Gebe kalamayanlar buraya.....

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alperimiz19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
B Benbirlaydii -------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prensimiz 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme Prens Mert bekliyoruz
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme Prens Buğra Miraçbekliyoruz
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme Prens Mehmet Eymenbekliyoruz
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Atışını bekliyoruz
lolita555 --------------------24 Haziran-5.denemeÇalışmalara devam
gamzeli es ----------------3 Ağustos-15.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------29 Ağustos-10.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 --------------------30 Ağustos-10.denemeÇalışmalara devam
@ebrar09-------------------22 Eylül-16.denemeÇalışmalara devam
@mdk35---------------------01 Ekim-28.denemeÇalışmalara devam
cansu1109 ----------- ---3 Ekim-4.deneme Çalışmalara devam
citlembik1994 -----------6 Ekim-10.deneme Sabırla bekliyor
nurun_ala_nur ----- ---18 Ekim-16.denemePrensesini bekliyor
ciftsariliyumurta -------20 Ekim-29.denemeÇalışmalara devam

yaren92 ------------------22 Ekim-13.denemeÇalışmalara devam
ftsch -------------------- ---24 Ekim-21.deneme Hala totem yapıcam der

EVET SENİN BİRAZDA ANLAMADAN DİNLEMEDEN OLMUŞ AMA HASSASSIN TABİKİDE OLABİLİR ANLAMAN DİNLEMEN DAHA SONRA BUNU DİKKATLİCE PAYLAŞMAN DAHA GÜZEL OLMUŞ HOŞGELDİN:)
ayy caps açık kalmış:)
Allahım sana ve bebek bekleyenlere en kısa sürede sağlıkla nasip etsin inşallah :)

Zamanında gelsin sorunsuz sağlıklı gelsinde canim ne zamanlar geçiyor oyle 6-7haftalik. Dedigimi hatirliyorum :)

demi ya daha geçende bulantılardan bahsedıyorduk şimdide doğumdan ınsallah bebişlerimizdende bahsedeceğiz :)daha bizimde 10 gün var ama bak doktor 1 hafta içinde dıyor belli olmuyor işte allahtan fazla yok en azından 39+0da falan gelse içim daha rahat olcak 40.haftadan gün alırız iyi olur:)

ayyy 1 haftayı bulurmu acaba merak ettim şimdi sanmam ama hadi hayırlı doğum olsun inşallah erkenci bu bebeler yahu

evet 10 gün var daha bari 40.haftamızdan gün alsak içim rahat etcek ama 3 kiloyu geçmiştir gecende 3 kılo dıyordu üstünden bir hafta geçti belki 3 100 3200 doğar tospaa olmıcak zorlamıcak beni allahtan :)

ablam nabion beni sil burdan ya gelmedi benim adet daha

B Benbirlaydii bebeişin adını ne koydunuz benmi kaçırdım
Canm k.bakma anca musait oldum yazabildim. Cok tesekkur ederim guzel dileklerin icin. Darisi basina inşallah Rabbim sana ve tüm isteyenlere bu mükemmel duyguyu yasatsin insallah. Oglusumun ismini Muhammed Eymen koyduk cnm :))

hamilelik takvimini oluştursana artık yahu habire diyorum bu kız gebe değilmiydi diye ne daraltıyon beni yap takvimi kurtar beni
Ablam insallah yarin kalp ultrasonla gorcem ve kapl atisini dinlicem, doktor hersey yolunda derse ozaman eklerim ne bilim doktor kotu bisey derde cabuk umutlanirim bosa gider falan :-(

Benimde basta farketmediler hersey normal dedi doktor hatta 1 hafta sonra kalp atislarini duyariz demisti ama benim kanamam ve agrim oldu baska doktora gittim orda anlasildi cok zor allah kimseye yasatmasin allah herseyin hayirlisini bebegin sagliklisini versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…