Gebe kalamayanlar buraya.....

Arkadaşlar dün gerçekten hassan bir anıma geldi,normalde böyle fevri çıkışlar yapmam ama topiği açar açmaz bebeğini tuzladın mı,kaç kere yıkadın gibi şeylerle karşılaşınca kendimi kötü hissettim. Kusuruma bakmayın lütfen. Bütün anne ve anne olma yolunda azimle uğraşan arkadaşlardan özür dilerim.

Zırt diye daldım topiğe canım,topiğe dalar dalmaz da bebeğini tuzladın mı,kaç kere banyo yaptırdın yazısıyla karşılaşınca üzüldüm,hiçbir zaman anne olamayanları düşündüm ve korktum acaba ben de mi olamayacağım diye. yanlış anlaşıldıysam özür dilerim

Allah yardımcın olsun hepimiz aynı durumdayız burda ama bizde şaşırdık yani bi anda öyle bi tepkiyle karşılaşınca. Vakti vardır illaki bu kadar sıkıntı yapmak da iyi değil hasta falan olursun allah korusun. İnşallah sende kavuşursun en kısa zamanda meleğine...

Allah yardımcın olsun hepimiz aynı durumdayız burda ama bizde şaşırdık yani bi anda öyle bi tepkiyle karşılaşınca. Vakti vardır illaki bu kadar sıkıntı yapmak da iyi değil hasta falan olursun allah korusun. İnşallah sende kavuşursun en kısa zamanda meleğine...
İnşallah arkadaşım. zaman geçtikçe iyice stres oluyor insan. Beden sağlığım yerinde ama ruh sağlığımı pek koruyamıyorum bu aralar. Dr lar kafamı karıştırıyor,benim dr normal olur diyor yumurta takibi yapıyor ama eşimin dr u aşılama bile tutmaz diyor... De gelde sinirlenme

Ise yaramasi konusunda herkes bisi diyo bende kafamda derledigimce aldim zaten dogduktan sonra neler lazim kendimizde kestirebiliriz. Suan kucuklugu cikarmak icin alalım bence.. Hamile hamile is hicc cekilmiyo heleki son aylarda benim hic bisi yapasim yomm pert gibiyimm oylee.. Bu arada faceden atim canim burdan hata veriyo
facete kadınlar kulubü sayfamıza ataydın bizde görürdük

İnşallah arkadaşım. zaman geçtikçe iyice stres oluyor insan. Beden sağlığım yerinde ama ruh sağlığımı pek koruyamıyorum bu aralar. Dr lar kafamı karıştırıyor,benim dr normal olur diyor yumurta takibi yapıyor ama eşimin dr u aşılama bile tutmaz diyor... De gelde sinirlenme

Anladım hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda alırsın güzel haberi. Kaç yaşındasın ne kadarlık evlisin? Çok endişeli gördüm seni :KK43:

Kizlar cvp yazan herkese cok cok tesekkur ederim. Biz bugun taburcu olduk evdeyiz. Bebegim 2780 gr dogdu. Son regl tarihime gore 36 haftalikti ama gelisim olarak 39 gorunuyordu. Esim dun bana surpriz yapip geldi memlekete esim sabah gelip kahvalti vs yaptik, uzandik birden sancim gelmeye basladi. Sanci arada kesilip duran cinstendi. Acile gittik hemen 3 cm aciklik var dedi doktor. Nst de sanci cikri.Dogum salonuna aldilar tekrar bakti doktor aksamuzeri 5 cm olmustu acilmam. Sonra suni sanci verdiler cok aci cektim anlatamam. Saat 10:30 gibi oglusum kollarimdaydi inanilmaz guzel bir duygu Rabbim herkese nasip etsin. Bebeğim o kadar güzel bisey ki hastanedeki herkes hayranlikla bakti korktum açıkçası nazar degec3k diye. Simdi dikislerim var onlar cok aciyo rahat kalkamiyorm yataktayum oyle yani. Sizleri cok seviyorum firsat buldukca yazıcam her zaman dualarimdasiniz canlarim :KK200::KK15:
velede bak hele babasının süpriz gelişini beklemişim babacımı olcak kız seninki :KK70: çok geçmiş olsun Allah analı babalı büyümesini nasip etsin imanlı hayırlı evlat olsun inşaallah canım

Ay ne kadar güzel maşallah bebek babasının geldiğini görünce dayanamamış belli ki oda çıkmak istemiş:KK48:
bize de göster kuzunu nazar değdirmeyiz maşallahımız vardır hep sonra merak ederiz :nazar: :nazar::KK66:
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ablam görünmedin 2 gündür bebekler çifter çifter geldi maşallah:nazar:
dur kız yine duygulandım ağlıcam nerdeyse :cry: hem bebeem bebeem hem @pembebasliklikiz 9-10 ay öncesini düşündükçe bi tuhaf oldum ya :confused: ama sanal teyze olmak çok güzel bir duyguymuş :KK68::KK200::nazar:

X