Gebe kalamayanlar buraya.....

Özel ile konuştum bana da 6 bin dedi eşim diyo bence aşılama yı boşver direkt tüp bebek yapalım kafam allak bullak yollar da kötü zaten allahım yardım et

HEPİNİZİ ÇOK HEMDE COOOOOK ÖZLEDİM TEL'DAN GİRİYORUM ZOR OLUYOR SİZLE SOHBET ETMEYİ ÖZLEDİM EVDE KABLOSUZ YOK AMA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BOYLE GİDERSE :) OTURDUGUM EV MÜSTAKİL ARTIK KENDİMİZ ALCAZ Bİ MODEM :/ HASRET gideririz BOL BOL

HEPİNİZİ ÇOK HEMDE COOOOOK ÖZLEDİM TEL'DAN GİRİYORUM ZOR OLUYOR SİZLE SOHBET ETMEYİ ÖZLEDİM EVDE KABLOSUZ YOK AMA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BOYLE GİDERSE :) OTURDUGUM EV MÜSTAKİL ARTIK KENDİMİZ ALCAZ Bİ MODEM :/ HASRET gideririz BOL BOL

Aynen canm benm aynen dediğin gibi tam olarak bu yani olay saatleri çok gibi ama bilmiyorum yinede. Senin giriş çıkış saatlerin kaç canm?
8.30 -6.00 ama çoğu zaman 6 dan önce çıkıyorum 5.30 gibi bide adliyedeysem ordam direk eve geçiyorum 5 te mesai bitiyo ya büroya gelmiyorum sabahta geç kalsam da bişey demez bu yönden iyi ...cumartesi de yarım gün ama kendi gelmiyo tek oluyom kafama göre takılıyom ...bnc üstüne düşün çalışmak hem kafanı dağıtır yüz göz olmazsın az görürsün evdekileri hemde elinde doktor paran olur

Evet doktor olayını falan da düşündüm hep. Demin aradım yine bakalım inşaallah bugün dönüş yaparlar. Senin saatler çok iyi canm benm burası fazla sen memur stili ne güzel burası sabah 8.30 akşam 7.30 cumartesi pazar yok. Ama kış saatine geçtiklerinde sabah 8.30 akşam 6.30 cumartesi de 1e kadarmış. İlk başta çok fazla geldi saatleri hâlâ da öyle gerçi de napalım bundan iyisi Şam'da kayısı yani :))

hadi bakalım inşaalah ben bağlattım eve internet :) bak ftsch söylemiş erzurum olayını ona göre karar ver o zaman ben git erzuruma dedim ama tedavin başlasın bir an önce diye dedim ama yol kötüymüş.her şerde bir hayır vardır bakalım mevlam neyleyecek hakkında hayırlısı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…