaman olacaktır vakti geldiğinde rabbim ol dediğinde olacaktır.sende bu sıkıntılı sürci kendini tedavi ederek bi geçir belki zaman içinde eşinde yumuşar belli mi olur belki hiç gerek kalmaz Allah bilir sadece stres olma en büyük düşmanımız stres bunu unutma canım benim

amin inşaallah canımmmm

bu arada ben yoktum senelik izne çıktım giremedim buraya hamileliğin hayırlı olsun inşaallah Allah kucağınada almanı nasip etsin canım

Oy oy ablam benim.. =)
Darısı en yakın zamanda senin başına, inşallah..
Rabbim, isteyen herkese nasip eylesin..

Bende hamile kalamayanlardanım tek sorun sol tüp tıkalı aslında kalamadım değil oldu ama dış gebelik
aynı benimde öyle oldu sağ tüp tıkalıymış dış gebelik yaşamışım doktorda farketmedi tüpüm patladı ve sağ tüpümü aldılar canım sanada çok geçmiş olsun vakti zamanı geldiğinde bizimde olacaktır inşaallah rabbimin ol demesini bekliyoruz

ben gelene kadar halletmişsiniz bakıyorum mevzuyu 50 sayfa falan okudumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…