Gebe kalamayanlar buraya.....

iyi yapmışsın işte ne güzel içinde kalmasın paylaşki biz de mutlu olalım.daha niceleri vardır buraya yazmayıp okup çekip giden belki umut olur kimbilir..

canım öncelikle çok geçmişler olsun ,çok şükür atlatmışsınız bi daha uğramasın inşallah...rabbim öncelikle sağlık sıhhat versin en önemlisi bu ..çok doğru diyosun ben de rabbimin izniyle duanın açamayacağı kapı olmadığını düşünüyorum.istediklerimizi bazen kendimizi kapıtırp önünü arkasını düşünmeden isteyebiliyoruz,bizim için hayırlı mı değil mi bilmiyoruz isterken sadece istiyoruz.o yüzden rabbimden istediklerimizin hayırlısını vermesini istememiz lazım.inşirah suresini bilmiyordum şimdi senden duyunca baktım mealine de ne kadar güzel ,ne kadar insandan yükünü alan bir sure,vesile oldun sen bana allah razı olsun .. okuyacağım sık sık her aklıma geldikçe ,elim gittikçe.. rabbim hepizin hakkında hayırlısını nasip etsin arkadaşlar önce bu ..

amin cümlemizin hayırlısıyla

hoşbuldum canım nasılsın iyimisin bebişin nasıl
İuiyiz cok sukur canim oglusumda iyi kendi halinde tekmeler icmde donmeler falan biseler yapiyo iste :) ben skntlym biraz belim cok agriyo sagima yatsm olmuo soluma yatsm olmuo sirt ustu zaten yatamiyirm havada sick :/ sen nasilsn iyimsn

teşekkür ederim canım kimseyi ailesiyle sağlığıyla sınamasın RAbbim .

iyi yapmışsın işte ne güzel içinde kalmasın paylaşki biz de mutlu olalım.daha niceleri vardır buraya yazmayıp okup çekip giden belki umut olur kimbilir..
evet canım doğrudur herkes hayatta birşeyler yaşıyor iyi kötü bu hayat sürüp gidecek ama RAbbim e duamız herzaman olucaktır inşallah

İuiyiz cok sukur canim oglusumda iyi kendi halinde tekmeler icmde donmeler falan biseler yapiyo iste :) ben skntlym biraz belim cok agriyo sagima yatsm olmuo soluma yatsm olmuo sirt ustu zaten yatamiyirm havada sick :/ sen nasilsn iyimsn
yaramaz annesiyle iletişim halinde desene maşallah :)
iyiyim canım ben de çok şükür çalışmaca devam koşturmaya

Valla kuşum merkezler iyi de ara yollar sıkıntı hele ki o yolu bi gör her yeri mağara iki tarafı da dağ biz de hep diyoduk bu sene gideriz diye ama vazgeçtik. Bu sene de bi dursun bakam seneye dönüşte tüp bebek yaptırcam direk. Yaklasık 10 bini bulur diyorum. Kısmet artk. O da olmazsa akademik kariyer yapacaz artk

Hosgeldiniz doktora gittiniz mi peki
Hoşbulduk Gittik hormon vs normal tüpler kapalı çıktı rahim de de bi çekilen filmde yapışık gibi dedi tüpler açıldı sol tüp kesik kesik tıkanıklıklar varmış sağ tüp iyi miş aşılama oldum tutmadı daha da gitmiyorum normalde olabilir miş yaşım erkenmiş vs dedi doktor

yapışık olmayabilirmiş filan bi filmde öyle çıkmış diğer filmlerde öyle değilmiş gidersem tüp bebeğe gidicem aşılamayı istemiyorum ama bakalım ameliyat olucam tüp bebek için tüpü düzelticekmiş

Hayırlısı olsun insallah. Yaşınız kac peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…