Gebe kalamayanlar buraya.....

Yigit beyden memnun cogu kisi istersen al filmini falan bi gorun hatta esin de bi gitsin gitmediyse

Kızlar 1 yıllık evliyim.. haziran ayında düşük yaptim. Daha sonra adetim çok duzensiZ. Hep çok erken adet oluyorum. Bu şekilde yumurtlama tarihimi bile hesapliyamiyorum ne yapmam gerek bilen varmı lütfen yardımcı olun...

Gecmis olsun canim oncelikle bi doktora danis normal mi degil mi ogren sonra netten yumurtlama gunun icin ovulasyon testi alabilirsin

Bende 1 buçk senelik evliyim hep korunduk 2 3 aydır istiyoz tutmuo kısmet inş allah hepimiZe versin rabbim nasip eder inş reglm 3 gün gecikti inş vardır pekte umutlnmk istemiorum

Gecmis olsun canim oncelikle bi doktora danis normal mi degil mi ogren sonra netten yumurtlama gunun icin ovulasyon testi alabilirsin

cnım regln düzensiz olmasının sebebi vucut hamilelige hazırlıo brazda vucud degişiiyo benmde öyle oluyo stres yapma inş olur allah hapimze versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…