Bebek Beslenmesi GDO ' lu ürünler bebek mamalarında!

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
dilemin21 ya batman da olmazmı keçi vardır orda yetiştiren onlardan doğal al dene benim oğlum sevmiyor gece süt veriyorum bazende mama ama artık vermeyi düşünmüyorum bir sürüde stok yapmıştım burda bulamadık diye her gelenden istedim gitti o kadar mama

canım ben merkezdeyim pazara genelde eşi gidiyo.köylü pazarı varmı bilmem.olsa olsa köylü pazarında olur ama onların tohumlarıda artık eski tohumlar deil.i.adnan saraçoğlu vardı bi ara televizyonlara çıkıp tohumlar elden gidiyor demişti.ve tükiyede artık yurt dışından tohum ithal ediyo demişti ve adam haklı çıktı.

tatlım herkese anlatalım evet ama sadece mama konusunda önerilerimiz olabilir.. sebzenin muadili ne olabilirki? yerine ne koyabiliriz hiç bir şey!

kızlar ben bu konuyu açtıgımda aylara göre paylaşımdan 2009 annelerine her ayın sayfasına link yazdım sizde yazabildiğiniz kadar yazın link i. çok büyük bir site kk ve baya destekçi bulabilecegimizi umuyorum. bu arada bebelac a da yazdım mail

aynen katılıyorum(

hipp alman malı yaa avrupa birliğine üye ülkelerden acaba onların mamalarında da varmıdır
varsa da gdo lu mudur nede olsa izin yok orda?

Bu gdo denen oyun Tohumlarda ve malesef köylülerin ürünlerinde de büyük ihtimalle vardır.

Dikkat ettiyseniz insanlar her sene tohum alıyor.Eskiden tohumlarını kendileri üretebiliyordu.Bu yeni ürünlerin tohumları iyi büyümüyor mecbur yine onların tohumlarına kalıyorsun.

Tezgah iyi planlanmış.Ve bizim büyüklerimiz bu cinayete sessiz kalıyorlar.

Kızlar hazır sütlerdeki süt tozundada var yazılmıştı.Yani onuda içirmeyip,inek sütü alıcaz açıktan.

Birde bu hazır mamacılar,doktorlar hep inek sütünü kötülediler ya.bizdede hiç akıl yokki onlara kandık.

Annelerimiz mama mı biliyordu sanki.Çoğumuz inek sütüyle beslenmedik mi?

SESİMİZİ DUYURALIM.Hep BİRLİKTE

ya unutmadan bişey sorucam eskiden arı mama vermiş bileniniz varmı aklımdayken sorayım onda da vermıdır acaba

evet varmış annem kardeşimi arı mama ile beslemiş..
bilemiyorum var mı?
şimdilik mama kullanmadığımız için bi bilgim yok
kmsenn kullnmasınada ihtiyaç kalmaz inş gdo lu mamaları kötükedihüso

benimde söylemek istediğim bu.

Tohumlar elden gitmiş.Köylüden alsak da gdo lu yani farketmiyor.

Diğer bi topiğe yazdım eşim diyoki artık bi ürünü tohumluk ayırıp seneye ekince büyümüyor.adamlar onlardan tohum alınsın diye herşeyiyle oynamışlar

emege deger verılmedıgı ıcın çiftçilerimiz de artık satmak yerine kendileri yemeye başladı napsınlar verdıklerı üç kuruş para destek yok.aman ya bır de seviniordum oo cocugum herseyı yiyor diye resmen zehirleniyor.evde de birsürü paket var bebelacın içibe baktım

bayanlar bende kaçtım hepinize hayırlı geceler.umarım yarın hayırlı haberlerle uyanırız.sizi ve bebeklerinizi öptüm.

belac sayfasına sertifika koymuş arkadaşlar genetiğiyle oynanmış degildir mamalarımız diye bi bakın

kızlar ılk 4 ay ınek sutu sulandırılıp 4. aydan sonrada sulandırılmadan verılebılırmıs kadır tugcu oyle dıyordu adama bayagı tepkı vardı mama vermeyın ınek sutu verın dıyor dıye adam haklıymıs demekkı ben anne sutu verıyorum artık muhallebısınıde ınek sutuyle yapcamm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…