Gebe kalamayanlar buraya.....

ne güzel bi duadır bu böyle aminnnn inşallah canımmm mübarek saat rabbim gönlümüzdekini hayırlı kılsın nasip etsinnn

Bende anne olmak istiyorum ama nasip allahın izni ile aşıcam bu yolu yolum çok zor
inşirah süresinde diyor ki rabbim
5. elbette zorluğun yanında bir kolaylık vardır.
6. gerçekten zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır.
7. boş kaldınmı hemen başka işe koyul.
8. yalnız rabbine yönel.
işte bu sebepten hiç o tatlı canını üzme elbet rabbim bizim sınavımızın da kolaylığını mükafatını verecektir.

çok çok çok güzel ne kadar doğru ...olmadı diye üzüldüğümüz herşey aslında bizim iyiliğimiz için olmuyor ya da zamanın henüz doğru zaman olmadığı için.biz göremiyoruz bunu sadece.keşke görebilsek..farkında olabilsek.bencilce isteklerimizi susturabilsek..

muhteşemsinnn:)
size birşey anlatayım benim annem kanser hastasıydı çoook şükür Rabbime ameliyat tedavi vs vs derken çok şükür atlattı. hemde doktorumuza ilk gittiğimizde annem tamam kapalı bir bayan namazında niyazında ama nasılsa atlamışız inşirah süresini ezbere bilmiyorduk. doktorumuz annemin inşirah süresini okumasını devamlı söyledi annem o günden sonra herkese kendide tavsiye etti annem doktorumuzun o konuşması sürenin ferahlığıyla kanseri yendi desem yalan olmaz. çook büyyük bir etkisi var hayatımızda o sürenin. Rabbime çok şükür herşey yolunda . evet aksatmadan okuyup inanalım ve ben inanıyorum ki tertemiz kalbi olanların elbet istediklerine zamanı gelince evettt tam olarak zamanı gelince istedikleri herşeye kavuşabileceklerine çok inanıyorum . Rabbim öyle büyük ki her ne dilerse gönülden dileyip inanıp sadece ve sadece RAbbimin o güzel mucizesine inanıp istediklerimiz için her zaman bıkmadan usanmadan istersek dua edersek ve özellik le şükredersek eninde sonunda RAbbim en güzel şeyleri bizimle buluşturacaktır.
ben ve ailem öyle şeyler yaşadıki annem hasta olduğunda evet bizzat RAbbimin mucizesini hemde gözlerimle şahit oldum hissettim yaşadım mucizeeee diyeceğim şeyleri yaşadım . çok şükür annem atlattı . o anlar böyle düşünmüyor belki nasıl olur bu acı diyorsunuz ama RAbbim öyle birşeyi sebep verip arkasına öyle güzel şeyler nasip ediyorki o hastalığı sebep verip. inanın kaderimiz hiç elimzde bile olmadan şer gördüğümüz şeylerde en güzelini en hayırlısını nasip ediyor. kalbimzi ferah tutalım sağlık için heppp dua edelim gerisi hiç bizim elimizde değil.
içimdekileri dökmüş oldum bu sayede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…