GAZZE deki kardeşlerimiz için sadece bir dua.....

BENİMM TEKK ÜZÜLDÜGÜMM O MASUMM EVLATLARRR, ANALARRR BABALARR..

duydugum her haberde,gördüğüm her resımdeee gözümünn öönüne evlatlarım gelıyor.. Rabbım sabırlar versın o analaraa babalaraa..

dua etmekten başkaaa elimizden hiç bişe gelmıyorrrr

Rabbımm sen büyüksünn.. sen ne dilersen o olurr..

sana aacılan ellerıı edılen dualarıı boşa cevırmee..
senn orda yasayann caresızzz tum musluman kardeslerımıze yardım eyle.. kurtarr onları o zulumden Ya Rabbimm..

senn zulmedenlerii kahrett..

Amin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ama hala sorunun tamamına cevap vermiyorsun 30 füze kampanyası hangi bilimsel makalede yani son 21 günde böyle bir makale mi yayınlandı ve de makale yoksa hangi kanalda hangi linkte o da yoksa vahimi geldi bi şunlara cevap ver özelden de hesap nosu yolla ben yayınlarım atarız sana 1000 lira gittiğini kanıtlamazsan ama varya 30 füze atarım sana demedi deme bu arada burda kimse sana hakaret etmiyor senin hell yeeeaaaların dışında :KK54:bu arada sakin bölgelerde fink atmaya gerek yok politikacılar gibi bildiğimiz yerlerine gidip sohbet et insanlarla biraz...

Gideceğim ve gittiğimi ispat edeceğim,hatta bileti alıp buraya koyacağım.

Bekliyorum parayı,yarın akşama kadar atacak mısın ?

Bende başından beri sorduğum soruyu yineliyorum.

Sokaktaki 50 tane adam evine silahlarla ateş açsa ne yaparsın ?

Cevap vermeyeyim diyorum ama tutamiyorum iste kendimi..
Kimse kimsenin evine ateş açmıyor! Ilk önce laflarindan utan çünkü tarafsız bir tarihciyim diyip tek bir tarafı! Savunman ancak utanılacak bir davranıştır. .
294 kişiye sence 1 kişi mi ölmeliydi?
Hamas çok çok iyi yapıyor keşke halkı da silahlansa da şu köpeklerin soyu tukense

Üzgünüm senin için, çünkü dini olmayanın vicdanı da olmaz haliyle. .

Birileri gelip benim yurdumda beni siginti gibi yasatsin he? Sen hangi bilimden bahsediyorsun? Eger Yahudiler zeki bir millet olsalardı , bilimi o kadar biliyor olsalardı deniz yarildiginda iman ederlerdi. Ama işte bunlar sadece yahudi ırkı üstündür diye tutturan bir millet! !
Bu milletin inançlarını bildiğin halde nasıl oluyor da tarafsizim diyebiliyorsun?

Tek diyeceğim sabahtan beri onlar için kahr okuyorum ve dünyanın neresinde olursa olsun tek bir yahudinin kalmaması için dualar ediyorum. Olacak inşallah olacak. Ve insallah o Netanyahu köpeği tek tek bütün uzvu tüm dünyanin gozleri önünde parcalanarak gebertirilir..

Zalimler için yaşasın cehennem. Ama o Yahudi sosysuzlarinin sonu yakındır inşallah. ..

Gideceğim ve gittiğimi ispat edeceğim,hatta bileti alıp buraya koyacağım.

Bekliyorum parayı,yarın akşama kadar atacak mısın ?

sen önce şu israilin saldırıdaki haklı gerekçesi olan30 füze kampanyasını bi kanıtla burada para göndermezsek gel yüzümüze tükür ama son kez söylüyorum çarpıtma artık bu sorudan kaçma 30 FÜZE KAMPANYASINI KANITLA

ben ne tarihçiyim ne de öyle dolambaçlı sözler edip kafa karıştıracak nitelikte biriyim

tek bişey konu dua için açılmış

bırakın biz cahil olalım

bırakın bilmeyelim tarihi

itrailin ne mal oldugunu biliyoruzya o yeter

MEVLANA diyorya

bir delille 40 alimi yendimde

40 delille 1 cahili yenemedim diye

kalb mühürlü ise yapacak bişey yok

haa bide boykot edin mümkünse itrail ürünleri!!!!!!

Son düzenleme:
Kimse kimsenin evine ateş açmıyor! Ilk önce laflarindan utan çünkü tarafsız bir tarihciyim diyip tek bir tarafı! Savunman ancak utanılacak bir davranıştır. .
Hamas çok çok iyi yapıyor keşke halkı da silahlansa da şu köpeklerin soyu tukense

Birileri gelip benim yurdumda beni siginti gibi yasatsin he? Sen hangi bilimden bahsediyorsun? Eger Yahudiler zeki bir millet olsalardı , bilimi o kadar biliyor olsalardı deniz yarildiginda iman ederlerdi. Ama işte bunlar sadece yahudi ırkı üstündür diye tutturan bir millet! !
Bu milletin inançlarını bildiğin halde nasıl oluyor da tarafsizim diyebiliyorsun?

Tek diyeceğim sabahtan beri onlar için kahr okuyorum ve dünyanın neresinde olursa olsun tek bir yahudinin kalmaması için dualar ediyorum. Olacak inşallah olacak. Ve insallah o Netanyahu köpeği tek tek bütün uzvu tüm dünyanin gozleri önünde parcalanarak gebertirilir..

Zalimler için yaşasın cehennem. Ama o Yahudi sosysuzlarinin sonu yakındır inşallah. ..
orda dur. bunu genelleştirme sakın.

Ortaçağın ufak bir kısmı dışında Ortadoğu coğrafyası dünyaya kan ve savaştan başka hiçbirşey katmamıştır.
Şayet ortadoğudan bir devleti savunacak olsam,bu İsrail olurdu.

Modern tıp,bilim,teknoloji,sanayi,sanat ve birçok alanda son 200 yıllık ilerlemenin mimari yahudilerdir.
Aynı zamanda çalışkanlığı ile yoktan varolmuş,40 senede dünyanın en ileri ülkesi haline gelmiştir.

Bu ülke,kendisine durduk yere ''Ramazan dolayısıyla füze kampanyası'' altında tel-aviv'e füzeler yağdıran Hamas'a nasıl bir karşılık vermeli ?
El-Nusra,yarın Ankara'ya 20 tane füze atsa,ülkenin nasıl bir karşılık vermesini isterdiniz ?

Avrupada,suç oranı yok denecek kadar az,insanlar rahat,mutlu,bilim ve refah içerisinde yaşıyor
Ortadoğuda cehalet ve kan gövdeyi götürüyor,bende böyle olmasını istemezdim.

Ortaçağdan kalma 2-3 arap düşünür ismi vererek kendini savunma çabası malesef bitmiştir ortadoğu dünyasının,ortadoğu ; dünyanın kangrenidir.Devamlı savaş,sorun ve kandır,cehalettir.

Neden biliyor musunuz kanıyor Ortadoğu çünkü toprağından petrol fışkırıyor...
Çünkü yahudi bilmemnelerinin kutsal toprakları orada..ABD petrol derdinde israil toprak çok iyi ikili oldular evet
Sonra dersiniz tabi kangren kesilmesi lazım sen yok et israili abd yı bakiim dünyada ne kadar zaman kargaşa çıkacak! çıkmaz çıksa bile onlarınki kadar olamaz...Yahudiler lanetli bu bir gerçek...

Bilim diyorsun,denizin yarıldığına inanıyorsun.
Dini olmayanın vicdanı olmaz diyorsun,buna diyecek hiçbirşey yok,böylesine ırkçı bir mesaj görmedim ben.
Einstein gibi ateistlerle cehenneme gitmek çok keyifli olacak şayet varsa,sizin gibi ırkçılarla asla cenette şarap içmek istemem

Son yıllarda olaylar bitti ve ateşkes vardı,HAMAS neden roket atıyor ?
Atıyorum,sen bir ailenin çocuğunu dövdün,onun babasıda seni dövdü falan sonra olaylar yatıştı.

Sonra onun babası 3 yıl sonra gelip tekrar sana saldırsa ne yaparsın ? Etik midir ? Doğru mudur ?

bir önceki msjımda zaten hamasın bu savaşta rolünün büyük olduğunu yazmıştım yalnız şunu anlatamıyoruz galiba;denizde oynayan çocukları değil hamasın yer alt tünellerini silah depolarını vuracaksın o zaman..

bu etik midir,çocukları paramparça etmek etik midir? o fotoları gördünüz mü? dün gazetede birden karşıma çıktı ölen çocuğu fotosu ve hala gözümün önünde.israil kalleşçe savaşan lanet bir ülke.olay budur..bunu bilmek için de tarih okumaya gerek yoktur..eşimde tarihçi doktorasını yapmış bir insan ama sizin baktığın pencereden bakmıyor bu savaşa..

arkadaşlar israilin bir avuç insanla ayakta kalması tamamen içlerindeki birlik ruhu...adamlar dünyanın bir çok ülkesinden toplanıp gelmiştir...parayı mülkü bırakıp.....tuvalet vs temizleyerek(zenginleri) millet olarak toparlanmış.....onlardaki bu birlik ruhu müslümanlarda yok...bakın filistin bombalanıyor ama kınama mesajlarından başka bişey yok....venezuala israil büyükelçisini ülkeden kovmuş...sabah okudum....bizimkilerde sabah radyodan duydum 4 parti kınama mesajı yayınlayacakmış...pehhhh...kınama olunca bebekler ölmüyor yanii

Son düzenleme:
Bak cicişim tarihçiyim diyorsun da Türkleri beğernmiyorsun, Türk tarihini ya bilmiyorsun ya işine geldiği gibi anlıyorsun
Fatih Sultan Mehmet senin yaşındayken İstanbul'u fethetmiş
Sen daha babandan inancını saklıyorsun
Sonra da olan hıncını burdakilerden çıkarıyorsun
Para verin gidecem edicemler hikaye kalıyor bu durumda, baba ben şuna inanıyorum diyemeyen bir kızcağız baba ben Gazze'ye gidiyorum diyemez göndermezler..
Zaten savaş varken gitmekte her babayiğidin harcı değildir
Sanalda olduğundan farklı görünürsen ne geçiyo ki eline

Neci olursan ol inandığın şekilde yaşa ki bu kadar kompleksli olma, diyorum ben

Arkadaşlar birbirimizle tartışarak ölen insanlara faydamız dokunmuyor tartışacağımıza dıua edelim vaktimizi öyle geçirelim.

Tartışmak istiyoruz ama karşımızdakinin fikirlerine saygı duymuyoruz sadece kendimizi en iyi derecede savunuyoruz ve karşımızdakine asla asla asla inanmıyoruz. Yapmayın etmeyin bu mübarek günde ne kalp kıralım ne birbirimizden nefret edelim. Dua edelim en iyisi Allah yardımcıları olsun.

Türklerin savaşlarda katliam uygulamadığına inanıyorsan,tarihi lise kitaplarından öğrenmişsin demektir.
Cihat ne demektir ? Savaşarak dini yaymak demektir.
Türkler yüzlerce yıl cihat politikası adı altında insanları katletmiş,çocuklarını zorla müslüman yapmıştır.

Bu sebeple bütün dünya bizden nefret ediyor.
Gerçi siz ''3 tarafımız denizle çevrili bizi kıskanıyorlar :KK43:(('' kafasında iseniz bilemem.

Türklerin nasıl savaştığı Bizans kaynaklarından tutunda Vatikan kayıtlarına kadar mevcuttur, belgelidir, hatta Vatikan müzesinde Fatih Sultan Mehmet'e dönemin tüccarlarından aynı zamanda elçilikle görevli Bassanio tarafından yazılmış methiyeler mevcuttur, bütün dünyaya sergileniyor tarihçi arkadaşım =))
Türkler kimsenin dinine, inancına karışmamıştır, her topluluk inancında özgür bırakılmıştır, günümüze kadar gelen ibadethaneler ve patrikhane kurumu da bunun kanıtıdır. Dünyanın bizden nefreti de bu yüzdendir, çünkü hükümranlığımız altına giren hiç bir topluluk eziyet görmemiştir ha hizipleşmek isteyene de dersi verilmiştir tarih boyunca. Cihat savaşmak demektir evet ama onursuzca savaşmak değil; kadına, çocuğa tecavüz edip, el aman diyeni kesmek değildir. Bugün Işıd'ın yaptıklarının İslamla hiç bir ilgisi yoktur, gerçek müslüman bunu bilir. İsrail terör örgütleri İrgun ve Lehi militanları gibi gebe kadnların karnını yarıp, çocuklarla top oynamamıştır hiç bir Türk.

Sayfalardır yazışıyoruz; hiç bir soruma net cevap alamadım sizden değerli tarihçim, ancak oraya buraya saptırarak dikkati başka yerlere çekmeye çalışıyorsunuz. İsterseniz daha yazışmayalım zira Türk ve müslüman düşmanlığınız sadece sizi ilgilendirecek kadar gülünç. Kimsenin fikirleri bu şekilde değişmez, ben atalarımın ve Ulu Önderim Atatürk'ün yaptığı herşeye ve dinim olan müslümanlıpa can-ı gönülden inanıyorum, cahilce, mesnetsiz, kaynaksız bir de çıkıp tarihçiyim diyerek o ulvi mesleği icra edenleri rezil ederek bir yere varamazsınız, yazdıklarınızdan bilgi düzeyiniz ortada. Forum kuralları gereği sert tartışmalar yasak, uslup konusunda hata etmemeye çalıştım ancak bu kadar kafi, kalın sağlıcakla

Arkadaşlar birbirimizle tartışarak ölen insanlara faydamız dokunmuyor tartışacağımıza dıua edelim vaktimizi öyle geçirelim.

Tartışmak istiyoruz ama karşımızdakinin fikirlerine saygı duymuyoruz sadece kendimizi en iyi derecede savunuyoruz ve karşımızdakine asla asla asla inanmıyoruz. Yapmayın etmeyin bu mübarek günde ne kalp kıralım ne birbirimizden nefret edelim. Dua edelim en iyisi Allah yardımcıları olsun.
:KK9::KK9::KK9::KK9:..................

ben ne tarihçiyim ne de öyle dolambaçlı sözler edip kafa karıştıracak nitelikte biriyim

tek bişey konu dua için açılmış

bırakın biz cahil olalım

bırakın bilmeyelim tarihi

itrailin ne mal oldugunu biliyoruzya o yeter

MEVLANA diyorya

bir delille 40 alimi yendimde

40 delille 1 cahili yenemedim diye

kalb mühürlü ise yapacak bişey yok

haa bide boykot edin mümkünse itrail ürünleri!!!!!!

en başında bu sözü söyledim canım konu buralara kadar geleceğini arkadaş araziye çıkınca anladım ama iş işten geçti

Burda ufacık çocukların öldürülüşünü masumlaştırmaya çalışan yorumları okudukça o kadar canım acıyor ,duygularımı ifade edemiyorum öyle doluyor ki insan.. Rabbe sığınıp yalvarmaktan başka birşey gelmiyor elimizden :KK50:
Kurban olduğum ALLAH'ım bu mübarek günlerde ümmeti Muhammed aşkına,peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed (SAV) yüzü suyu hürmetine, tüm şühedalarımızın, dualarını izzeti dergahında kabul ettiğin tüm mü'min kullarının, tüm peygamberlerimizin, sahabelerimizin yüzü suyu hürmetine sana yalvarıyorum. Sen ki her şeyi yoktan var edensin , sen her şeyi yaratansın. Senin gücün her şeye yeter. Sen bir şey istersen , bir şeye ol dersen olur. Sana inandım sığındım el açtım yalvarıyorum. Rabbim Filistin'e rahmet eyle. Rabbim Filistin'e rahmet eyle. Allah'ım israili helak eyle.. Allah'ım israili helak eyle.. Allah'ım israili helak eyle!!

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar israilin bir avuç insanla ayakta kalması tamamen içlerindeki birlik ruhu...adamlar dünyanın bir çok ülkesinden toplanıp gelmiştir...parayı mülkü bırakıp.....tuvalet vs temizleyerek(zenginleri) millet olarak toparlanmış.....onlardaki bu birlik ruhu müslümanlarda yok...bakın filistin bombalanıyor ama kınama mesajlarından başka bişey yok....venezuala israil büyükelçisini ülkeden kovmuş...sabah okudum....bizimkilerde sabah radyodan duydum 4 parti kınama mesajı yayınlayacakmış...pehhhh...kınama olunca bebekler ölmüyor yanii
BİR EK. ABD dedeki yahudi lobisi ve milyonerlerinin para yardımını unutmamakta lazım

orda dur. bunu genelleştirme sakın.

aynen oky..dinsizden korma imansızdan kork demişler..tüm katliamlara karşıyım..sadece Yahudilerin yaptığına değil..süuriyelilerin yaptığı mezhep katliamınada..tüm aırkçı ve meshepçilerden rabbim tüm insanlığı korusun..çünki bu sonu olmayan bir savaştır..

X