Gebe kalamayanlar buraya.....

ne denir ki güzelim burda herkes herşeyi yapmaya çalışıyor hepimizin gitmediği doktor kalmıyor yumurta takibi tüp bebek denemesi ilaçlar ama hepimiz rabbimin ol demesini bekliyoruz.inşaallah vakti geldiğinde olacaktır hepimizin yeterki sağlıkla hayırlısıyla olsun

Ben topiğinize bir şey demedim,benim söylemek istediğim şey şu,zorla hamile kalan sizler hamile kalamayan bizleri biraz daha düşünmeniz. Evet tabii ki bebeklerinizi bizlerle paylaşacaksınız,hepimiz birbirimizin derdine acaba çare olur mu diye yazacağız yaptıklarımızı ama herkes bize bilgileriyle yardımcı oluyor Allah hepsinden razı olsun,sadece kötü durumda olduğum için bebeklerin tuzlanmasını, uyutulmasını buralarda bu kadar detaylı görünce insan daha da üzülüyor hatırlatmak istedim. Beğenmedim demedim,aksine çooook güzel bir topik,bizzat yazdığım diğer topiklerdeki arkadaşlarıma hep destek olmak için uğraşmışımdır. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim...

@bebeem canim ya cok sevindim, allah anali babali buyutmeyi nasip eder insallah. Oyyy bebis simdi mis gibi kokuyordur, peki sen nasilsin? Iyisindir insallah?! Kurban oldugum allah hepimizin kucagimiza aldigimiz gunu gostersin...
hamilelik takvimini oluştursana artık yahu habire diyorum bu kız gebe değilmiydi diye ne daraltıyon beni yap takvimi kurtar beni

Benim takıldigm nokta "günah günah " demen burda gunah olan bi durum yok aksi var. Ayrıca bu zamana kadar senin gbi kimse cikmadi binlerce insan arasndan cnku herkez zorla hamile kaldi ve hamile kalanlarin destegiyle umuduyla. O hamile kalabildi bnde kalirm bu son degil başlangic diye diye avuta avuta. Gel otur demek var geç otur demek var anladn umarım...

Zırt diye daldım topiğe canım,topiğe dalar dalmaz da bebeğini tuzladın mı,kaç kere banyo yaptırdın yazısıyla karşılaşınca üzüldüm,hiçbir zaman anne olamayanları düşündüm ve korktum acaba ben de mi olamayacağım diye. yanlış anlaşıldıysam özür dilerim

Hassas anına denk gelmiş diyelm. Anneler özrünü kabul eder buyuk ihtimal cnku bizlerde art niyet olmaz. Topigimize hosgeldin.

haklısının arkadaşım,densizliğime ver.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…