GAZZE deki kardeşlerimiz için sadece bir dua.....

aslında hiç sakin değilimdir ama Rabbim bu genç için sabır verdi sanırım :)) zihniyeti kaba tabir yüzeysel bilinçsiz hocaların elinde yoğrulduğu için bu durumda tek te değil üniversitelerin %80 i maalesef bu gençlerle dolu canım.

Ben daha olumlu bakıyorum canım bence o %80 azaldı artık (inşaallah)

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler...

İsrail 7 Temmuzda Filistine değil,El Tugay ve Hamas liderlerine operasyon başlattı.
Bunun üzerine Hamas sivillere ve şehire bombalar yağdırdı,CNN ve BBC bu haberi Ramazan ayı ile bağdaştırdı ve el cezire muhabiri de teyyid etti.

cahille hakikaten münakaşa edilemiyor yavrum sen neden cımbızla kelime seçiyorsun bi sen mi akıllısın evladım...ramazan da 30 füze kampanyası diye konuma atladın ,konuyu nerelere taşıdın haberin linkini AKŞAM gazetesi ile yolladın sonra sorduğum soruyu yine sözel olarak kanıtlamadan bbc ve raamazan ayına bağladın birde utanmadan BBC diyorsun BBC ya güleyim mi ağlayayım mı bilemedim BBC hah

Cevap vermeyeyim diyorum ama tutamiyorum iste kendimi..
Kimse kimsenin evine ateş açmıyor! Ilk önce laflarindan utan çünkü tarafsız bir tarihciyim diyip tek bir tarafı! Savunman ancak utanılacak bir davranıştır. .
294 kişiye sence 1 kişi mi ölmeliydi?
Hamas çok çok iyi yapıyor keşke halkı da silahlansa da şu köpeklerin soyu tukense

Üzgünüm senin için, çünkü dini olmayanın vicdanı da olmaz haliyle. .

Birileri gelip benim yurdumda beni siginti gibi yasatsin he? Sen hangi bilimden bahsediyorsun? Eger Yahudiler zeki bir millet olsalardı , bilimi o kadar biliyor olsalardı deniz yarildiginda iman ederlerdi. Ama işte bunlar sadece yahudi ırkı üstündür diye tutturan bir millet! !
Bu milletin inançlarını bildiğin halde nasıl oluyor da tarafsizim diyebiliyorsun?

Tek diyeceğim sabahtan beri onlar için kahr okuyorum ve dünyanın neresinde olursa olsun tek bir yahudinin kalmaması için dualar ediyorum. Olacak inşallah olacak. Ve insallah o Netanyahu köpeği tek tek bütün uzvu tüm dünyanin gozleri önünde parcalanarak gebertirilir..

Zalimler için yaşasın cehennem. Ama o Yahudi sosysuzlarinin sonu yakındır inşallah. ..

Genellestirmiyorum....[/QUOTE]

:KK14::KK14::KK14:

Son düzenleme:
benim inancımı bilir beni tanıyan,ama kalkıp dinsizler vicdansız denince kızıyıorum.
neye göre bu kıstas.
şu çocukların resimler benim ciğerimi yakıyor ,içim kan ağlıyor.

müslümanım diyip ama islamdaki hoşgörüyü yansıtamayanlardır onlar oky......islam dini höşgörü dinidir...öğrenememişler...

Zamaninda Yahudilere de soykirim uygulanmistir, bunu da kiniyorum. su an Filistine yapilani da kiniyorum.
Eger Hitler ne guzel yapmis, keske hepsinin kokunu kazisaymis kafasinda olursak su an İsrailin yaptigi pislikten ne farkimiz kalir.
Savaslar kanlidir, hic bir savasta kaybeden kazanana cicek vermez. Kazanan kana bular her yeri ister hakli olsun ister olmasin.
Keske savas diye bir sey hic olmasaydi, keske herkes ustunde yasadigi topragi kabul etseydi, ulke, irk, din, renk kavgalari olmasaydi, ama oluyor iste.
İsrailin tek bir amaci var o da Kudus ve vadedilmis topraklar, dunya sessiz kaldigi surece daha cok insan olur. Maalesef ki bu konuda İsrailin destekcisi cok.

Son düzenleme:
benim inancımı bilir beni tanıyan,ama kalkıp dinsizler vicdansız denince kızıyıorum.
neye göre bu kıstas.
şu çocukların resimler benim ciğerimi yakıyor ,içim kan ağlıyor.

ayneny oky..yaşam sevincim kyboldu..geleceğe umutsuzca bakıyoruz..katliam resimlerine bakamıyorum bile..rabbimiz tüm savaşların,ve katliamların bir an önce son bulmasını nasib eylesin...:KK43:

Yahu Bilgece anladık kurslarda eğitim almışsın da
Her dini konuda da insanları bu kadar dinden soğutma
Hacı hoca geçinip işçilerinin hakkını yiyen de var vicdansız olan, din ile vicdan ayrı şeylerdir.
Bir kesime vicdansızdır diyemezsin hepsini tanıyor musun ?

Herkes kendi inancından aklasın paklasın diğerlerine tüü kaka desin maşallah yani..

Eki Görüntüle 1192871 kızlar bu yazı doğrumu sizce..

Teknik olarak doğru olabilir, ortadoğuda çok hararetli savaşlar var
Ama işte o öldürenler Müslüman değil
Işıd gibi oluşumların Müslümanlıkla ilgisi yok, dini biraz bilen herkes bunu anlayabilir
Ama İslam için yapıyoruz demek moda bu aralar, müslümanlıkta haksız yere bir kişiyi öldürenin ebedi affı yoktur, katillik çok büyük bir suçtur. Ben o örgütlerin müslüman olarak lanse edilmesine üzülüyorum. Hiç bir din öldürmeyi emretmez

dini olmayanın neden vicdanı olmasın ?
vicdan eğer dinden geliyorsa katliam yapan müslüman lider ?
insanlık merhamet vicdan sevgi saygı bunlar insanı insan yapan unsurlar dinsel değil ...

Müslümanlıkla ilgisi yok değilmi sonsuz hırslarını kurbanları..

Arkadaş altından kalkamayacağı soruları hep es geçiyor, bizi eğlendirmeye gelmiş sanırım.. :KK51:

konu dua idi semindor atladı Gazze İsrail çatışmasına döndü ve yine bir arkadaşın yanlış ifadesinden inançlı inançsız boyutuna atladı şimdi de Müslümanın Müslümanı yahudinin Müslümanı katlettiğinden daha çok katlettiği gerekçesiyle bu Müslüman katliamının meşrulaştırılmasına doğru yol alıyor ..ARKADAŞLAR LÜTFEN DİKKAT EDELİM BİRAZ

X