Gebe kalamayanlar buraya.....

Zırt diye daldım topiğe canım,topiğe dalar dalmaz da bebeğini tuzladın mı,kaç kere banyo yaptırdın yazısıyla karşılaşınca üzüldüm,hiçbir zaman anne olamayanları düşündüm ve korktum acaba ben de mi olamayacağım diye. yanlış anlaşıldıysam özür dilerim
kendini bilmekte erdemliktir belkide bundan sonra daha güzel dostlukların olur seninde burda.benim birşey yazmama gerek kalmamış çünkü buranın müdavimi arkadaşlar tepkilerini vermiş sana zaten.güzel olan tarafı sen bu tepkileri anlamışsın.emin ol burda yüreği ağzında ne doktor tedavileri ne geceler ne gündüzler yaşandı.sanada Allah hayırlısıyla evlat nasip etsin inşaallah.Okudukların için üzülmenen gerek yok çünkü hepimiz yazgımızı yaşıyoruz.ve onlar çekip gitmediler hala bizimle bizim için duacılar.ve onların bebişleri üzerinde dualarımız var şükürler olsun.Bir kimse istediği birşeyi önce mümin kardeşi için istemezse kendisinin duası kabul olmaz diye biliriz biz.o yüzden onlar bizden biz onlardan duacıyız rabbimden.dediğim gibi bundan sonra dostlukların daha güzel olur inşallah.

Benden daha kötü durumdakilere haksızlık etmek istemem. Ben 27 yaşındayım ama eşim 36 yaşında 19 aylık evliyiz fakat eşimin ailesinde,amca ve yakın akrabalarında çocuğu hiç olmayan çooook var. 2 sene düşünmüyorum diyordum ama ne olur ne olmaz diye dr a gidince eşimdeki sorunu öğrendik.

Hadi yaa genetik olabilir o zaman. Allah gönlünüze göre versin. Üzme kendini bu kadar vardır Rabbimin bi bildiği :) bak ben 2.5 senelik evliyim smyyeeumitt smyyeeumitt 6 senelik evli diğer arkadaşlar da 2 3 diye gidiyo. Benmde sorun bende yani pko var. Bekarkenden beri bu problem olduğu için hiç korunmadık bakalım bekliyoruz ne zaman gelicek diye sıpalar :))

senelik izindeydim ev baştan aşağı temizliğe girdim 5 gün sonrada hasta oldum hem adet hem üşütme yorgunluk derken bayram ve şükür burdayım zeynom faceten fotolarına baktım zaten göbiş belli oluyor artık maşaallah:KK68:
evet abla bu hafta da birden çıkış yaptıı ama çevreden bazısı iyi bazısı daha belli değil falan ooo öyle gidiyo işte ...bn daha hiç ellemedim evi yaa :KK43: pis içindeyiz doğalgazın borusu çekilecek ondan sonra yapayım diyorum bakalım

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alperimiz:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
B Benbirlaydii ----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prensimiz 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:10
tm26 tm26 -------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: Prens Mert :KK37:bekliyoruz
umutbitmz umutbitmz ------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: Prens Buğra Miraç:KK37:bekliyoruz
aysima00 aysima00 --------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: Prens Mehmet Eymen:KK37:bekliyoruz
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
esoes1919 esoes1919 --------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
zeynepsibel zeynepsibel ------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Karabocugum Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek::KK200: Atışını :KK37:bekliyoruz
lolita555 lolita555 -----------------:110:---24 Haziran-5.deneme:KK69:Çalışmalara devam
gamzeli es gamzeli es -------------:110:---3 Ağustos-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@RUKAYYE44 ---------:110:---29 Ağustos-10.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Ezra35 Ezra35 -----------------:110:---30 Ağustos-10.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@ebrar09----------------:110:---22 Eylül-16.deneme:KK69:Çalışmalara devam
ftsch ftsch -------------------- :110:---28 Eylül-20.deneme :-) Hala totem yapıcam der
A amorevole ------------------:110:---01 Ekim-28.deneme:KK69:Çalışmalara devam
cansu1109 cansu1109 ----------- :110:---3 Ekim-4.deneme :KK69:Çalışmalara devam
citlembik1994 citlembik1994 --------:110:---6 Ekim-10.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
nurun_ala_nur nurun_ala_nur ----- :110:---18 Ekim-16.deneme:KK68:Prensesini bekliyor
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ----:110:---20 Ekim-29.deneme:KK69:Çalışmalara devam

yaren92 yaren92 ---------------:110:---22 Ekim-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam

Son düzenleme:
X