Gebe kalamayanlar buraya.....

Özel ile konuştum bana da 6 bin dedi eşim diyo bence aşılama yı boşver direkt tüp bebek yapalım kafam allak bullak yollar da kötü zaten allahım yardım et
ben İstanbul da olduğum icin rahat görebiliyorum ama bana aşılama da düşük oran vermişti direk tüp bebek istedim oranı fazla olduğu icin tabiki rabbim bilir belki yöne olmaz ama hakkımızda hayırlısı insallah

benim bu bebiş tam sola yerleşti valla hep soldan vuruyor tamda kaburga kemiklerimin oraya bi gün kırılcak sanırım

Kızlar iyi akşamlar çatlatma iğnemi 5 eylül'de vuruldum, doktor durumuma çok iyi dedi.. Öyle ki çoğul gebelik olabilir dedi.. Bir hafta gün aşırı ilişki önerdi.. Sizce direk kan verip mi baktırsam? Bi^de bir iki gündür moralsizim..Sanki olmıycak gibi.. Oysa bu benim iğneli ilk tedavimdi.. Klomen kullanmıştım ama fayda sağlamadı bile. Herşeyin hayırlısı.. O bebeği istiyorum, ama ne zaman benim olur bilmiyorum..

Kiz mansallah o halinle nasil temizlik yapyon ben bu halimle bile yapamiorm :/
Sildim süpurdum yikadim yerlestirdim utuledim temizledim :) kapilarin yarısı kaldi silinecek iki guneslik yikanip asilacak yine camasir ütü var yürüyüş yapamiyorum is yapmaktan :) yavas yavas da olsa yapmaya calis hamlama hop bir ki üç

Benim de eylülde 3.yilim dolacak ancak geliyor tospam doktor ne diyo peki
Benim hormon vs normal tüpler kapalı çıktı açıldı sol tüp kesik kesik tıkanıklıklar varmış rahim filmimin bir tanesinde de yapışıklık var gibi çıkmış normal olarak da hamile kalabilirmişim tüp tedavi si için acele etmeyin denildi yaşımız erkenmiş tüp tıkanıklığı için sol ameliyat olunucak öyle gözüküyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…