Bebek Beslenmesi GDO ' lu ürünler bebek mamalarında!

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
maeves bi zaman deli dana vardı hatırlarmısın dana eti yemeyin dediler bi zaman kuş gribi çıktı.köyden kasabadan heryerdeki hayvanları katlettiler.köy yumurtası yemeyin dediler.köy tavuğu yemeyin dediler.şimdide bi domuz gribi almış başını gidiyor.daha haber tazeyken gdo çıktı.meyve sebzelerin genetiğiyle oynanacak dendi.ama bizim millet halen uyuyo anlamadım gitti.hakkımıza hayırlısı ne yapmaya çalışıyo bu hükümet kafam almıyo.yazmaya kalksan destan yazarsında.biz halen uyuyoruz. yada biz uyumuyoruz.dışardakilerin mi haberi yok?

artık kahvaltılarınada bebe büsküvisi ve ekmeği yerine uno büyümek in ekmeğini koyarım tabi lk önce bakıcam ondan neler var kimbilir daha neler çıkacak kimbilir neler yediriyoruz ve sonradan bunların farkında olacağız allah evlatlarımızı korusun yarabbim

dilemin21:.......... bak sana içindekileri yazayım kendin karar ver bendeki sebzeli oğlum sevmemişti vermedim enerji,protein,yağ,karbonhidrat,vitamin a,vitamin d, vitamin c, vitamin b1, vitamin b2 vitamin b6 ,,niacin ,,kalsiyum,demir,iyot, çinko,,, bunlar varmış bu arada hala satılıyor bunlarda

arı mama hala var turkıye uretım yerı galıba muzlusu ve vıtamınlısı var kendınız onu sutle yada suyla yapıyosunuz ben ondan kullandım bı ara

arkadaşlar ben sabah bizimle kahvaltı yaptırıyorum ama onlarda tartışılır domates salatalık zeytin peynir pekmez yumurta artık ondan da yedirmeyelimmi ne dersiniz hatta kendimizde yemeyelim diycem ama ne kadar yapacağız onu arkadaşlar türkiyenin tarımı verimi yani amerika gibi değilki amerika yetiştire bilmek için bunu yapıyor peki bizim ülkemizde herşey yetiştiriliyorken o güzelim iklimimiz varken bu ne anlamıyorum bu konuyu en başta devletin el koyması gerekiyor sağlık bakanımız uyuyor sanırım

ya sanırsam eltimde onunla büyümüş şimdi ikizleri var ve arı mama veriyor ve çok memnun.bende ondan mı kullansam.

bebegim 8 aylık ve ben sizin gerek kaşık mamalrınızı gerekse devam sütlerinizi güvenle kullanıyordum taki bu akşama kadar. haber bülteninde gdo lu ürünlerle ilgili izlediğim haberden sonra mamalrın içerigine baktım. bugüne kadar hiç bakma geregi duymamıştım çünkü bilinen ve güvenilir bir marka oldugunuzu düşünerek gözüm kapalı gönül rahatlıgıyla bebegime yediriyordum. ama mama içeriğine baktıgımda beynimden vurulmuşa döndüm. malarınız soya lesitini içeriyor ve siz gerek web üzerinden gerek tv aracılıgıyla bangır bangır mamalarınızın reklamını yapıyorsunuz. hepimiz anne evladıyız anneyiz yada babayız. siz çalışanlar olarak tepkisizsiniz peki söylermisiniz anne baba olarakta mı içiniz sızlamıyor. bu gece itibariyle birçok şikayet maili aldıgınızı biliyorum ve pazartesiye kadar belkide milyonlarca anne babaya ulaşıcak ve şu an bile birçok aile mail yazıyor size. umarım kısa zamanda bir açıklama yaparsınız bizlere. unutmayın kimse bebegini sokakta bulmadı ( bende bunu yazdım milupaya

yaaa bide bu var dimi.. sonuçta yediğimizden içtiğimizden anne sütü oluyo(( 4.5 ay verebildim en azından diye seviniyodum onunda faydasını göremedimi kuzucumm((
senelerdir yiyip içiyosak bu kanserin neden böyle çoğaldığı ortada o zaman

dilemin 21.... evet türkiye bende türkiyeden almıştım şimdi kıbrıstayım bende burada açık ürün çok bulamıyorum ama sebze meyve bari bahçe ürünü alıyorum burda keçi sütü var ama oğlum içmiyor sevmedi

benimde anlamadığım bizim ülkemizin o kadar verimli toprakları varken biz neden yurt dışından sebze meyve ithal ediyoruz.bizim sebze meyvelerimiz ne oldu.neden tohumları yok oldu?şu 20 yılda ne oldu?neden kendi değerlerimizi kaybettik çiftçiliği öldürdük.köylüyü ekmeğinden ettik.ya ağlamak istiyorum.

bu arada soya lesitininin diger adı emülgatör bilginize arkadaşlar

o kadar güzel yazmışsınki tebrik ederim alkışlıyorum seni...

dilemin21........bence sen kendin evde yap yinede sonuçta oda doğal değil ben 6 aydan sonra tüm yemek sularından az azverdim size bir öneri mesela yayla çorbası yapın çok seviyor benim oğlum belki sever sizinkilerde kızlar ve tarhana ev yapımı yoğurt bir günlük yemeği oldu çocukların bu arada ev tarhanası yapın onu yapmakta kolay

haberlerde çıktığından beri çok üzgünüm bebeğim emmedi beni erken doğdu mamayla besledik hazır muhallebilerden bebe biskivülerinden çok kullandım hepsinin üzerine baktım maalesef hepsindede var farklı ürünlere baktım hepsinde var çok yararlı denilen patetes,ceviz,kabak vs... olmayanı gösterin ne yapcaz nerelere gideceğiz insan haklarına şikayet edilmeli bunlar ne biçim bir yerde yaşıyoruz insana hadi yetişkini bırak geleceğin nesili ile oynuyoruz savaş sadece silahla olmuyor modern savaş var işte biyolojik savaşla ülkemiz mahvoluyor buna izin verenlerin allah cezasını versin hem bu dünyada hem öbür dünyada öyle doluyumki anlatamam ne emeklerle büyütüyoruz yavrularımız meğer neyse çok üzgünüm

sevdacım veriyorum tarhana yoğurdu evde yapıp yediriyorum sabah kahvaltısını yaptırıyorum.8 ayı bitecek ben en iyisi bi sütçü bulayım taze taze süt günlük onu vereyim oğluma keçi sütü bulurmuyum markette bakmam lazım ben şu an batmanda yaşıyorum.burda bulabilirmiyim bilmem

sanki herkes hipnotize olmuş gibi dimi? daha ötesi varmı birileri içtiğimiz suyun içine gelip gözümüzün önünde ilaç atsa, zehir atsa içermiyiz? adamlar utanmadan bide parayla satıyolar bize zehiri ve hala susuyoruz... susan insanlardan, önemsemeyen annelerden, bize bişey olmaz mantığından nefret ediyorum!

ya bi de bayanlar bu konu burda sonlanmasın tanıdığınız herkese söyleyin anlatın.onlarda haberdar olsun.haberlere daha geniş kitleye nasıl yayılır bilmiyorum ben yarından itibaren en yakınlarıma anlatmaya başlıyacam.umarım emeklerimiz boşuna çkmaz.

ya her markette varmıdır ki keçi sütü? dilemin sen batmandaymışsın oralar biraz daha katışıksızdır sebze yönünden. benimde görümcem diyarbakırda ondan tohum istiycem ekip kendim yetiştiricem. 2 sene önce orda bir domates yedim hala tadını unutamıyorum çocuklugumdan beri o tadı almıyordum. sizin orda köylü pazarı falan kurulmuyomu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…